Bericht van ENSATS 9-8-2023

Goedenavond Essex Tech-families!

Het was een drukke week toen we begonnen met Freshmen Career Discovery. Eerstejaarsstudenten hebben iets geleerd over elk van onze CTAE-programma's, welzijnsaanbiedingen en winkelveiligheid, en hebben onze schooladviseurs ontmoet.  

We willen ook de vele CTAE-programma's toejuichen die deze week zelfs in de hitte actief waren. Goed gedaan, Haviken!

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor deze komende week.  

Maandag, September 11, 2023Dag 9: Groen
Dinsdag, september 12, 2023Dag 10: Groen
Woensdag, september 13, 2023Dag 1: Blauw 8 uur Late start
Donderdag, september 14, 2023Dag 2: Blauw
Vrijdag, september 15, 2023Dag 3: Blauw

Terug naar school nacht 

Nogmaals, Terug naar school nacht wordt gehouden op Maandag, september 11, 2023. Hier zijn de schema's voor elk leerjaar:

Graad 9 CTAE verkennende selectie – woensdag 13 september 2023

Onze Counselors uit Grade 9 ontmoeten studenten uit Grade 9 op woensdag 13 september 2023 tijdens hun Freshman Seminar-lessen om het verkennende selectieproces te voltooien. Zorgverleners van groep 9 moeten uitkijken naar een e-mail van cursusselectie@essextech.net op woensdagavond om de verzoeken van hun kind goed te keuren. Goedkeuringen van zorgverleners moeten de volgende ochtend, donderdag 8 september 00, om 14 uur worden ingediend, zodat ons team voldoende tijd heeft om alle leerlingen van groep 2023 in te plannen voor hun eerste verkenningscyclus. 

Ophalen en afzetten van studenten

Wij vragen nogmaals of u uw leerling dagelijks van en naar school brengt. U dient af te zetten en op te halen aan de achterkant van het gebouw op het EE-terrein naast de sportschool. Nog steeds zien we op verschillende locaties dat studenten worden opgehaald of afgezet. Om de veiligheid van onze leerlingen te garanderen verzoeken wij u deze procedure te volgen. Daarnaast is het veel makkelijker om na 2 uur op te halen. Als u uw leerling wilt ophalen en het verkeer wilt vermijden, kunnen ze wachten in ons comfortabele gebouw met airconditioning en kunt u ze meteen ophalen nadat al het verkeer voorbij is.

4:15 Late bussen

Onze late bussen van 4 uur beginnen op maandag 15 september. Met de bussen van 11 uur kunnen leerlingen die op school blijven voor extra hulp of buitenschoolse activiteiten, naar huis worden gebracht. Deze bussen rijden alleen op maandag, dinsdag en donderdag. Houd er rekening mee dat er slechts acht bussen van 4 uur rijden en dat de haltes zich op meer algemene locaties bevinden. Studenten moeten zich aanmelden voor de online bus en de halte kiezen die het dichtst bij hun huis ligt. Ze moeten zich elke ochtend vóór 9 uur aanmelden.

Zebrapaden

Ter herinnering: alle studenten moeten de zebrapaden gebruiken als ze heen en weer reizen naar Campus Zuid. Route 62 is een zeer drukke weg en studenten zijn veel veiliger op het zebrapad. Wijs uw leerling erop dat zijn veiligheid onze eerste prioriteit is en vraag hem/haar om gebruik te maken van de oversteekplaatsen.

Implementatie van mobiele telefoons

We wachten op de implementatie van de Yondr-telefoontassen. Wij verwachten ze eind volgende week. Op dat moment zullen wij de uitrol coördineren. Wanneer de senioren zich in mei 2024 afmelden, zullen onze leerlingen van groep 10 en 11 deze verschuiving ondergaan ter voorbereiding op een schoolbrede uitrol in september 2024.

Verplichte velden

Begin volgende week ontvangt elk gezin een extra e-mail van ons met een SNAP CODE en een link naar het vereiste informatieformulier. Met dit formulier kunt u alle vereiste documenten en handtekeningen online invullen met behulp van één formulier. Het onlineformulier omvat:

  • Biografische gegevens van studenten
  • Familie-/noodinformatie
  • Medische informatie
  • Directory-informatie
  • Het Studentenhandboek
  • Beleid voor verantwoord gebruik van technologie

We hebben elk gezin gevraagd het formulier met vereiste informatie in te vullen Maandag, september 18, 2023.  

Bijgewerkte kalender

Afgelopen zomer hebben wij diverse aanpassingen en aanvullingen op de schoolkalender doorgevoerd. Het meest actuele kalender staat op onze website. Als u een eerdere versie hebt afgedrukt, heeft u mogelijk een nieuw exemplaar nodig. Elke keer dat de kalender wordt bijgewerkt, vermelden we dit in de wekelijkse memo.

Studentenraad

De ENSATS Studentenraad is een organisatie die in het schooljaar 2023-2024 wordt geïntroduceerd, mogelijk gemaakt door de studentenleiders van Essex Tech in samenwerking met hoofdinspecteur Riccio en directeur Donnelly. Onze missie is om de kloof tussen de studentenorganisatie en de administratie te overbruggen om problemen binnen de leergemeenschap van onze school op te lossen en ervoor te zorgen dat iedereen zich gehoord, opgenomen en gerespecteerd voelt. De Studentenraad accepteert aanvragen van de Klas van 2024, 2025 en 2026. Aanvragers worden gekozen op basis van hun antwoorden op dit formulier en mogelijk een interviewfase. Ons doel is om vanuit elk carrièrecluster een vertegenwoordiging te hebben. Klik alstublieft hier om de applicatie te bekijken. Alle sollicitaties moeten uiterlijk woensdag 20 september 2023 zijn ingediend.

Regionale College en Carrièrebeurs

Het College en Career Center van Newburyport High School zullen gastheer zijn van de Greater Essex County College en carrièrebeurs on Woensdag 27 september 2023, van 6-00 uur in het gymnasium van de Newburyport High School. Dit is een gemeenschapsevenement en Essex Tech-families zijn welkom.

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier om onze eerdere berichten te bekijken.

HTR
SBD
TJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Foto's van de week

Onze studenten werken en leren deze week op de campus.

Tuinbouw Studenten

Meteen naar de inhoud