Schoolcommissie

Het schoolcomité van het Essex North Shore Agricultural & Technical School District bestaat uit twintig leden, één uit elk van onze 17 zenddistricten en drie die het Massachusetts Department of Agriculture vertegenwoordigen. De leden van het schoolcomité worden benoemd door de zendende districtsgemeenschappen of door het ministerie van Landbouw voor een termijn van drie jaar. Hieronder vindt u de contactgegevens van elk lid. 

Maandelijks wordt er vergaderd door de schoolcommissie en de subcommissies. Alle agenda's en pakketten voor openbare vergaderingen worden op geplaatst BoardDocs vóór de geplande vergaderdata. Na goedkeuring worden de volgende notulen geplaatst. 

Aankomende vergaderingen

DatumCommissieTijd
Donderdag, Juli 25, 2024Schoolcommissie9: 00 am
Donderdag, augustus 8th, 2024Schoolcommissie9: 00 am
Woensdag, september 4, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, september 5, 2024Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag, september 5, 2024Subcommissie Zuidcampus11: 00 am
Donderdag, september 12, 2024Subcommissie Personeel5: 00 pm
Donderdag, september 12, 2024Schoolcommissie5: 30 pm
Donderdag, september 26, 2024Toelatingscommissie10: 00 am
Woensdag, oktober 2, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, oktober 10, 2024Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm
Donderdag, oktober 10, 2024Subcommissie Beleid5: 00 pm
Donderdag, oktober 10, 2024Schoolcommissie5: 30 pm
Donderdag, oktober 17, 2024Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag, oktober 17, 2024Subcommissie Zuidcampus11: 00 am
Woensdag, oktober 30, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, november 14, 2024Subcommissie Personeel5: 00 pm
Donderdag, november 14, 2024Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag december 4, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag december 12, 2024Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm
Donderdag december 12, 2024Subcommissie Beleid5: 00 pm
Donderdag december 12, 2024Schoolcommissie5: 30 pm
Donderdag december 19, 2024Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag december 19, 2024Subcommissie Zuidcampus11: 00 am
Donderdag, januari 9, 2025Jaarlijkse organisatorische bijeenkomst van het schoolcomité5: 30 pm
Donderdag, januari 9, 2025Schoolcommissie5: 30 pm
Donderdag, januari 16, 2025Toelatingscommissie10: 00 am
Woensdag februari 5, 2025Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag februari 6, 2025Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag februari 6, 2025Subcommissie Zuidcampus11: 00 am
Donderdag februari 13, 2025Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm
Donderdag februari 13, 2025Subcommissie Personeel5: 00 pm
Donderdag februari 13, 2025Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag, maart 5, 2025Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, maart 6, 2025Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag, maart 13, 2025Subcommissie Beleid5: 00 pm
Donderdag, maart 13, 2025Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag april 2, 2025Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag april 3, 2025Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag april 3, 2025Subcommissie Zuidcampus11: 00 am
Donderdag april 10, 2025Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm
Donderdag april 10, 2025Subcommissie Personeel5: 00 pm
Donderdag april 10, 2025Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag april 30, 2025Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, mei 1, 2025Toelatingscommissie10: 00 am
Donderdag, mei 8, 2025Subcommissie Beleid5: 00 pm
Donderdag, mei 8, 2025Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag, Juni 4, 2025Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, juni 12, 2025Subcommissie Zuidcampus4: 00 pm
Donderdag, juni 12, 2025Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm
Donderdag, juni 12, 2025Schoolcommissie5: 30 pm

Vertegenwoordigers van de districtsschoolcommissie

Afdeling van landbouw

James P. O'Brien
James P. O'Brien

jobrien@essextech.net
978-532-5036
Huisjesstraat 24
Peabody, MA 01960

  • Subcommissie financiën, Vice-voorzitter
  • Specialiteitscommissie alternatieve energiebronnen, Voorzitter
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Onderhandelingen Specialiteitscommissie

Afdeling van landbouw

Francis A. DiLuna
Francis A. DiLuna

fdiluna@essextech.net
617-283-7905
Killam Hill Road 80
Boxford, MA 01921

  • Subcommissie Personeel, Voorzitter

Afdeling van landbouw

Lisa D. Colby

lcolby@essextech.net
978-265-8813
50 Schotland Road
Newbury, MA 01951

  • Subcommissie Beleid

Stad Beverly

Paul Manzo

pmanzo@essextech.net
978-927-9912
Lovetstraat 89
Beverly, MA 01915

  • Subcommissie financiën
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Specialiteitscommissie Zuid-Campus

Stad Boxford

Peter Delany

pdelaney@essextech.net
978-836-9968
Middletonweg 63
Boxford, MA 01921

  • Subcommissie Personeel

Stad Danvers

Michaël Landers

mlanders@essextech.net
978-417-6059
Cedar Hill Drive 4
Danvers, MA 01923

  • Subcommissie Personeel
  • Toelating Specialty Subcommissie

Stad Essex

Robert Tiel

rteel@essextech.net
978-807-9801
27 Water Street
Essex, MA 01929

  • Subcommissie Beleid

Stad Gloucester

Valerie H Gilman

vgilman@essextech.net
978-621-4682
Revere Street 75
Gloucester, MA 01930

  • Subcommissie Personeel
  • Toelating Specialiteitscommissie, Vice-voorzitter

Stad Hamilton

William C. Lannon III

wlannon@essextech.net
508-631-7425
56 Lincoln Avenue
S. Hamilton, MA 01982

  • Subcommissie financiën

Stad Lynfield

Gary F Hathaway

ghathaway@essextech.net
781-956-6653
Wirthmorelaan 6
Lynnfield, MA 01940

  • Schoolcommissie, Secretaris
  • Subcommissie financiën
  • Larkin Renovatie Specialty Comité

 

Stad Manchester-by-the-Sea

Jeffrey Delany

jdelaney@essextech.net
508-284-4707
10 Oude County Way
Manchester-by-the-Sea, MA 01944

  • Beleidssubcommissie, Vice-voorzitter

Stad Marblehead

Mark B. Strout

mstrout@essextech.net
781-639-1396
40 Maple Street
Marblehead, MA 01945

  • Schoolcommissie, Voorzitter
  • Subcommissies financiën, beleid en personeel, Ambtshalve
  • Specialiteitscommissie Beoordeling Zuid-Campus
  • Onderhandelingen Specialiteitscommissie
  • Larkin Renovatie Specialty Comité
  • Alternatieve Energie Specialiteitscommissie
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Specialisatiecommissie Kapitaalplanning

Stad Middleton

Alexandra Liteplo

aliteplo@essextech.net
201-787-0653
146 Liberty Street
Middleton, MA 01949

  • Beleidssubcommissie, Voorzitter
  • Specialiteitscommissie alternatieve energiebronnen

Stad Nahant

Stephanie Doucette

sdoucette@essextech.net
978-758-1920
Havenzichtweg 4
Nahant, MA 01908

  • Subcommissie Beleid

Stad Peabody

Beverly Ann Griffin Dunne

bgriffindunne@essextech.net
978-531-2427
Colfaxstraat 10
Peabody, MA 01960

  • Schoolcommissie, Vice-voorzitter
  • Subcommissie Personeel, Vice-voorzitter
  • Toelating Specialiteitscommissie, Voorzitter

Stad Topsfield

Adam Harlor

aharlor@essextech.net
781-254-8335
Canterbury Hill Road 10
Topsfield, MA 01983

  • Subcommissie Beleid

Stad Rockport

Momenteel niet ingevuld




Stad Salem

Dr James Picone

jpicone@essextech.net
978-744-3857
Strandlaan 25
Salem, MA 01970

  • Subcommissie financiën, Voorzitter
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Alternatieve Energie Specialiteitscommissie, Vice-voorzitter
  • Onderhandelingen Specialiteitscommissie

Stad Swampscott

Tara L. Cassidy-Driscoll

tcassidy@essextech.net
781-254-8906
Crosmanlaan 28
Swampscott, MA 01907

  • Subcommissie Personeel

Stad Wenham

John Buco

jbucco@essextech.net
978-468-4648
Topsfieldweg 73
Wenham, MA 01984

  • Subcommissie Beleid


Aangestelde schoolcommissies

Wijk penningmeester

Kathleen S. McMahon

kmcmahon@essextech.net
978-304-4700

Opname secretaris

Shelby Collins

scollins@essextech.net
978-304-4660

Wijkvertegenwoordigers

Hoofdinspecteur-directeur

Heidi Riccio, hoofdinspecteur-directeur
Heidi T. Riccio, Ed.D.

hriccio@essextech.net
978-304-4673

Directeur Bedrijfsvoering

Marie Znamierowski
Marie Znamierowski

mznamierowski@essextech.net
978-304-4659

Principal

Shannon Donnellly
Shannon B.Donnelly

sdonnelly@essextech.net
978-304-4701

Assistent hoofdinspecteur

Thomas J. O'Toole, Ed.D.

totoole@essextech.net
978-304-4702

Meteen naar de inhoud