Bericht van ENSATS 12-23-2022

Goedemiddag Essex Tech Community:

 

Het is moeilijk te geloven dat onze eerste vakantieweek er is! We hebben veel om dankbaar voor te zijn, zoals onze studenten die elke dag komen opdagen om een ​​vak te leren, onze faculteit om les te geven aan de volgende generatie werknemers, ons fabrieks-/boerderij-/grondpersoneel dat onze fabriek in topconditie houdt, onze administratieve team dat onvermoeibaar werkt om de dag in beweging te houden, onze families die rijden/lunchpakket maken/en onze kinderen ondersteunen en onze schoolcommissie die ons de middelen geeft die nodig zijn om alles samen te krijgen! 

 

We hopen dat u dat allemaal zult doen vier onze successen, denk na over ons werk en geniet van de vrije tijd met familie en vrienden. Namens onze schoolgemeenschap wensen we jullie allemaal fijne feestdagen en het allerbeste voor 2023.

 

 Hoogachtend,

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 


Meteen naar de inhoud