Bericht van ENSATS 3-4-2022

Goedenavond Ouders/verzorgers en studenten:

We hopen dat al onze studenten en medewerkers hebben kunnen uitrusten en opladen tijdens de vakantieweek van februari. Nu we begin maart zijn bereikt, zijn de wintersporten aan het afbouwen, junioren gaan naar coöperatieve onderwijsstages en SkillsUSA, DECA en FFA bereiden zich voor op hun komende wedstrijden.  

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor volgende week.  

Maandag, maart 7, 2022 Dag 4: Blauw
Dinsdag, maart 8, 2022 Dag 5: Blauw
Woensdag, maart 9, 2022 Dag 6: Groen 8 uur Late start
Donderdag, maart 10, 2022 Dag 7: Groen
Vrijdag, maart 11, 2022 Dag 8: Groen 11:00 Vervroegde vrijlating

 

ZAT: 26 april

Essex North Shore heeft afspraken gemaakt met het College van Bestuur om de SAT-test tijdens de schooldag op dinsdag 26 april 2022 aan onze studenten aan te bieden. Prioriteitsregistratie voor deze SAT School Day-mogelijkheid wordt gegeven aan ENSATS Grade 11-studenten. Klik voor meer informatie hier.

 

MCAS Engelse taalkunsttest

Alle leerlingen van groep 10 zullen de MCAS English Language Arts-test afleggen op dinsdag 22 maart en woensdag 23 maart. Het is belangrijk dat leerlingen van groep 10 er alles aan doen om op die testdagen naar school te gaan en dat ze op tijd aankomen en klaar zijn om te vertrekken.  

 

Belangrijke schema-aanpassingen voor MCAS-dagen

MCAS ELA-testen voor graad 10 vinden plaats op dinsdag 22 maart en woensdag 23 maart. Voor de leerlingen van groep 7 en 45 begint de school om 9 uur zowel testdagen. De leerlingen van de 11e en 12e klas komen om 11 uur aan om hun schooldag te beginnen.     

 

Bussen voor studenten van groep 11 en 12 tijdens MCAS

Op dinsdag 11 en woensdag 12 maart komen de leerlingen van groep 11 en 30 opnieuw om 22 uur op school aan. Elke student die op deze dagen met de bus naar school moet, moet zich op 23 en 14 maart bij mevrouw Kelly in het hoofdkantoor aanmelden voor de bus. Zodra we weten welke leerlingen een lift naar school nodig hebben, bepalen we de routes en e-mailen we haltes en ophaaltijden naar gezinnen.

 

Initiatief voor het lezen van de vriendelijkheidsweek

Bij Essex Tech vieren we de Vriendelijkheidsweek in de week van 11 april. Gedurende de week hebben we verschillende evenementen gepland om vriendelijkheid en dankbaarheid in onze schoolgemeenschap te bevorderen. De afgelopen jaren hebben we een leescomponent gehad in de Vriendelijkheidsweek, waar onze leerlingen verhalen over vriendelijkheid delen met basisscholen in onze omgeving. We willen ons leesinitiatief opvoeren en onze Vriendelijkheidsweek in het hele land delen. Onze hoop is om contact te maken met ten minste één basisschool in elke staat en onze leerlingen de kinderen via Zoom te laten voorlezen tijdens de Kindness Week. Dit is een grote onderneming en we kunnen wel wat hulp gebruiken.  

We hebben een spreadsheet gemaakt om in elke staat een contactpersoon op een school te verzamelen; verschillende staten zijn echter nog steeds vermist. Ik hoop dat we, door dit open te stellen voor al onze families, nog steeds elke staat kunnen bereiken. Als u iemand kent of een contactpersoon heeft op een school die geïnteresseerd zou zijn in dit initiatief en u wilt die contactgegevens met ons delen, voeg die informatie dan toe aan onze 50 voor 50 Vriendelijkheid Week Spreadsheet. Als er al een naam op de regel naast de staat staat, verander deze dan niet en verwijder de naam niet. We hebben alleen hulp nodig voor de staten die nog niet zijn verantwoord. Bedankt voor alle hulp die u kunt bieden. Als u vragen heeft kunt u mij mailen op sdonnelly@essextech.net

 

Medische Benodigdheden voor Oekraïne

Een lid van onze schoolgemeenschap werkt samen met de Sunflower of Peace-organisatie om medische voorraden in te zamelen. Klik alstublieft hier voor meer informatie.

 

Studenten op de campus na school

Ter herinnering: studenten mogen na schooltijd op de campus blijven voor extra hulp/huiswerkcentrum, atletiek en buitenschoolse activiteiten. Alle leerlingen moeten hier na school onder toezicht staan ​​van een volwassene. Studenten kunnen niet op school blijven om te socializen en rond te hangen met vrienden. Studenten die extra hulp en buitenschoolse activiteiten volgen, kunnen de late bus van 4:15 uur naar huis nemen als ze zich 's ochtends aanmelden voor de bus. Studenten kunnen de campus niet verlaten en dan terugkeren naar de campus om de late bus te nemen. De late bussen van 5 uur zijn alleen beschikbaar voor sporters en toneelclubstudenten.  Het is belangrijk op te merken dat de 5:45 late bussen stoppen met rijden na 28 februari en weer beginnen op 21 maart.

 

Nieuws van de PTO

De lenteloterij is bijna hier en we hebben uw hulp nodig door items te doneren om dit jaar een groot succes te maken! Deze inzamelingsactie is onze grootste en de ingezamelde opbrengst wordt gebruikt voor de Teacher Appreciation Week, seniorenevenementen, beurzen en de Underclassmen Summer Sendoff! Overweeg alsjeblieft om een ​​item te doneren aan de link! 

Klasse van 2024 inzamelingsactie en veiling!

Deze klas verloor het eindexamen van de middelbare school, ging naar de middelbare school tijdens het hoogtepunt van de pandemie en heeft in hun eerste anderhalf jaar nogal wat gemist. We hopen dat we de hoek om gaan en dat ze geweldige junior en senior jaren kunnen hebben, en een senior lente die ze zich voor altijd zullen herinneren! Volg deze link voor meer informatie over de aanstaande Class of 2024-inzamelingsactie en veiling bij Giggles Comedy Club en om kaartjes te kopen: https://go.rallyup.com/classof2024raffle22.

 

Activiteiten: Week van 7 maart 2022

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 7 maart 2022.

 

COVID-dashboard en COVID-informatie-update

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Het Dashboard is direct toegankelijk op de familiespagina van onze website in de COVID-19-sectie.  

 

Heb een rustig weekend.

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

Foto's van de week

Groep 12 biotechnologiestudenten brachten een groot deel van de week door op de Masconomet Regional Middle School in Boxford om de 7e klassers les te geven over biotechnologie en gelelektroforese. Goed gedaan, Biotech! 

Groep 12 biotechnologiestudenten brachten een groot deel van de week door op Masconomet Regional Middle School in Boxford om les te geven aan 7e klassers

Groep 12 biotechnologiestudenten brachten een groot deel van de week door op Masconomet Regional Middle School in Boxford om les te geven aan 7e klassers

Groep 12 biotechnologiestudenten brachten een groot deel van de week door op Masconomet Regional Middle School in Boxford om les te geven aan 7e klassers

Commissaris Jeff Riley overhandigde Beck Herman zijn Presidential Scholar-prijs op de MAVA-kwartaalconferentie in Marlboro, MA.

Commissaris Jeff Riley overhandigde Beck Herman zijn Presidential Scholar-prijs op de MAVA-conferentie

Commissaris Jeff Riley overhandigde Beck Herman zijn Presidential Scholar-prijs op de MAVA-conferentie


Meteen naar de inhoud