Bericht van ENSATS 8-31-2023

Goedenavond Essex Tech-families,

We zijn blij dat uw leerlingen weer naar school gaan en de overgang maken van de zomer naar het officiële schooljaar. Ten eerste gingen eerstejaars en nieuwkomers uit andere klassen goed om met hun komst naar een nieuwe school. Ze vroegen om hulp bij het vinden van klaslokalen toen ze gisteren binnenkwamen en onze docenten en medewerkers waren overal om hen te helpen op weg naar die eerste klas op die eerste dag. Ondertussen waren al onze terugkerende studenten blij om weer op de campus te zijn en hallo te zeggen tegen hun voormalige en nieuwe docenten. We behandelen onze interacties met studenten heel erg als familie.

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor deze komende week.  

Maandag, September 4, 2023Geen school – Dag van de Arbeid
Dinsdag, september 5, 2023Dag 5: Blauw Aanvang 7 uur
Woensdag, september 6, 2023Dag 6: Groen 8 uur Late start
Donderdag, september 7, 2023Dag 7: Groen Aanvang 7 uur
Vrijdag, september 8, 2023Dag 8: Groen Aanvang 7 uur

Terug naar school nacht ***Datumwijziging***

In ons vorige bericht hadden we Back-to-School Night gepland voor dinsdag 12 september. Vanwege een planningsconflict met ons Nighthawks Adult Ed-programma moeten we de datum van Back-to-School Night wijzigen in Maandag, september 11, 2023. Volgende week zullen we gedetailleerde schema's beschikbaar hebben.

Woensdag laat begint

Op woensdag 6 september 2023 houden we onze eerste Late Start van 1 uur, zodat de faculteit de tijd heeft om elkaar te ontmoeten en samen te plannen of deel te nemen aan professionele ontwikkeling. De meeste woensdagen van elke maand zijn een late start van 1 uur, waarbij de school om 8 uur begint. Op dagen waarop de Woensdag Late Start een Late Start van 45 uur is of niet doorgaat vanwege MCAS-testen, laten wij u dit vooraf weten.

Bus routes

Alle busroutes zijn op de website geplaatst Transportpagina van de website. Studenten moeten 10 minuten vóór de geplande ophaaltijd bij de halte aanwezig zijn. Wees geduldig met onze chauffeurs terwijl ze de eerste paar dagen nieuwe routes navigeren en het verkeer beheren. De komende weken zullen we waar nodig aanpassingen doorvoeren.

Buslijn 12

We hebben enkele aanpassingen gedaan aan buslijn 12. Studenten die vanmiddag in de bus reden, kregen een papieren exemplaar van de nieuw routeschema, maar we moedigen gezinnen aan om de Transportpagina om het nieuwe routeschema en de ophaal-/afzettijden te bekijken.

Nieuwe busafleverprocedure

Zoals altijd stoppen alle bussen bij de hoofdingang om 's ochtends studenten af ​​te zetten. De bussen stoppen nu echter ook 's ochtends op South Campus om studenten rechtstreeks naar Gallant Hall te brengen voor de studenten die daar de dag beginnen. Het ontbijt zal beschikbaar zijn voor studenten wanneer ze op school aankomen in de Main Cafetaria en in de Smith Hall cafetaria voor degenen op South Campus.

Ophalen en afzetten

Als u uw leerling elke dag van en naar school brengt, vragen we dat alle breng- en ophaaldiensten zich aan de achterkant van het gebouw bevinden, op het EE-terrein naast de sportschool. Met ruim 1700 studenten moeten aankomst en ontslag een georganiseerd proces zijn, en we stellen uw medewerking op prijs terwijl we eraan werken om onze aankomst en ontslag veilig te maken voor onze studenten.

Lunch

Wij hebben een aantal aanpassingen gedaan in het lunchrooster. Klik hier om het nogmaals te controleren:  Lunchrooster 2023-2024

Schema's

Het kan zijn dat er de laatste paar dagen van de zomer enkele aanpassingen zijn doorgevoerd in de roosters, met name in de locatie van de kamers. Studenten moeten hun roosters in Aspen controleren voordat we op woensdag 6 september overschakelen naar de groene week.

Kleden voor succes

De leerlingen van groep 9 en 11 worden eraan herinnerd dat ze vanaf woensdag 6 september in CTAE zullen zijn en hun volledige winkeluniformen moeten dragen. Leerlingen van groep 9 die Discovery doen, moeten hun Exploratory-shirts, -broeken en dichte schoenen dragen. Leerlingen in groep 10 en 12 zitten in de academische wereld en moeten zich kleden volgens de dresscode van onze school. Zie pagina 26 van de Studentenhandboek voor meer informatie over de dresscode. Studenten die buiten de dresscode arriveren, worden gevraagd zich om te kleden. Bedankt voor je medewerking.

YONDR

Het district werkt samen met Yondr om een ​​mobiel telefoonprotocol te implementeren voor leerlingen van groep 9. Deze ontvangen wij volgende week en beoordelen het uitvoeringsplan. We zullen binnenkort meer informatie delen met onze families van groep 9. In de tussentijd zouden alle leerlingen de mobiele telefoonhouders in klaslokalen en CTAE-ruimtes moeten gebruiken om hun telefoons op te bergen.

Studentenraad

De ENSATS Studentenraad is een organisatie die in het schooljaar 2023-2024 wordt geïntroduceerd, mogelijk gemaakt door de studentenleiders van Essex Tech in samenwerking met hoofdinspecteur Riccio en directeur Donnelly. Onze missie is om de kloof tussen de studentenorganisatie en de administratie te overbruggen om problemen binnen onze schoolgemeenschap op te lossen en ervoor te zorgen dat iedereen zich gehoord, opgenomen en gerespecteerd voelt. De Studentenraad accepteert aanvragen van de Klasse van 24, 25 en 26. Aanvragers worden gekozen op basis van hun antwoorden op dit formulier en mogelijk een interviewfase. Ons doel is om vanuit elk carrièrecluster een vertegenwoordiging te hebben. Klik alstublieft hier om de applicatie te bekijken. Alle sollicitaties moeten uiterlijk woensdag 20 september 2023 zijn ingediend.

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier om onze eerdere berichten te bekijken.

HTR
SBD
SBD

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Foto's van de week

Eerste busje! Eerste schooldag!!

Eerste busje! Eerste schooldag!!

Studenten en docenten raakten gewend aan hun nieuwe ruimtes in Gallant Hall

Studenten en docenten raakten gewend aan hun nieuwe ruimtes in Gallant Hall

Ons personeel nam deel aan de jaarlijkse Ice Bucket Challenge om het ALS-onderzoek onder de aandacht te blijven brengen. Een aantal leerlingen sprongen ook in om mee te doen.

Ons personeel nam deel aan de jaarlijkse Ice Bucket Challenge om het ALS-onderzoek onder de aandacht te blijven brengen. Een aantal leerlingen sprongen ook in om mee te doen.

Meteen naar de inhoud