Bericht van ENSATS 10-14-2022

Goedenavond gezinnen:

 

Homecoming Weekend staat voor de deur! Dit is een energiek weekend op school en er zijn veel redenen waarom studenten op vrijdag 14 oktober op de campus blijven om onze 8e jaarlijkse Pep Rally bij te wonen, om Essex Tech-sportteams aan te moedigen en, voor sommigen, om deelnemen aan onze Homecoming 5K Road Race op zaterdag 15 oktober. Homecoming Weekend eindigt met onze Homecoming Dance op zaterdagavond om 6:00 uur in onze schoolgymnasium.   

 

We willen graag alle ouders en verzorgers bedanken die verschillende donaties van eten en versieringen hebben gegeven voor onze Homecoming Dance. We willen ook onze medewerkers bedanken die hebben geholpen bij het plannen van al onze Homecoming-evenementen. Dit geldt ook voor al onze spelbegeleiders, begeleiders en coaches die hun vrije tijd opgeven om dit grote weekend geweldig te maken voor onze studenten. We zijn verbaasd over de grote belangstelling voor Homecoming Weekend, en het laat zien hoe geweldig onze school is!

Hoe moeilijk de dingen ook worden, of hoe hopeloos de dingen ook lijken, geef niet op. Besef dat we onze wereld niet vanuit de ou creëren

We willen met jullie delen dat sommige mensen hier op school "bean'd" zijn. Dit is een "betrapt dat je iets goeds doet" situatie! Deze week ontvingen Heather Fullerton, Sean Sullivan, Jillian Sands, Jay Loring en Fabiola Le'Colst een exemplaar van Jon Gordons boek, De koffieboon: een eenvoudige les om positieve verandering te creëren, en natuurlijk een pond koffiebonen van het Atomic Cafe in Beverly, MA.

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de volgende week.  

Maandag oktober 17, 2022 Dag 4: Blauw
Dinsdag, oktober 18, 2022 Dag 5: Blauw
Woensdag, oktober 19, 2022 Dag 6: Groen  8:45 Late start
Donderdag, oktober 20, 2022 Dag 7: Groen
Vrijdag, oktober 21, 2022 Dag 8: Groen

 

Naschoolse academische ondersteuning

Ter herinnering: ons naschoolse academische ondersteuningsprogramma is elke maandag, dinsdag en donderdag van 2 tot 45 uur actief in onze bibliotheek/mediacentrum. Wij bieden de volgende ondersteuning op de volgende dagen:

 • maandag: Wetenschap en speciaal onderwijs
 • Tuesdays: Engels, geschiedenis, wiskunde en speciaal onderwijs 
 • Donderdag: Engels, Geschiedenis, Wiskunde en Natuurwetenschappen 

Voor de leerlingen voorzien we hapjes en drankjes. Herinner studenten eraan om zich 's ochtends aan te melden voor de late bus van 4 uur als ze van plan zijn academische ondersteuning bij te wonen.

 

Homecoming 2022

Hier is een schema van wat er overblijft van onze Homecoming-evenementen:

Vrijdag oktober 14

 • De concessiestand bij het stadion is om 4 uur open
 • Veldhockey v. Rockport – 4:00 uur in het stadion
 • JV Volleyball v. Greater Lawrence – 4 uur in de sportschool
 • Varsity Volleyball v. Greater Lawrence – 5 uur in de sportschool
 • Football v. Greater Lowell – 7 uur in het stadion

Zaterdag 15 oktober

 • Jaarlijks 5K - 9:00 uur in het stadion
 • Homecoming Dance – 6:00 – 9:00 uur in het Gymnasium
  • Dank aan de vele families en personeelsleden die zich hebben aangemeld voor donaties, hebben aangeboden om te begeleiden of hebben geholpen met de planning. Jij maakt dit waar voor onze studenten!

 

Peprally thuiskomst 2022

We zijn verheugd aan te kondigen dat de Klasse van 2023 de Homecoming Pep Rally 2022 heeft gewonnen door meer dan het dubbele van de punten van de junioren en tweedejaars te verslaan! Op magische wijze trok de regen weg en kwam de zon tevoorschijn net voordat de rally begon. Het kunstgrasveld was een levendige plek voor onze 8e jaarlijkse Pep Rally. Mevr. Dresser, onze Freshman Academy Supervisor, won de Staff Musical Chairs-competitie. Junior Nicole Sargent, een studente Culinary Arts uit Hamiton, zong een opzwepende vertolking van het volkslied om de rally af te trappen, en tegen het einde van het lied zongen studenten in het publiek met haar mee. Vervolgens zullen senioren de "Klasse van 2023" op de Hawk Cup laten schrijven met de hulp van onze studenten in Advanced Manufacturing. Rol Haviken!!! 

 

Jaarlijkse Homecoming 5K Road Race

Jaarlijks organiseert Essex North Shore een Homecoming 5K die is ontworpen voor alle leden van de gemeenschap: studenten, alumni, ouders, supporters en buren. Dit jaar staat onze 5K-race gepland op 15 oktober 2022. Iedereen kan samenkomen om plezier te hebben en geld in te zamelen voor de Class of 2023 en Student Scholarships. De race vindt plaats op het crosscountryparcours van de Boys and Girls Championship Crosscountry-teams. De baan wordt beschouwd als een matig uitdagende schilderachtige route, zowel verhard als grind, door onze landbouwgronden, heuvels en weiden. Naast onze paarden en vee, onze nieuwe boomgaard en onze vijvers, zult u zeker genieten van de mooie uitzichten. 

Ik hoop je te zien op dit leuke Hawk-community-evenement op 15 oktober 2022. 9 uur start voor wandelaars en 00 uur shotgun-start voor hardlopers.

Als je niet vooraf hebt ingeschreven, kun je je zaterdagochtend voor de race inschrijven!

 

Kledingvoorschrift

Ter herinnering: we hebben wel een dresscode. We blijven studenten zien die niet gepast gekleed zijn voor academische lessen of geen CTAE-uniform dragen. Leraren is gevraagd om studenten die geen kledingvoorschriften dragen door te verwijzen naar het kantoor van de assistent-directeuren en om studenten die geen uniform dragen naar het CTAE-kantoor te verwijzen. We leiden ons toekomstige personeel op en gepaste kleding is een belangrijke vaardigheid voor inzetbaarheid. Als uw student een opfriscursus over de dresscode nodig heeft, is hier een link naar de student handboek; de Informatie over dresscodes vindt u op pagina 26 en 27.

 

Ochtend Locaties

Het is 's ochtends erg druk in de hoofdkantine voordat de lessen beginnen. We wilden de studenten eraan herinneren dat ze ook vrij zijn om naar de A/B- of D/E-eetruimtes of naar het Mediacentrum te gaan als ze op zoek zijn naar een rustigere plek om te zitten voordat de bel gaat om 7:40 uur.

 

Breast Cancer Awareness Month

We zijn halverwege oktober, wat ook de borstkankermaand is, en Cosmetology blijft een inzamelingsactie houden. Klik hier voor meer informatie. Ook coördineert een kerngroep studenten de t-shirtverkoop. Roze shirts zijn binnen! De kosten van een shirt zijn $ 15.00 voor één of 2 voor $ 25.00!

 

Ren voor de troepen

Essex Tech zal deelnemen aan de Ren voor de troepen 5k loop / hardloopevenement in Andover op Zondag november 13, 2022. De opbrengst komt ten goede verschillende veteranenorganisaties, waaronder Homeland Heroes Foundation, Ironstone Farm en Homes for Our Troops. Ironstone Farm helpt valide en gehandicapte veteranen terug te keren naar het burgerleven door therapeutische onderdompeling met paarden. Homes for Our Troops helpt gehandicapte veteranen aangepaste huisvesting te bieden, en Homeland Heros helpt leden van actieve dienst en veteranen met een scala aan diensten om veteranen te helpen een gevoel van gemeenschap, onafhankelijkheid en welzijn te herstellen na terugkeer uit de oorlog. Mevrouw Cook, die op onze wellnessafdeling werkt, heeft het Essex Tech-team voor dit evenement georganiseerd. Klik alstublieft hier voor meer informatie van mevrouw Cook.

 

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier om onze eerdere berichten te bekijken.

 

 

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

 

Foto's van de week:

Medewerkers genieten woensdag van heerlijke ciderdonuts en appelcider tijdens de faculteitsbijeenkomst.

Medewerkers genieten woensdag van heerlijke ciderdonuts en appelcider tijdens de faculteitsbijeenkomst.

 Garret Hunter en de rest van het jongensvoetbalteam hielpen vandaag met het opzetten van stoelen voor de Pep-rally.

Garret Hunter en de rest van het jongensvoetbalteam hielpen vandaag met het opzetten van stoelen voor de Pep-rally. 

Mason Coughlin en Pat Tidisco redden de dag door alle tribunes met de bladblazers te drogen voor de rally. Geweldig

Mason Coughlin en Pat Tidisco redden de dag door alle tribunes met de bladblazers te drogen voor de rally. Geweldige baan!

Klaar voor de Rally! Volg onze sociale media voor meer rallyfoto's! Het was een geweldige middag.

Klaar voor de Rally! Volg onze sociale media voor meer rallyfoto's! Het was een geweldige middag. 


Meteen naar de inhoud