Buurtveiligheid en parkeren

Beste ENSATS-families,

 

De afgelopen weken hebben we talloze klachten en zorgen ontvangen over voertuigen die Preston Street gebruiken als kortere weg naar onze school in de ochtend en over auto's die op straat parkeren. Verder zijn er geluidsklachten, bezorgdheid over veiligheid, snelheidsovertredingen en respectloos gedrag van sommige leden van de schoolgemeenschap. Gisteren nog was er een bijna-ongeval met een motorfiets dat tot ernstig letsel had kunnen leiden.

 

Het is zeer zorgwekkend, teleurstellend en frustrerend dat dit gedrag plaatsvindt. We waarderen onze buren en respecteren hun recht om in vrede te leven. We moeten ook samenwerken om ervoor te zorgen dat onze leerlingen veilig op school aankomen en de school verlaten.

 

Verkeer is een onvermijdelijk probleem waar alle scholen mee te maken hebben; dit verkeer is niet nieuw; dit verkeer gaat niet weg. Als op tijd komen een uitdaging voor je is, vragen we je te overwegen eerder naar school te gaan; rekening houdend met het verkeer. Ook verzoeken wij u dringend om de regels die wij hebben opgesteld voor de veiligheid te volgen. Alle leerlingen moeten worden afgezet en opgehaald achter in het gebouw op het terrein van de gymzaal. Studenten met een parkeervergunning hoeven alleen op hun toegewezen plaatsen te parkeren en alle verkeerspatronen op de campus te gehoorzamen. Studenten zonder parkeervergunning mogen niet parkeren op de campus en in de omliggende wijken. Onze bussen zijn gratis - maak gebruik van deze service.  

 

Vandaag was ons team erop uit om studenten te informeren dat ze niet in deze zijstraat mogen parkeren en om anderen (niet alleen studenten) te vragen langzamer te rijden als ze te hard rijden op deze weg. Het is een woonwijk met jonge gezinnen en gezinnen die er al bijna 50 jaar wonen; deze buurt veilig houden en respectvol handelen is onze plicht jegens hen. 

 

We werken samen met ons leiderschapsteam, ons veiligheidsteam voor studenten, de verkeersafdeling van de stad Danvers en de politie van Danvers om het probleem te verminderen en de rust en orde in onze buurt te herstellen. 

 

We vragen u respectvol om rekening te houden met onze buren, enige empathie voor hen te tonen, de parkeer- en verkeersprocedures van de school te volgen en de verkeersregels te gehoorzamen. 

 

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal 
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

CC: Chef James Lovell, politie van Danvers
Aaron Henry, stad Danvers


Meteen naar de inhoud