Bericht van ENSATS 4-14-2022

Goedenavond verzorgers en studenten,

Dit is een fantastische week geweest. Vriendelijkheidsweek is altijd geweldig, maar dit was de beste tot nu toe. Studenten en medewerkers hebben keihard gewerkt om de week tot een succes te maken. Vriendelijkheidsstenen werden geverfd, bedankkaartjes werden gestuurd, de gangen werden versierd. We hebben een geweldige foto gemaakt en zoveel donaties ingezameld voor het Newton Wesley Hospital, Beverly Bootstraps, My Brothers Table en verschillende lokale dierenasielen. We lezen ook voor aan studenten in staten in het hele land. Bedankt aan officier Chase voor het nemen van de leiding over dit geweldige project en bedankt aan alle medewerkers en studenten die op de een of andere manier hebben deelgenomen. Jullie maken allemaal de Essex Tech Kindness Week mogelijk en ik hoop dat we deze mentaliteit van vriendelijkheid en mededogen het hele jaar door kunnen voortzetten. #HawksKiesvriendelijkheid.

 

Aankomend schema

Hier alvast een voorproefje van het schema. 

Maandag, April 25, 2022 Dag 4: Blauw
Dinsdag, april 26, 2022 Dag 5: Blauw
Woensdag april 27, 2022 Dag 6: Groen 10 uur Late start
Donderdag april 28, 2022 Dag 7: Groen
Vrijdag, april 29, 2022 Dag 8: Groen

 

Agenda-update

Hier is onze update kalender. Lees dit zorgvuldig door, aangezien we aanpassingen hebben gemaakt met betrekking tot sommige blauw/groene dagen, MCAS en de laatste schooldag.

 

Tijdens de vergadering van de schoolcommissie op woensdag 13 april heeft de commissie onze schoolkalender 2022-2023 goedgekeurd. Hier is de nieuwe kalender.  Ik zal het in de memo opnemen wanneer er een update is.

 

Late start: woensdag 27 april

Op woensdag 10 april hebben we een late start om 45:27 uur. We hebben klassen A, B en C.  Om dit tijdens de lunch te laten werken, hebben we lunches op niveau.

Eerste lunch 10: 54-11: 24 Grade 9
Tweede middagmaal 11: 24-11: 54 Grade 10
Derde lunch 11: 54-12: 24 Grade 11
Vierde lunch 12: 24-12: 57 Grade 12

 

Naschoolse MCAS wiskundevoorbereiding

We beginnen na schooltijd weer met onze MCAS Math Prep-sessies zodra we terug zijn van vakantie. Deze sessies vinden elke maandag, dinsdag en donderdag na school plaats in D-121 van 2:45 tot 4:15 uur. De data zijn: 25, 26, 28 april, 2, 3 en 5 mei, 9, 10 en 12 mei en 16 mei. Als studenten alleen op bepaalde dagen aanwezig kunnen zijn, is dat prima. Hoe meer dagen studenten aanwezig kunnen zijn, hoe beter. Als u geïnteresseerd bent om uw student deze sessies bij te laten wonen, kunt u zich hiervoor aanmelden formulier. Vergeet niet om uw student eraan te herinneren zich aan te melden voor de late bus van 4:15 uur op de dagen dat hij aanwezig zal zijn. Bedankt!

 

Junior semi-formeel

De Class of 2023 houdt op vrijdag 13 mei 2022 van 6:00 tot 10:00 uur een semi-formele bijeenkomst onder de tent op Campus Zuid. Het diner wordt geserveerd. Tickets zijn $ 20 voor leden van de Class of 2023 en $ 25.00 voor gasten. Kaarten zijn te koop van 25 april tot 6 mei. Tickets kunnen worden gekocht bij mevrouw Mills in E-119 of mevrouw Grace in B-205. =Lesgeld moet worden betaald om de dans bij te wonen.

 

Forum Verslavingsbeleid

De Swampscott Police Department, de Swampscott Public Schools en de officier van justitie Jonathan Blodgett's Office organiseren een gemeenschapsevenement over verslaving en middelenmisbruik. Klik hier voor meer informatie.

 

Betalingen voor geavanceerde plaatsingsexamens

De laatste betalingen voor AP-examens moeten uiterlijk op vrijdag 29 april worden betaald. Bekijk dit alstublieft document voor meer informatie en links om betalingen te doen.

 

Backyard Makeover-loterij ter waarde van meer dan $ 4,000!

Stel je alle elementen voor om je tuin op te frissen voor de lente, compleet met een schoonmaakbeurt, levering van verse mulch, honderden dollars aan cadeaubonnen voor Home Depot en Lowes en op maat gemaakte plantenbakken! Dan ben je klaar om je achtertuinfeestje te organiseren met je nieuwe Yeti-koeler, op maat gemaakte maïskolfset, biermand en cadeaubonnen voor lokale markten! Dit alles plus meer! Alle opbrengsten worden ingezameld om de PTO te ondersteunen en terug te geven aan de studenten en het personeel van ENSATS door middel van vele initiatieven, waaronder seniorenbeurzen, Teacher Appreciation Week, Senior Signs en de underclassman Summer Send Off om er maar een paar te noemen!

Klik hier om tickets te kopen: https://essexnspto.rallyup.com/2022backyardraffle

 

Hulp voor Oekraïne

Als je geïnteresseerd bent in vrijwilligerswerk om de Oekraïne te ondersteunen, dan is hier een kans bij de Scouts voor Oekraïne.  

 

Larkin Gala

Nog vier weken te gaan en we maken ons op voor een geweldige avond onder de tent op het grasveld!  Tickets zijn beschikbaar met speciale prijzen voor personeel. Dit evenement is een geweldige manier om onze schoolgemeenschap bij elkaar te brengen. De kosten van tickets zijn $ 150 en zijn inclusief een heerlijk diner bereid door onze Culinary Arts-studenten. De stille veiling is binnenkort live. Kun je niet meedoen? Overweeg een donatie aan onze stille veiling. 

 

Activiteiten: Week van 25 april 2022

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 25 april 2022.

 

COVID-dashboard en COVID-informatie-update

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Het Dashboard is direct toegankelijk op de familiespagina van onze website in de COVID-19-sectie. Ter herinnering: leerlingen die zich hebben aangemeld voor het ophalen van toetsen, kunnen hun toetsen tijdens de lunch op school ophalen. Op afhaaldagen zullen we een aankondiging doen. 

 

Geniet van een rustige aprilvakantie.

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

Foto's van de week:

We wilden enkele foto's van de Kindness-week delen.

Aankomst feest

Aankomst feest

Agent Chase presenteert aan de eerstejaars

Officier Chase Presenteert aan eerstejaars

Lezers van de vriendelijkheidsweek

Lezers

Lezer

Onze Hawks hebben het deze week op de markt gebracht met onze mokkenverkoop! Deze mokken juichten ons personeel toe en alle opbrengsten zullen het gereedschapsfonds Theresa Joen's Automotive ondersteunen.

 overvallen

Haviken kiezen voor vriendelijkheid


Meteen naar de inhoud