Schoolcommissie

Het schoolcomité van het Essex North Shore Agricultural & Technical School District bestaat uit twintig leden, één uit elk van onze 17 uitzendende districten en drie die het Massachusetts Department of Agriculture vertegenwoordigen. Leden van het schoolcomité worden voor een termijn van drie jaar benoemd door de uitzendende districtsgemeenschappen of het ministerie van Landbouw. Hieronder vindt u de contactgegevens van elk lid. 

Maandelijks wordt er vergaderd door de schoolcommissie en de subcommissies. Alle agenda's en pakketten voor openbare vergaderingen worden op geplaatst BoardDocs vóór de geplande vergaderdata. Volgende notulen worden na goedkeuring geplaatst. 

Aankomende vergaderingen

PeriodeCommissieTijd
Woensdag, maart 6, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, maart 7, 2024Subcommissie Toelating10: 00 am
Donderdag, maart 7, 2024Subcommissie Campus Zuid11: 00 am
Donderdag, maart 14, 2024Subcommissie Beleid5: 00 pm
Donderdag, maart 14, 2024Hoorzitting over de overheidsbegroting/schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag april 3, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag april 11, 2024Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm
Donderdag april 11, 2024Subcommissie Personeel5: 00 pm
Donderdag april 11, 2024Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag, mei 1, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, mei 2, 2024Subcommissie Toelating10: 00 am
Donderdag, mei 2, 2024Subcommissie Campus Zuid11: 00 am
Donderdag, mei 9, 2024Subcommissie Beleid5: 00 pm
Donderdag, mei 9, 2024Schoolcommissie5: 30 pm
Woensdag, Juni 5, 2024Subcommissie financiën5: 00 pm
Donderdag, juni 13, 2024Subcommissie alternatieve energiebronnen4: 30 pm

Vertegenwoordigers van de districtsschoolcommissie

BeeldVoor-en achternaamCommissiesGemeenschapContact informatie
James P. O'Brien
James P. O'Brien
  • Subcommissie financiën, Vice-voorzitter
  • Specialiteitscommissie alternatieve energiebronnen, Voorzitter
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Onderhandelingen Specialiteitscommissie
Ministerie van Landbouwjobrien@essextech.net 24 Cottage Street, Peabody 01960 (978) 532-5036
Francis A. DiLuna
Francis A. DiLunaSubcommissie Personeel, VoorzitterMinisterie van Landbouwfdiluna@essextech.net 80 Killam Hill Road, Boxford 01921 (617) 283-7905
Colby, Lisa D.
Lisa D. ColbySubcommissie BeleidMinisterie van Landbouwlcolby@essextech.net
Schotlandweg 50, Newbury 01951
Manzo, Paul
Paul Manzo
  • Subcommissie financiën
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Specialiteitscommissie Zuid-Campus
Beverlypmanzo@essextech.net 89 Lovett Street, Beverly 01915 (978) 927-9912
Delaney, Peter
Peter DelanySubcommissie PersoneelBoxfordpdelaney@essextech.net
63 Middleton Road, Boxford 01921
Lander, Michaël
Michaël Landers
  • Subcommissie Personeel
  • Toelating Specialty Subcommissie
Danversmlanders@essextech.net 4 Cedar Hill Drive, Danvers 01923 (978) 417-6059
Tiel, Robert
Robert TielSubcommissie BeleidEssexrteel@essextech.net 27 Water Street, Essex MA 01929
Gilman, Valerie H.
Valerie H Gilman
  • Subcommissie Personeel
  • Toelating Specialiteitscommissie, Vice-voorzitter
Gloucestervgilman@essextech.net 75 Revere Street, Gloucester 01930 (978) 621-4682
Lannon III, Willem C.
William C. Lannon IIISubcommissie financiënHamiltonwlannon@essextech.net
56 Lincoln Avenue, S. Hamilton 01982
(508) 631-7425
Hathaway, Gary F.
Gary F Hathaway
    • Schoolcommissie, Secretaris
    • Subcommissie financiën
    • Larkin Renovatie Specialty Comité
 
Lynnfieldghathaway@essextech.net 6 Wirthmore Lane, Lynnfield 01940 (781) 956-6653
Delaney, Jeffrey
Jeffrey DelanyBeleidssubcommissie, Vice-voorzitterManchester-aan-de-Zeejdelaney@essextech.net 10 Ancient County Way, Manchester-by-the-Sea 01944 (508) 284-4707
Strout, Mark B.
Mark B. Strout
  • Voorzitter schoolcommissie
  • Subcommissies financiën, beleid en personeel, Ambtshalve
  • Specialiteitscommissie Beoordeling Zuid-Campus
  • Onderhandelingen, speciale commissie
  • Larkin Renovatie Specialty Comité
  • Alternatieve Energie Specialiteitscommissie
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Specialisatiecommissie Kapitaalplanning
Marbleheadmstrout@essextech.net 40 Maple Street, Marblehead 01945 (781) 639-1396
Liteplo, Alexandra
Alexandra Liteplo
  • Beleidssubcommissie, Voorzitter
  • Specialiteitscommissie alternatieve energiebronnen
Middletonaliteplo@essextech.net 146 Liberty Street, Middleton 01949 (201) 787-0653
Doucette, Stephanie
Stephanie DoucetteSubcommissie BeleidNahantsdoucette@essextech.net 4 Harbour View Road, Nahant 01908 (978) 758-1920
Griffin Dunne, Beverly Ann
Beverly Ann Griffin Dunne
  • Schoolcommissie, Vice-voorzitter
  • Subcommissie Personeel, Vice-voorzitter
  • Toelating Specialiteitscommissie, Voorzitter
Peabodybgriffindunne@essextech.net 10 Colfax Street, Peabody 01960 (978) 531-2427
Harlor, Adam
Adam HarlorSubcommissie BeleidTopsfieldaharlor@essextech.net 10 Canterbury Hill Road, Topsfield 01983 (781) 254-8335
Picone, dr. James
Dr James Picone
  • Subcommissie financiën, Voorzitter
  • Toelating Specialiteitscommissie
  • Alternatieve Energie Specialiteitscommissie, Vice-voorzitter
  • Onderhandelingen Specialiteitscommissie
Salemjpicone@essextech.net 25 Beach Avenue, Salem 01970 (978) 744-3857
MacDonald, Alice
Alice McDonald
  • Subcommissie Personeel
Swampscottamcdonald@essextech.net 25 Swampscott Avenue, Swampscott 01907 (781) 581-8595
Buco, Johannes
John BucoSubcommissie BeleidWenhamjbucco@essextech.net
Topsfield Road 73, Wenham 01984
(978) 468-4648
Heidi T.Riccio
Heidi T. Riccio, Ed.D.Hoofdinspecteur-directeurhriccio@essextech.net (978) 304-4700 x7100
Znamierowski, Marie
Marie ZnamierowskiDirecteur Bedrijfsvoeringmznamierowski@essextech.net (978) 304-4700 x7201
McMahon, Kathleen S.
Kathleen S. McMahonWijk penningmeesterkmcmahon@essextech.net (978) 304-4700 x7202
Shelby Collins
Shelby CollinsOpname secretarisscollins@essextech.net (978) 304-4700 x7102
Ongevuld
OngevuldRockport
Meteen naar de inhoud