Bericht van ENSATS 9-9-2022

Goedenavond gezinnen:

 

We hebben erg veel zin om na een weekend van vier dagen weer aan de slag te gaan. Op woensdag hadden we onze eerste cyclusdienst waarbij leerlingen in klas 9 en 11 CTAE-lessen bijwoonden, terwijl leerlingen in klas 10 en 12 hun eerste academische lessen voor het schooljaar bijwoonden.  

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de volgende week.  

Maandag, September 12, 2022 Dag 9: Groen
Dinsdag, september 13, 2022 Dag 10: Groen
Woensdag, september 14, 2022 Dag 1: Blauw  Aanvang 8 uur
Donderdag, september 15, 2022 Dag 2: Blauw
Vrijdag, september 16, 2022 Dag 3: Blauw

 

8:45 am Late Start op woensdag 9.14.22 

Woensdag 9.14.22 is een late start om 8 uur voor studenten. Houd er rekening mee dat de ophaaltijden van de bus 45 uur later zijn dan normaal. Controleer de Transportpagina voor exacte ophaaltijden voor de halte van je student.

 

9/11 Herdenking

Alle studenten van geschiedenislessen in de Verenigde Staten voerden vandaag een klassikale discussie die volgde op de vertoning van een PBS-video over eerstehulpverleners die terugblikten op hun ervaringen bij de oorspronkelijke terroristische aanslag van 9/11 in het World Trade Center op 11 september 2001. Vervolgens schreef notities in "Bedankt voor uw service" -kaarten voor onze lokale eerstehulpverleners. Deze kaarten zijn ontworpen door Design & Media Communications. De ingevulde kaarten zijn vrijdagmiddag naar de lokale eerstehulpverleners gestuurd.

 

Terug naar school nacht 

Deze komende week verder dinsdag 13 sept. we houden onze jaarlijkse Terug naar school nacht. Hierdoor krijgen ouders en verzorgers de kans om de leraren van hun leerlingen te ontmoeten en meer te weten te komen over de verwachtingen van de klas. Klik hier voor de klasspecifieke roosters.

 

Procedures voor sociale media De school heeft een document gemaakt voor procedures voor sociale media. Deze worden op onze website geplaatst en zouden nuttig moeten zijn voor alle leden van de gemeenschap. Zoek het alstublieft op HIER.

 

Assemblages op niveau

In de week van 19 september zullen er bijeenkomsten op groepsniveau zijn om het studentenhandboek en de verwachtingen door te nemen. 

  • 9.20.22
    • 11e klas om 8:45 uur in de gymzaal
  • 9.22.22 
    • 10e klas om 8:45 uur in de gymzaal
    • 12e klas om 10 uur in de gymzaal

 

Vriendelijke herinneringen 

Ter herinnering: studenten mogen geen hoed dragen in het gebouw. Als een student een hoed draagt ​​in het gebouw, is het onze gewoonte om de hoed af te nemen en de student de hoed aan het einde van de dag te laten ophalen. Aangezien we meerdere gewoonteovertreders hebben, krijgen studenten vanaf maandag 12 september 2022 hun hoed pas terug op het einde van het eerste semester.

 

Parkeren  

Op dit moment hebben we geen parkeerplaatsen meer beschikbaar voor studenten.

Leerlingen zonder parkeerkaart mogen niet parkeren in zijstraten van onze school. Dit zorgt voor uitdagingen met onze buren. Leerlingen die geen parkeerkaart hebben of die niet op school worden afgezet, moeten met de bus komen. 

 

Studenten afzetten

Alle leerlingen die een lift naar school krijgen, zouden dat moeten zijn tussen 7 en 10 uur afgezet aan de achterkant van het gebouw op het terrein naast de gymzaal. Voor 7:10 uur of na 7:45 uur is er geen deurwachter bij de gymdeuren. Als u op dat tijdstip wilt afzetten, kunt u zich tot aan de hoofdingang ophouden.

 

Presentatie over veiligheid op school

Op dinsdag 20 september om 6 uur geeft onze School Resource Officer Michael Chase een presentatie over veiligheid op school. Als je meer wilt weten over alle dingen die we bij Essex Tech doen om onze gemeenschap veilig te houden, doe dan alsjeblieft mee. We zullen ook een zoomlink naar de presentatie hebben voor degenen die persoonlijk niet aanwezig kunnen zijn. Gelieve te reageren hier. als je van plan bent om aanwezig te zijn.

 

Toegang voor zorgverleners 

Schoology is ons leerbeheersysteem, een centraal, digitaal klaslokaal dat u waardevolle toegang geeft tot de voortgang van uw leerlingen in al hun lessen en waarmee u aankomende opdrachten kunt volgen. Zorgverleners hebben toegang tot Schoology door hun eigen account aan te maken. Voordat u aan de slag gaat, moet u zich aanmelden bij Aspen om de "Schoology Access Code" van uw student te vinden. Deze toegangscode is te vinden in Aspen onder het bovenste tabblad Families, tabblad Details, tabblad Technologie. Zodra u die code heeft, volgt u deze deze richtingen om uw Schoology-account aan te maken. 

 

MomBall-donaties

MomBall houdt van 16-18 september 2022 een voedselactie tijdens ons jaarlijkse softbaltoernooi ten voordele van de Beverly Bootstraps Food Pantry. Dit is een geweldige kans om een ​​verschil te maken in onze gemeenschap, en we moedigen u aan om mee te doen aan deze inspanning om mensen in nood te helpen. Momball is een softbaltoernooi voor het goede doel in het weekend voor moeders in de schoolgemeenschap van Beverly, waaronder Essex Tech. Beverly Bootstraps voedselhulpprogramma's bieden inwoners van Beverly en Manchester-by-the-Sea toegang tot voedsel via een verscheidenheid aan programma's. Je Essex Tech Momball-team zou het kunnen gebruiken

jouw hulp! Dit jaar verzamelt het Essex Tech Momball Team ingeblikte tonijn en kip. Als u wilt doneren, hebben we tot donderdag 15 september een collectebus in het hoofdkantoor.

 

Als je graag mee wilt doen aan de fooddrive, maar geen tijd hebt om boodschappen te doen

je kunt deelnemen aan de virtuele voedselactie: http://weblink.donorperfect.com/MomBall

 

Voor het geval je het gemist hebt!

Klik hier. om onze eerdere berichten te bekijken.

 

Heidi T.RiccioSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas J. O'Toole, Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

 

Foto's van de week:

We hebben deze week verschillende nieuwe kalfjes geboren op de boerderij, waaronder deze beauty! 

We hebben deze week verschillende nieuwe kalfjes geboren op de boerderij, waaronder deze beauty!

 

De Carpenter's Union kwam ter plaatse bijeen om de hulp te bespreken die in de Larkin Cottage zou worden verleend.

De Carpenter's Union kwam ter plaatse bijeen om de hulp te bespreken die in de Larkin Cottage zou worden verleend.

We hebben deze week verschillende nieuwe kalfjes geboren op de boerderij, waaronder deze beauty!

Het Arbor-programma heeft het vandaag opgevoerd door struikgewas en invasieve planten op South Campus te verwijderen! 


Meteen naar de inhoud