Bericht van ENSATS 03-10-2023

Goedemiddag, gezinnen

Het was een spannende week bij Essex Tech! We hebben drie spannende hockeywedstrijden gehad, ons paardenjuryteam is op weg naar Fort Worth, Texas voor het National Youth Horse Symposium, DECA-studenten zullen dit weekend in Boston zijn voor de staatscompetitie, en we hebben onze eerste nachtelijke ski- en snowboardclubtrip. 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de week na de pauze:  

Maandag 13 maart 2023Dag 9: Groen
Dinsdag, maart 14, 2023Dag 10: Groen
Woensdag, maart 15, 2023Dag 1: Blauw 8 uur Late start
Donderdag, maart 16, 2023Dag 2: Blauw
Vrijdag, maart 17, 2023Dag 3: Blauw

Zorgen

De afgelopen dagen hebben we verschillende telefoontjes ontvangen van ouders die zich zorgen maken over bedreigende uitspraken van een van onze leerlingen. We willen u verzekeren dat als er ooit een bedreiging is voor de veiligheid van onze leerlingen en medewerkers, we die informatie zo snel mogelijk aan onze schoolgemeenschap zullen doorgeven. We vragen ook dat als studenten of ouders zich zorgen maken, ze rechtstreeks contact met ons opnemen. Sociale media zijn geen geschikt of geschikt forum om zorgen te delen en leiden vaak tot het delen van onjuiste informatie. Werk alsjeblieft met ons samen om onze gemeenschap veilig te houden. https://www.eventbrite.com/e/essex-tech-talent-show-tickets-533753199187.

Talentenjacht

U BENT UITNODIGD... voor de Essex Tech-talentenshow gerund door de Essex Stars dansteam! Dit fantastische evenement vindt plaats op vrijdag 31 maart om 2 uur (alleen voor studenten, personeel en docenten) of 45 uur (open voor iedereen) in Alumni Gymnasium. Doe mee met een avond vol kunst met acts met zang, muziek, poëzie, contorsie, magie en natuurlijk dans! We raden ten zeerste aan om vooraf tickets te kopen met behulp van de QR op onze flyer of via de onderstaande link. Voor degenen die kaarten aan de deur kopen, zijn de kosten $ 10 alleen contant. Essex Tech-studenten zijn gratis met een school-ID.  De opbrengst van dit evenement gaat naar de ondersteuning van het Essex Stars Dance Team   Voor vragen of meer informatie kunt u onze dansdocent Miss Cocco mailen op tcocco@essexech.net

Tickets

MCAS-schema's

De Next-Generation MCAS English Language Arts-testadministratie voor leerlingen van groep 10 vindt plaats op dinsdag 28 maart en woensdag 29 maart. De leerlingen van groep 9 en 10 komen om 7 uur aan. Leerlingen van groep 45 gaan naar CTAE en leerlingen van groep 9 doen de MCAS-test. De leerlingen van groep 10 en 11 komen om 12 uur aan. 

Late bussen voor junioren en senioren tijdens MCAS

Hoewel onze junioren en senioren zich geen zorgen hoeven te maken over MCAS-testen, zorgt de test wel voor een wijziging in hun schema. Op Dinsdag 28 maart en Woensdag 29 maart junioren en senioren moeten om 11 uur op school aanwezig zijn. We zullen busvervoer voorzien voor degenen die een lift nodig hebben, maar studenten moeten zich aanmelden voor busvervoer om opgehaald te worden op de ochtend van de 30e en 28e. Klik alstublieft hier. om u aan te melden voor een rit, kunt u zich tot 22 maart aanmelden om tijd te hebben om de routes voor onze chauffeurs te voltooien. Als leerlingen zich niet aanmelden voor een bus, moeten ze zelf rijden of een lift naar school krijgen. Let op: bussen volgen het reguliere busschema voor Grade 9 en 10.

Junior semi-donaties

De Klasse van 2024 vraagt ​​vriendelijk om donaties van blikjes frisdrank, pakjes sap, waterflessen, individueel verpakte snoepjes en voorgesneden/individuele desserts voor de komende Spring Fling op 24 maart. Alle donaties kunnen uiterlijk 24 maart worden afgegeven in het hoofdkantoor. Houd er rekening mee dat de donatie voor mevrouw Deacon is, de klas van 2024 faculteitsadviseur, of voor de klas van 2024. Bedankt!

Step-Up voor Colleen-5K

In voorgaande jaren coördineerde mevrouw Deleskey een Essex Tech Hawks-team voor de jaarlijkse Step-Up for Colleen 5k. We zetten deze traditie voort, en dit is een geweldig evenement om een ​​leraar te eren die een grote toekomst in het onderwijs had, wiens leven werd afgebroken. Registratie is nu open en er is een korting als u zich registreert vóór Pi-dag (14 maart 2023). Zorg ervoor dat u zich registreert voor het Essex Tech Hawks-team. U kunt zich registreren HIER.

Vriendelijkheidsprijs

Vriendelijkheid Week wordt gevierd in april en de planning is al aan de gang. Als je iemand wilt eren die jou inspireert, nomineer hem dan voor de Hawks Kindness Award. Nominaties worden geaccepteerd voor elk lid van de ENSATS-gemeenschap. Alle studenten, medewerkers, docenten of beheerders die blijk geven van vrijgevigheid, teamwerk, mededogen en vriendelijkheid komen in aanmerking. Gebruik de onderstaande link om naar het nominatieformulier te gaan. Nomineren kan tot 24 maart.

Nominatieformulier voor de vriendelijkheidsprijs

SkillsUSA Cash-kalender

Deze winnaars van deze week zijn: 

3/4 – Charles Jones – Target-cadeaubon van $ 50

3/5 – MaryElyse Sullivan – Bistro-cadeaubon van $ 25 en Bagel World-cadeaubon van $ 10

3/6 – Jennifer Skane – Cadeaubon van $ 25 voor Village Silver Smith en cadeaubon van $ 25 voor TJ Maxx

3/7 – Tina Almeida – Salon CC-cadeaubon van $ 100

3/8 – Gregory Hayes – Salon 365-cadeaubon

3/9 – Cam Mackenzie – Lush-cadeaubundel en Tredwell's cadeaubon van $ 10

3/10 - Lorena Santos - $ 100 contant

De verkoop van SkillsUSA Cash Calendars is verlengd tot en met de maand maart. Ze zijn te koop via deze link: Essex Tech Cash-kalender. Neem bij vragen contact op met samantha.cook@eths.education.

Activiteitenkalender voor studenten

Voor informatie over bijeenkomsten met studentenactiviteiten, zie onze Activiteitenkalender voor studenten.

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier. om onze eerdere berichten te bekijken.

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Foto van de Week

Paardenjuryteam klaar voor hun reis naar Fort Worth, Texas.

Paardenjuryteam klaar voor hun reis naar Fort Worth, Texas.

JED middelbare school

Hartelijk dank aan dit JED-team dat de basis zal leggen voor een strategische planning om studenten te ondersteunen.

JED High School Hartelijk dank aan dit JED-team dat de basis zal leggen voor een aantal strategische planning ter ondersteuning van st

Meteen naar de inhoud