Bericht van ENSATS 5-13-2022

Goedemiddag verzorgers en studenten:

 

Nu we halverwege mei zijn, kijken we al vooruit naar het einde van het schooljaar. Onze senioren hebben nog maar twee weken te gaan en onze underclassmen hebben nog ongeveer vijf weken te gaan. Moedig uw leerlingen aan om hun best te blijven doen, zoveel mogelijk moeite te doen en sterk te eindigen met de tijd die overblijft in het schooljaar.

 

Educatief onderzoek naar vitale functies (EVS).

Laatste oproep voor het Vital Signs onderzoek. Dit onderzoek zal helpen bij het kaderen van het werk dat we de komende vijf jaar zullen doen. De enquête staat open tot 20 mei en het is van essentieel belang dat we een goed responspercentage en productieve feedback ontvangen. Bedankt voor het invullen als je dat al hebt gedaan!

Engels
Spaans
Portugees

 

MCAS

Hier zijn we bij onze volgende MCAS-ronde.  Volgende week, dinsdag 17 mei en woensdag 18 mei, hebben we onze wiskunde MCAS-toets alle 10e klassers.

 

Houd er rekening mee dat er vanwege MCAS-testen enkele schema-aanpassingen zijn voor volgende week.

  • Volgende week zijn er vier groene dagen met studenten van groep 9 en 11 in CTE en studenten van groep 10 en 12 in academici en op vrijdag schakelen we over naar een blauwe dag.  
  • De school begint op dinsdag 7 mei en woensdag 45 mei om 17 uur, alleen voor leerlingen van groep 18 en 9.  
  • Woensdag starten we niet om 8 uur zodat leerlingen van groep 10 zo vroeg mogelijk met de MCAS-test kunnen beginnen.
  • De leerlingen van groep 11 en 12 komen op dinsdag en woensdag om 11 uur op school aan. Leerlingen van groep 30 zullen zich melden voor de lunch en vervolgens zullen studenten van blok D en leerlingen van groep 12 zich melden bij hun CTE-ruimtes.

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema: 

Maandag, mei 16, 2022 Dag 9: Groen
Dinsdag, mei 17, 2022

Graad 10 Wiskunde MCAS

Dag 10: Groen

Aanvang 7 uur voor groep 45 en 9

Aanvang 11 uur voor groep 30 en 11

Woensdag, mei 18, 2022

Graad 10 Wiskunde MCAS

Dag 6: Groen 

Aanvang 7 uur voor groep 45 en 9

Aanvang 11 uur voor groep 30 en 11

Donderdag, mei 19, 2022 Dag 7: Groen
Vrijdag, mei 20, 2022 Dag 3: Blauw

 

MCAS-lunches

Houd er rekening mee dat het lunchschema op MCAS-dagen is gewijzigd.

 

Lunch Rang Tijd
1e lunch 9 11: 00-11: 30
2e lunch 12 11: 30-12: 00
3e lunch 10

Stille lunch in A/B

12: 00-12: 30
4e lunch 11 12: 30-1: 00

 

Bussen voor studenten van groep 11 en 12 tijdens MCAS

Leerlingen die op de MCAS-dagen met de bus naar school moeten, moeten zich vóór 11 mei bij mevrouw Kelly hebben aangemeld voor de bus. De ophaaltijden van de bussen voor dinsdag 17 mei en woensdag 18 mei worden uiterlijk maandag 16 mei bepaald. Op maandag kunnen studenten langskomen op het hoofdkantoor om de lijst met ophaaltijden op te halen. Ook zullen we de routes en tijden online plaatsen. 

 

Plast Oekraïense Scouting Group Project

Essex North Shore zal bijdragen aan de voortdurende inspanningen van de Plast Ukrainian Group om levens te helpen redden en bewustzijn creëren over de oorlog in Oekraïne binnen onze schoolgemeenschap. We vragen onze schoolgemeenschapsleden om te overwegen om vijf dollar ($ 5.00) te doneren die gebruikt zal worden om EHBO-spullen te kopen en om Pocket First Aid Kits (PFAK) te maken. Deze inspanning wordt georganiseerd door Plast Oekraïense Scouting groep. Meer informatie vindt u hier: https://aid.plastusa.org/create-pocket-first-aid-kits-for-ukraine-with-your-volunteer-group/

PFAK's zijn ontworpen om klein, lichtgewicht, waterdicht en bruikbaar te zijn voor iedereen die spoedeisende hulp verleent aan gewonden. Donaties zullen worden gebruikt om benodigdheden te kopen zoals; gaasjes, verband, antibiotische zalven, chirurgische verbanden en andere medische artikelen. De klas van 2025 verzamelt de PFAK's op school en krijgt de kans om taakstrafuren te verdienen voor hun afstudeervereiste. Elke PFAK bevat een klein briefje/sticker waarop staat dat Essex North Shore, Massachusetts USA, Oekraïne steunt. Medewerkers, studenten en verzorgers kunnen $ 5.00 contant doneren aan mevrouw Kelley in het hoofdkantoor, of door middel van een cheque aan ENSATS aan mevrouw Kelley. Alle donaties moeten uiterlijk vrijdag 3 juni 2022 zijn voldaan. Bedankt voor uw voortdurende steun en aandacht. 

 

Presentatie over internetveiligheid van Katie Greer

Katie Greer zal op Essex Tech zijn voor een ouderpresentatie op donderdag 26 mei om 6:00 uur. Katie Greer is een expert op het gebied van digitale veiligheid en ze zal er zijn om ouders op de hoogte te houden van de nieuwste technische trends, veiligheidskwesties en tips over hoe we onze kinderen kunnen helpen een productieve, gezonde relatie met technologie te hebben. Deze presentatie is alleen voor ouders en verzorgers, aangezien Katie op vrijdag 27 mei ook voor studenten zal spreken.

 

Activiteiten: Week van 16 mei 2022

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 16 mei 2022.

 

Parkeren 2022-2023

Op dit moment biedt de gemeente parkeergelegenheid aan alleen voor ouderejaarsstudenten. Deze beslissing was gebaseerd op de beschikbaarheid van plaatsen. Alle leerlingen krijgen gratis vervoer van en naar school.

 

COVID-dashboard en COVID-informatie-update

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Het Dashboard is direct toegankelijk op de familiespagina van onze website in de COVID-19-sectie. Ter herinnering: leerlingen die zich hebben aangemeld voor het ophalen van toetsen, kunnen hun toetsen tijdens de lunch op school ophalen. Op afhaaldagen zullen we een aankondiging doen.

 

Geniet van het weekend.

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

Foto's van de week:

Onze Drama Club bezocht deze week hun nieuwe ruimte om de vorderingen bij Alumni Gymnasium te zien! Deze ruimte is gerenoveerd door meerdere CTE-programma's en ons onderhoudspersoneel. Het was geweldig om ze enthousiast te zien zingen! 

Drama studenten

Onze Spring Integration Academy is gisteravond gepresenteerd aan onze schoolcommissie!

Integratie Academie

Automotive Collision Repair & Refinishing Studenten van het partnerschap hebben een vrachtwagen met tandheugel opnieuw geverfd om hem consistent te houden met onze vloot! Geweldig werk kinderen!

Automotive Collision Repair & Refinishing Studenten van het partnerschap hebben een vrachtwagen met tandheugel opnieuw geverfd om deze consistent te houden


Meteen naar de inhoud