Bericht van ENSATS 5-12-2023

Goedemiddag, gezinnen!

Fijne moederdag voor al die moeders in de Essex Tech-leergemeenschap. We willen ook onze schoolverpleegkundigen bedanken, want dit is de Nationale Week van de Verpleging. Ze zorgen goed voor onze studenten en we waarderen hen en het belangrijke werk dat ze doen enorm. 

Aankomend schema

Hier alvast een voorproefje van het programma voor volgende week.  

Maandag, mei 15, 2023Dag 9: Groen
Dinsdag, mei 16, 2023 MCAS Wiskunde TestDag 10: Groen  7 uur start voor groep 45 en 9
10 uur start voor groep 50 en 11
Woensdag, mei 17, 2023 MCAS Wiskunde TestDag 6: Groen     7 uur start voor groep 45 en 9
10 uur start voor groep 50 en 11
Donderdag, mei 18, 2023Dag 7: Groen
Vrijdag 19 mei 2023Dag 8: Groen

MCAS-schema's

De Next-Generation MCAS Mathematics Test administratie voor Grade 10 studenten vindt plaats op dinsdag 16 mei en woensdag 17 mei. De leerlingen van groep 9 en 10 komen om 7 uur aan. Leerlingen van groep 45 gaan naar hun CTAE-programmagebied en leerlingen van groep 9 leggen de MCAS-wiskundetest af. De leerlingen van groep 10 en 11 komen om 12 uur aan. 

Late bussen voor studenten van groep 11 en 12 tijdens MCAS

De inschrijvingen voor de late bussen zijn gesloten. De dienstregeling voor het ophalen van bussen is beschikbaar op maandag 15 mei.  

Mei is Mental Health Awareness Month

De wellness-instructeurs en schooladviseurs van Essex Tech hebben onlangs het Boston Children's Hospital Break Free from Depression-curriculum gegeven aan onze leerlingen van groep 9 tijdens hun gezondheidslessen. Dit evidence-based curriculum wordt elk jaar in mei tijdens de Mental Health Awareness Month in onze volledige klas 9 geïntroduceerd om er zeker van te zijn dat onze studenten goed op de hoogte zijn van thema's op het gebied van geestelijke gezondheid en weten hoe ze toegang kunnen krijgen tot school- en gemeenschapsbronnen. We delen hier met onze zorgverleners enkele aanbevolen bronnen voor u om uw kind en gezin te informeren en te ondersteunen met betrekking tot de geestelijke gezondheid van jongeren: 

We willen iedereen er ook aan herinneren om hulp te zoeken als er zich zorgen voordoen voor zichzelf of voor een ander door 911 te bellen, naar de dichtstbijzijnde spoedeisende hulp te gaan of contact op te nemen met een plaatselijke psychiatrische alarmcentrale: 

Eliot-hulpdiensten 800-988-1111 

Beth Israel Lahey Gezondheidsgedragsdiensten 978-521-7777  

Advocaten Hulpdiensten 800-640-5432

24/7 zelfmoord- en crisislijn Bel of sms 988

Afdeling Schooladvies

De Essex Tech School Counseling Department is verheugd te kunnen meedelen dat we onze kantoorruimte gaan uitbreiden om meer studenten te kunnen bedienen via de School Counseling-kantoren naast het hoofdkantoor. De bouw begon eerder deze week en terwijl dit gebeurt, is de receptie van de School Counseling Suite naast het hoofdkantoor tijdelijk gesloten en verplaatst. Tijdens de bouw ontvangt de administratief assistent van onze schoolbegeleidingsafdeling, mevrouw Larivee, studenten met de hulp van mevrouw Kelly in het hoofdkantoor. Het toestelnummer van mevrouw Larivee blijft hetzelfde: ext. 3115. Leerlingen van groep 10-12 blijven hun schooladviseur ontmoeten in het bestaande kantoor van hun mentor door zich te melden bij het hoofdkantoor en vervolgens via een alternatieve route naar het kantoor van hun counselor te worden begeleid. 

MCAS Biologie Naschoolse voorbereiding

We hebben nog steeds beschikbare plaatsen voor zeven naschoolse MCAS Biology Prep-lessen die beginnen Donderdag 18 mei 2023, van 2:45-4:15 uur.  Dit is voor 10e klassers die de MCAS Biologie Test afleggen op 6 en 7 juni. Als u wilt dat uw leerling aanwezig is, vult u dit dan in AANMELDFORMULIER en zorg ervoor dat je je student vertelt om de eerste sessie bij te wonen die begint op donderdag 18 mei. Op de ochtend van 18 mei maken we de locatie van het klaslokaal bekend. Hoewel het optimaal is om studenten alle zeven dagen aanwezig te laten zijn, moet een student die een dag of twee moet missen, zich aanmelden en zich bij ons voegen op de dagen dat ze aanwezig kunnen zijn. 

Parkeren in zijstraten

We vragen uw kind niet te parkeren in de zijstraten in de buurt van onze campus. We hebben meer plaatsen vrijgemaakt en het is belangrijk dat we onze buren respecteren en laten zien wie we zijn als Hawks. Als uw kind een plekje nodig heeft, kunt u terecht bij de adjunct-directeuren. 

Tickets voor het Larkin Gala te koop!

We zijn bijna een week verwijderd van ons jaarlijkse Larkin Gala! Dit is een geweldig evenement om samen te komen, heerlijk te eten en een lokale veteraan te eren! Alle opbrengsten zullen de bouw van Larkin Cottage ondersteunen. U kunt kaartjes kopen hier.  We hebben ook onze online veiling geopend. Items worden dagelijks in de aanloop naar het evenement uitgelicht. Voel je vrij om op een aantal geweldige items te bieden via de volgende link: VEILING.

SkillsUSA-donaties

SkillsUSA is op zoek naar donaties voor onze SkillsUSA Nationale Competitie. Donaties gaan naar apparatuur, vergoedingen en reiskosten. Uw steun is essentieel voor het succes van ons programma. U kunt ons ook steunen door de inzamelingspagina te delen met uw eigen netwerk van vrienden en familie. Ga naar onze inzamelingsactiepagina om te delen. Elk donatiebedrag heeft een grote impact op ons programma. Doneer hier: https://bit.ly/427t6kZ.

Afstuderen bloemenverkoop

SkillsUSA organiseert zijn jaarlijkse Graduation Flower Sale! Op 1 juni verkoopt SkillsUSA tijdens het afstuderen losse rozen en boeketten bloemen. We openen momenteel reserveringen voor bloemen omdat ze snel uitverkocht zijn. Reserveringen zijn via deze beschikbaar link. Reserveren kan tot 14 mei. Alle gereserveerde bloemen moeten bij het afstuderen worden betaald.

Bestemming Verbeeldingswedstrijd

We hebben twee studenten die naar Kansas reizen met een team uit Salem voor DI. Jonas Beaver en Marshall Lobsitz zullen eind mei aanwezig zijn. Als je hun team wilt steunen, klik dan hier.

Activiteitenkalender voor studenten

Voor informatie over bijeenkomsten met studentenactiviteiten, zie onze Activiteitenkalender voor studenten.

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier om onze eerdere berichten te bekijken.

HTR
SBD
TJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Foto's van de week

De Drama Club heeft afgelopen weekend een geweldige musical opgevoerd. Nog een show te gaan dit weekend op zaterdag om 6:00 uur!

De Drama Club heeft afgelopen weekend een geweldige musical opgevoerd. Nog een show te gaan dit weekend op zaterdag om 6:00 uur!
De Drama Club heeft afgelopen weekend een geweldige musical opgevoerd. Nog een show te gaan dit weekend op zaterdag om 6:00 uur!

De beste 5% van de Senior-klasse kreeg dinsdagavond tijdens het Honor Scholar Dinner in de Maple Street Bistro de gelegenheid om een ​​medewerker te bedanken die door de jaren heen een impact heeft gehad op hun leerproces bij Essex Tech.

Honour Scholar-diner in de Maple Street Bistro
Honour Scholar-diner in de Maple Street Bistro

Ons metselwerkprogramma heeft deze week geholpen met een groot verlichtingsproject op Campus Zuid! Dit werk zal worden voortgezet met Construction Craft Labourers, Landscaping en Electrical.

Ons metselwerkprogramma heeft deze week geholpen met een groot verlichtingsproject op Campus Zuid! Dit werk gaat door met Constructie

Meteen naar de inhoud