Bericht van ENSATS 12-30-2022

Goedemiddag Essex Tech Community:

 

Het is moeilijk te geloven dat onze eerste vakantieweek er is en over een paar dagen bijna ten einde loopt! We hebben veel om dankbaar voor te zijn, zoals onze studenten die elke dag komen opdagen om een ​​vak te leren, onze faculteit om les te geven aan de volgende generatie werknemers, ons personeel op de faciliteit/boerderij/grond die onze faciliteit in topvorm houden, ons administratief team die onvermoeibaar werken om de dag in beweging te houden, onze families die autorijden/lunchpakketten maken/en onze kinderen ondersteunen en onze schoolcommissie die ons de middelen geeft die nodig zijn om alles samen te brengen! 

 

We hopen dat jullie allemaal onze successen vieren, nadenken over ons werk en genieten van de vrije tijd met familie en vrienden terwijl we ons voorbereiden op het nieuwe jaar. Namens onze schoolgemeenschap wensen we jullie allemaal fijne feestdagen en het allerbeste in 2023.

 

Winnaars PTO-loterij bekend!

Felicitaties aan Mark Benvenuto en Candice Bourgeois die de PTO-loterij hebben gewonnen. Heel erg bedankt voor uw voortdurende steun aan onze PTO!

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de week na de pauze.  

Maandag januari 2, 2023 Geen school 
Dinsdag januari 3, 2023 Dag 5: Blauw 
Woensdag, januari 4, 2023 Dag 6: Groen  8 uur Late start
Donderdag, januari 5, 2023 Dag 7: Groen
Vrijdag januari 6, 2023 Dag 8: Groen 

 

CTAE-beurs

Studenten en gezinnen van de 9e klas worden uitgenodigd om de CTAE Fair bij te wonen Donderdag 5 januari van 6 - 00 uur. Het evenement is een kans voor gezinnen om meer te weten te komen over de CTAE-programma's die hun leerlingen hebben gevolgd. Het evenement begint in de hoofdcafetaria, gevolgd door een ontmoeting met CTAE-medewerkers in hun programmagebieden. 

 

JED middelbare school

Essex North Shore Agricultural & Technical School werkt samen met de Stichting JED en JED middelbare school "om behoeften te beoordelen, een op maat gemaakt strategisch plan te ontwikkelen om voort te bouwen op bestaande sterke punten, en tools, strategieën en technieken te implementeren die leiden tot meetbare verbeteringen in de geestelijke gezondheid van studenten."   In januari 2023 zal Essex Tech een schoolbrede enquête houden over de gezondheid en het welzijn van studenten als onderdeel van ons werk met JED High School. Onze studentenenquête wordt gehouden in de week van 9-13 januari 2022. De antwoorden van studenten zullen helpen om te informeren hoe Essex Tech onze inspanningen om de gezondheid, het welzijn en de geestelijke gezondheid van studenten te ondersteunen, kan versterken of verbeteren. Klik voor meer informatie en voor de link om u af te melden voor de enquête hier.

 

Activiteitenkalender voor studenten

Voor informatie over bijeenkomsten met studentenactiviteiten, zie onze Activiteitenkalender voor studenten.

 

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier om onze eerdere berichten te bekijken. 

 

 Hoogachtend,

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 


Meteen naar de inhoud