Wekelijks bericht van ENSATS 2-11-2022

Goedenavond Ouders/verzorgers en studenten:

 

Masker Optioneel

Tijdens de schoolcommissievergadering van gisteravond presenteerde onze heropeningswerkgroep een Flex-Mask-plan voor maandag 14 februari 2022. Dit plan biedt ons de mogelijkheid om maskers optioneel te maken voor studenten en personeel. Ons schooldistrict is tijdens deze pandemie blijven samenwerken met onze staatsleiders en zal dat blijven doen. We erkennen dat er aan beide kanten mensen zijn. We zullen echter alle studenten en medewerkers ondersteunen tijdens deze overgang. In maart 2020 had niemand kunnen vermoeden dat een sluiting van twee weken zou resulteren in een achtbaanrit van twee jaar. We hebben allemaal hard gewerkt om onze school een veilige plek te houden waar leerlingen hun vak kunnen leren. ENSATS zal blijven werken aan het creëren van een inclusieve omgeving voor iedereen. We waarderen het werk dat iedereen doet om dit dagelijks mogelijk te maken.

Hier zijn enkele details over het Flex-Mask-plan

 • Maskers zijn optioneel voor alle studenten en personeelsleden.
 • Maskers zijn nodig in alle bussen en in het kantoor van de verpleegster.
 • MIAA-begeleiding vereist maskers voor alle aanwezigen op onze sportevenementen tot 28 februari. Dit omvat spelers, coaches, officials en toeschouwers. 
 • Maskers zijn verplicht voor bezoekers van ons gebouw.

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de volgende week.  

Maandag, februari 14, 2022 Dag 4: Blauw
Dinsdag februari 15, 2022 Dag 5: Blauw
Woensdag februari 16, 2022 Dag 6: Groen 10:45 ben Late Start
Donderdag februari 17, 2022 Dag 7: Groen
Vrijdag, februari xnumx, xnumx Dag 8: Groen

 

Bijgewerkte schoolkalender

Gebruik dit link om de bijgewerkte schoolkalender te bekijken. Er zijn een paar belangrijke wijzigingen om op te merken:

 • Vrijdag 11 maart was oorspronkelijk een No School-dag voor studenten en een professionele ontwikkelingsdag voor medewerkers. We gaan dit veranderen in een vervroegde vrijlating om 11:00 uur voor studenten en met professionele ontwikkeling van het personeel in de middag.
 • Ook hebben we onze MCAS-plannen aangepast. We zullen nu zowel junioren als senioren om 11 uur laten arriveren op MCAS-testdagen, voor Engelse taalkunsten in maart en voor wiskunde in mei. Deze data staan ​​vermeld in de kalender.

Budgetupdate

Het voorlopige budget voor 2023 is gisteravond goedgekeurd door onze schoolcommissie en zal worden verplaatst naar een openbare hoorzitting op 10 maart 2022. Op dat moment zal het naar onze 17 gemeenschappen worden gestuurd voor een stemming door hun Board of Selectmen of gemeenteraad. Je kunt het verhaal vinden hier.

 

Project Avontuur ondersteunt

De afdeling Schoolbegeleiding van de Essex North Shore Agricultural & Technical School is verheugd onze samenwerking met aan te kondigen Projectavontuur om Adventure-Based Counseling (ABC) kansen te bieden aan onze Essex Tech-studenten. Klik alstublieft hier voor meer informatie. 

 

Voorschoolse opvang en naschoolse opvang

Opnieuw zien we een toename van het aantal studenten dat wordt afgezet of opgehaald op de VERKEERDE LOCATIES op de campus. We hebben uw medewerking hierbij hard nodig om de veiligheid van studenten en personeel te waarborgen, aangezien we elke dag bijna 2000 mensen van en naar de campus verplaatsen. Als je je leerling afzet, doe dat dan achter in het gebouw op het terrein bij de gymzaal. Studenten kunnen pas na 7 uur voor het gebouw worden afgezet. Leerlingen dienen op hetzelfde perceel te worden opgehaald door het gymnasium. Ouders parkeren op andere delen van de campus, met name op het terrein van Angell Animal Hospital. Ouders die daar op hun kinderen wachten, nemen alle plaatsen in die nodig zijn voor dierenziekenhuizen en hun huisdieren. Gelieve niet op deze parkeerplaats te parkeren. Uw medewerking wordt gewaardeerd.

 

Winter Integratie Academie

We zijn verheugd aan te kondigen dat we onze Winter Integration Academy zullen aanbieden aan studenten die baat zouden hebben bij een leuk, praktisch EGG DROP DESIGN-project dat plaatsvindt tijdens de vakantie in februari hier bij Essex Tech! Het doel van de Winter Integration Academy is om studenten 20 uur extra wiskundig leren te bieden door middel van een technisch project dat wordt gegeven door docenten van Essex Tech.

Dit zijn de data voor de Academie:

Donderdag februari 17, 2022 2: 45-4: 15 pm Academy Icebreaker-activiteit

Dinsdag februari 22, 2022 8: 00 am-1: 30 pm Egg Drop-test en ontwerp

Woensdag februari 23, 2022 8: 00 am-1: 30 pm Egg Crumple-test en ontwerp

Donderdag februari 24, 2022 8: 00 am-1: 30 pm Egg Launch-test en -ontwerp

Vrijdag, februari xnumx, xnumx 8: 00 am-12: 00 pm Concurrentie: Laten vallen, verfrommelen, lanceren

Als stimulans voor deelname ontvangen studenten met een perfecte opkomst tijdens de Winter Integration Academy het volgende:

 • een Target-cadeaubon van $ 25.00
 • een Amazon-cadeaubon van $ 25.00
 • een dagelijkse verloting voor andere leuke cadeaus en verrassingen
 • extra studiepunten toegevoegd aan je cijfer voor wiskunde in kwart 3
 • winnende team krijgt lunch in de Bistro

De plaatsen in de Academy zijn beperkt en worden op basis van wie het eerst komt, het eerst maalt ingevuld. Gelieve het volgende in te vullen applicatielink te worden overwogen zo spoedig mogelijk.

Dit is een ongelooflijke kans en we hopen dat u er gebruik van zult maken. Studenten krijgen ook dagelijks een meeneemontbijt en een uitstekende lunch en indien nodig wordt voor vervoer van en naar huis gezorgd.

 

Informatieavond voor ouders voor tweedejaars en junioren

De Essex North Shore School Counseling Department zal onze Sophomore & Junior Parent Information Night hosten Woensdag 2 maart om 6 uur in de Bibliotheek/Mediacentrum en via Zoom. Vooraf inschrijven voor het evenement is vereist; gebruik dit alstublieft Zoomlink. Agenda-items bevatten informatie om gezinnen te ondersteunen bij de voorbereiding op de carrière- en universiteitsdoelen van hun kind.

 

Testprogramma voor thuis  

Studenten van wie de verzorgers hun kinderen vóór 9 februari 2022 om 17 uur hebben aangemeld voor het At-Home Rapid Antigen Testing Program, kunnen hun kits ophalen in West Dining tijdens alle drie de lunches op donderdag 2022 februari 203. Studenten die niet kunnen ophalen hun tests op donderdag kunnen hun testkits ophalen in A-7 van 30 uur tot 1 uur. We volgen de DESE-aanbeveling en verzoeken uw kind te testen op zondag 30 februari 27, in plaats van op de geplande woensdag van de vakantieweek van februari.  

 

Het Zorgkantoor is wegens vakantie gesloten. Vragen over het testprogramma voor studenten moeten worden gericht aan Kelli Orso op korso@essextech.net. Mantelzorgers kunnen hun kinderen op elk moment aanmelden voor het thuistestprogramma. De deadline voor het aanmelden voor de verspreiding van toetsen op 7 maart 2022 is maandag 21 februari 2022 om XNUMX uur. Informatie over het programma en het opt-in formulier is te vinden hier

 

Activiteiten: Week van 14 februari 2022

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 14 februari 2022.

 

COVID-dashboard en COVID-informatie-update

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Het Dashboard is direct toegankelijk op de familiespagina van onze website in de COVID-19-sectie. We hebben ook bijgewerkte DESE COVID-19-protocolstroomschema's en Test-en-Blijf-informatie aan deze sectie toegevoegd.  

 

Heb een rustig weekend.

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

Foto's van de week

Zoals altijd is het opleiden van ons toekomstige personeel een prioriteit! We werken graag samen met onze gemeenschappen voor het After Dark Partnership-programma. Deze Jeep is op maat gemaakt voor een klant door onze After Dark-studenten in Auto Collision. 

Jeep

Sam Craveiro uit Beverly, die is ingeschreven voor ons After Dark Partnership Program in Automotive Technology, bleef laat om een ​​klus aan de auto van zijn moeder af te maken in samenwerking met meneer DeCoff. 

Na zonsondergang

Dankzij het vaardighedenkabinet van gouverneur Baker krijgt ons Advanced Manufacturing-programma extra apparatuur om het programma te ondersteunen.

AM-apparatuur

Bij Loodgieterswerk leren onze leerlingen van de 10e klas hoe ze schematische tekeningen moeten interpreteren en koperen en PVC-leidingen moeten gebruiken.

Leidingswerk


Meteen naar de inhoud