Bericht van ENSATS 9-15-2023

Goedenavond Essex Tech-families!

Dank aan de vele zorgverleners die maandagavond aanwezig waren op onze Back-to-School Night. We hopen dat je het leuk vond om de leerruimtes van je leerlingen te zien en hun docenten te ontmoeten.  

Onze negendeklassers hebben woensdag hun eerste grote stap in hun beroepsopleiding gezet door hun verkennende selecties te maken. We willen onze dank uitspreken aan het begeleidingsteam, het CTAE-personeel en de beheerders die hebben geholpen met dit proces en die het hele weekend zullen werken om het verkenningsschema te voltooien.

Hier is een voorproefje van het schema voor deze komende week.  

Maandag, September 18, 2023Dag 4: Blauw
Dinsdag, september 19, 2023Dag 5: Blauw 
Woensdag, september 20, 2023Dag 6: Groen 8 uur Late start
Donderdag, september 21, 2023Dag 7: Groen
Vrijdag, september 22, 2023Dag 8: Groen

Integratie Leren

Wij delen graag een nieuwe met u Integratie Leren promotievideo die we gisteravond in première hebben gebracht tijdens de vergadering van het schoolcomité. Ons vijfjarig strategisch plan (5-2022) geïdentificeerd Innovatie als strategische doelstelling voor onze leergemeenschap. Integratieleren is een van de manieren waarop we ernaar streven innovatief te zijn bij Essex Tech. Dit is ons vierde jaar dat studenten integratieonderwijs aanbieden, waarbij we betekenisvolle verbindingen leggen tussen beroepstechnisch en agrarisch leren en academische vaardigheden en inhoud.  

Essex Tech 5K

De inschrijving voor de ENSATS Homecoming 5K is nu geopend. De Homecoming-race wordt gehouden op zaterdag 14 oktober om 9 uur. Dit evenement zamelt geld in voor de Klasse van 00 en studiebeurzen. Klik alstublieft hier om te registreren.

Essex Tech moederbal

We willen onze Mom Ball-teams veel succes wensen tijdens het Beverly Mom Ball Tournament dit weekend. We willen ook onze SkillsUSA-adviseurs, functionarissen, studenten en medewerkers bedanken voor hun vrijwilligerswerk bij de Snack Shack. We waarderen al uw inspanningen om SkillsUSA en ons Mom Ball-team te ondersteunen.

SkillsUSA Kickoff-bijeenkomst

Kom op 25 september naar onze jaarlijkse Kickoff-bijeenkomst van het SkillsUSA-hoofdstuk. SkillsUSA is een geweldige manier om ervaring op te doen en uw vaardigheden professioneel en in uw vak te verbeteren. Als u aanwezig bent, kunt u meer te weten komen over SkillsUSA en betrokken raken bij ons hoofdstuk. De bijeenkomst vindt plaats om 2 uur in het Mediacentrum. Updates zullen op schoolologie worden geplaatst. Word lid van onze Schoology-pagina voor meer informatie: https://essexnorthshore.schoology.com/group/2963798206.

4:15 Late bussen

Onze bussen met vertraging van 4 uur rijden nu. Met deze bussen kunnen leerlingen die op school blijven voor extra hulp of buitenschoolse activiteiten, een rit naar huis krijgen. Late bussen rijden alleen op maandag, dinsdag en donderdag. Houd er rekening mee dat er slechts acht bussen zijn die om 15 uur te laat komen en dat de haltes zich op meer algemene locaties bevinden. Studenten moeten zich aanmelden voor de online bus en de halte kiezen die het dichtst bij hun huis ligt. Ze moeten zich elke ochtend vóór 9 uur aanmelden.

Verplichte velden

We hebben wat problemen gehad met het verzenden van de Snapcodes, maar gezinnen uit groep 10-12 zouden vandaag een e-mail van ons moeten hebben ontvangen met een SNAP-CODE en een link naar het vereiste informatieformulier. Onze excuses voor de vertraging. Met dit formulier kunt u alle vereiste documenten en handtekeningen online invullen met één formulier. Het onlineformulier omvat:

  • Biografische gegevens van studenten
  • Familie-/noodinformatie
  • Medische informatie
  • Directory-informatie
  • Het Studentenhandboek
  • Beleid voor verantwoord gebruik van technologie

We hebben elk gezin gevraagd het formulier met vereiste informatie in te vullen Dinsdag 26 september 2023.  

Studentenraad

De ENSATS Studentenraad is een organisatie die in het schooljaar 2023-2024 wordt geïntroduceerd, mogelijk gemaakt door de studentenleiders van Essex Tech in samenwerking met hoofdinspecteur Riccio en directeur Donnelly. Onze missie is om de kloof tussen de studentenorganisatie en de administratie te overbruggen om problemen binnen de leergemeenschap van onze school op te lossen en ervoor te zorgen dat iedereen zich gehoord, opgenomen en gerespecteerd voelt. De Studentenraad accepteert aanvragen van de Klas van 2024, 2025 en 2026. Aanvragers worden gekozen op basis van hun antwoorden op dit formulier en mogelijk een interviewfase. Ons doel is om vanuit elk carrièrecluster een vertegenwoordiging te hebben. Klik alstublieft hier om de applicatie te bekijken. Alle sollicitaties moeten uiterlijk woensdag 20 september 2023 zijn ingediend.

Regionale College en Carrièrebeurs

Het College en Career Center van Newburyport High School zullen gastheer zijn van de Greater Essex County College en carrièrebeurs on Woensdag 27 september 2023, van 6-00 uur in het gymnasium van de Newburyport High School. Dit is een gemeenschapsevenement en Essex Tech-families zijn welkom.

Thuiskomstdans 2023

Met trots kondigen wij onze Homecoming Dance 2023 aan! Het zal plaatsvinden op 14 oktober 2023, met de tijd nader te bepalen. Dit is een teamprestatie en we hopen dat u overweegt tijd of product te doneren. U kunt zich aanmelden HIER. Vorig jaar was het een knaller!

Bijgewerkte kalender

We hebben nog enkele aanpassingen gedaan in de schoolkalender. Hier is het meeste actuele kalender.  

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier om onze eerdere berichten te bekijken.

HTR
SBD
TJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Foto's van de week

Onze geweldige studenten hebben in het State House getuigd dat ze HB2337 steunen, zodat ze kunnen leren hoe ze hydraulische machines moeten bedienen.

Onze geweldige studenten hebben in het State House getuigd dat ze HB2337 steunen, zodat ze kunnen leren hoe ze hydraulische machines moeten bedienen

Pas afgestudeerden, Cam en Amaya, praten vanuit hun studentenkamers over de kansen die ze hebben in de designwereld. 

Pas afgestudeerden, Cam en Amaya, praten vanuit hun studentenkamers over de kansen die ze hebben in de designwereld.

Meteen naar de inhoud