Herinneringen voor de eerste dag

Goedenavond Essex Tech-families,

Onze docenten en medewerkers zijn maandag weer naar school gegaan en na twee zeer productieve professionele ontwikkelingsdagen zijn we verheugd onze studenten morgen weer op de campus te mogen verwelkomen.

We wilden vóór onze eerste dag een paar herinneringen geven.

Morgen, woensdag 30 augustus is het een Aanvang 7 uur.  We beginnen aanstaande woensdag 8 september 45 met onze late start om 6 uur.

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de rest van deze week.  

Woensdag, Augustus 30, 2023Dag 1: Blauw  1e dag voor alle studenten
Aanvang 7 uur
Donderdag, augustus 31, 2023Dag 2: Blauw 2e dag voor alle studenten
Vrijdag, september 1, 2023Geen school voor studenten en personeel

Bus routes

Alle busroutes zijn op de website geplaatst Transportpagina van de website. Studenten moeten 10 minuten vóór de geplande ophaaltijd bij de halte aanwezig zijn. Wees geduldig met onze chauffeurs terwijl ze de eerste paar dagen nieuwe routes navigeren en het verkeer beheren. De komende weken zullen we waar nodig aanpassingen doorvoeren.

Nieuwe busafleverprocedure

Zoals altijd stoppen alle bussen bij de hoofdingang om 's ochtends studenten af ​​te zetten. De bussen stoppen nu echter ook 's ochtends op South Campus om studenten rechtstreeks naar Gallant Hall te brengen voor de studenten die daar de dag beginnen. Het ontbijt zal beschikbaar zijn voor studenten wanneer ze op school aankomen in de Main Cafetaria en in de Smith Hall cafetaria voor degenen op South Campus.

Schema's

We begrijpen dat studenten misschien nog steeds enkele wijzigingen in hun roosters willen aanbrengen en onze afdeling Schoolbegeleiding werkt eraan om wijzigingen aan te brengen; echter studenten moeten hun schema volgen zoals het verschijnt in Aspen totdat er wijzigingen zijn aangebracht.  

Lunch

Klik hier voor de Lunchrooster 2023-2024.

Kleden voor succes

De leerlingen van groep 10 en 12 worden eraan herinnerd dat ze morgen in CTAE zullen zijn en daarom hun volledige winkeluniformen moeten dragen. Leerlingen in groep 9 en 11 zitten in de academische wereld en moeten zich kleden volgens de dresscode van onze school. Zie pagina 26 van de Studentenhandboek voor meer informatie over de dresscode. Studenten die buiten de dresscode arriveren, worden gevraagd zich om te kleden. Bedankt voor je medewerking.

We zijn verheugd om onze nieuwe leerlingen, de Klas van 2027, te ontmoeten en we kijken uit naar een geweldige start van ons schooljaar 2023-2024.

Shannon B.Donnelly
Principal
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 


Meteen naar de inhoud