Reactie op de Community Letter van HTF

Aan: Belanghebbenden van het Essex North Shore Agricultural & Technical School District

Onlangs heeft de Hathorne Teachers Federation ("HTF"), de vakbond die leraren en ander professioneel personeel van de Essex North Shore Agricultural & Technical School vertegenwoordigt, een brief verspreid onder leden van onze schooldistrictgemeenschap, inclusief functionarissen in onze uitzendende gemeenschappen en anderen. De brief bevatte enkele ongelukkige verdraaiingen en onjuiste karakteriseringen die we genoodzaakt vinden te corrigeren. De HTF-verklaringen worden hieronder weergegeven samen met onze antwoorden.

HTF: Onze vakbond voert al meer dan tien maanden contractonderhandelingen met de ENSATS Schoolcommissie.

De HTF heeft pas in mei 2022 een ontmoeting met het district gepland, ondanks suggesties van de hoofdinspecteur om de onderhandelingen eerder te beginnen. Toen we eindelijk de HTF ontmoetten, weigerden ze de basisregels voor onderhandelingen te ondertekenen die al jaren werden gebruikt en stonden ze erop om in het openbaar te onderhandelen. HTF ging zelfs zo ver dat het een aanvraag indiende bij de Staatsarbeidsraad om te proberen het district te dwingen in te stemmen met onderhandelingen met een groep die mensen zou omvatten die normaal gesproken geen deel uitmaken van de onderhandelingen. De Labour Board was het met het district eens en verwierp de aanklacht van de HTF. Dit proces nam verschillende vergaderingen in beslag die van mei tot oktober 2022 werden gehouden. De eerste sessie om inhoudelijke voorstellen te bespreken was pas op 15 november 2022. De vakbond is dus al veel meer dan 3 maanden niet bezig met onderhandelen nadat ze heel laat in het jaar.

HTF: We hebben alarm geslagen bij districtsleiders dat onze schoolgemeenschap in een crisis verkeert vanwege het hoge lerarenverloop...

De schoolgemeenschap verkeert niet in een crisis. Er waren 7 ontslagen tijdens het schooljaar 2022-23 onder de 183 leden van de onderhandelingseenheid. Deze ontslagen waren om verschillende redenen niet atypisch voor een schooldistrict voor beroepsonderwijs. Over het algemeen heeft het district geen moeite om openstaande vacatures in te vullen. Het crisisverhaal is volledig het product van HTF-berichten.

HTF: De hoofdinspecteur, de voorzitter van de schoolcommissie en de leden van de schoolcommissie weigeren naar ons te luisteren. We hebben geen vooruitgang geboekt bij het oplossen van inhoudelijke kwesties die leraren op tafel hebben gelegd.

Schoolambtenaren, waaronder de hoofdinspecteur en leden van de schoolcommissie, hebben aandachtig geluisterd naar de presentaties van de HTF-leden aan de onderhandelingstafel en op onze schoolcommissievergaderingen. Het stadsdeel heeft op veel van de inhoudelijke voorstellen van de HTF met zinvolle tegenvoorstellen gereageerd. Bepalen wat de HTF als inhoudelijke voorstellen beschouwt, was een uitdaging, aangezien veel van de 39 voorstellen van de HTF betrekking hebben op zaken die buiten de typische onderhandelingsonderwerpen vallen. Er wordt echter enige vooruitgang geboekt, aangezien de HTF zeer recent heeft aangeboden om 23 van hun voorstellen in te trekken om zich te concentreren op meer relevante punten, en er zijn enkele voorlopige overeenkomsten bereikt.

HTF: Wanneer de leraren van Essex Tech zeggen dat onze verpletterende werkdruk ons ​​niet in staat stelt om de leerlingen in onze klassen zo goed mogelijk van dienst te zijn, betekent dit dat studenten uit uw gemeenschap met deze problemen te maken hebben.

We erkennen dat lesgeven een uitdagend beroep is, vooral in deze tijden, maar leraren laten zich niet verpletteren door het werk op onze school. In vergelijking met andere scholen hebben leraren op de Essex North Shore Agricultural & Technical School een gunstige werkomgeving; ze genieten van een ultramoderne faciliteit, gemiddelde academische klasgroottes van 18.4 studenten, en in veel van de grotere klassen zijn er twee bevoegde leraren toegewezen. Daarnaast ondersteunt het district leraren via een cursusvergoedingsrekening van $ 50,000, nog eens $ 39,500 aan beroepsspecifieke professionele ontwikkeling naar keuze, professionele ontwikkeling in het hele district en technologie om hen beter in staat te stellen en effectiever te laten voldoen aan de vereisten van hun baan. .

HTF: Wanneer we bezorgdheid uiten over de veiligheid die wordt veroorzaakt door de snelle uitbreiding van de schoolbevolking, uiten we onze bezorgdheid over de veiligheid van leerlingen uit uw gemeenschap.

Het district is in de loop van de tijd geleidelijk uitgebreid in een poging om tegemoet te komen aan de vele gezinnen in onze gemeenschappen die hun studenten hierheen willen sturen. De uitbreiding viel samen met het creëren van meer leerruimte en de toevoeging van personeel. De basis van de bewering dat er veiligheidsproblemen zijn, is ons een raadsel. Het district heeft een uitgebreid beveiligingsprogramma met meer dan 164 beveiligingscamera's, 4 beveiligingsagenten, elektronische deursloten, elektronische deursensoren en een toegewijde schoolhulpverlener van de lokale politie.

HTF: Als we zeggen dat eerlijke loonsverhogingen nodig zijn om het stijgende lerarenverloop tegen te gaan, zeggen we dat studenten uit uw gemeenschap leraren verliezen waar ze regelmatig om geven.

De leraren van het district behoren tot de top 2 of 3 best betaalde op de North Shore, of ze nu kijken naar de begin- of eindsalarissen op de loonschaal, zelfs vóór de astronomische verhogingen die door de HTF worden nagestreefd. (Het topsalaris van 2022-2023 in Salem is bijvoorbeeld $ 91,264 en het topsalaris van Lynn in 2022-2023 is $ 93,294; ter vergelijking: het topsalaris van Essex North Shore voor 2021-2022 is $ 97,848). We zijn van mening dat onze salarissen concurrerend zijn en dat onze leraren goed worden betaald in vergelijking met andere districten. Zoals hierboven aangegeven, suggereert een retentiepercentage van leraren van meer dan 96% op jaarbasis niet dat veel studenten de gevolgen ondervinden van het verlies van de meest waardevolle leraren.

Tot slot is de schoolcommissie trots op de school en de vele toegewijde leraren en andere personeelsleden die een stap verder gaan om onze studenten en gezinnen van dienst te zijn. We blijven hopen dat de HTF het nodig acht dit soort afleidingen te vermijden en meer inspanningen te leveren om aan de onderhandelingstafel tot een akkoord te komen dat legitieme kwesties aanpakt en een eerlijke vergoeding biedt die onze belastingbetalers zich kunnen veroorloven.

Hoogachtend,

Mark B. Strout 
voorzitter schoolcommissie 
Vertegenwoordiger van Marblehead 

Essex North Shore Agricultural & Technical School District Schoolcommissie 
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 


Meteen naar de inhoud