Bericht van ENSATS 1-28-2022

Goedenavond Ouders/verzorgers en studenten:

 

Deze week stond in het teken van het einde van het schooljaar. Woensdag begonnen semester 2 en kwartaal 3 met de start van nieuwe Wellness- en Pathway-lessen. Een andere opwindende mijlpaal op dit moment is dat de Juniors nu in aanmerking komen om te beginnen met hun Cooperative Education-stages.

 

Vanwege de storm dit weekend is onze campus gesloten op zaterdag 29 januari en zondag 30 januari. Zoals onze traditie van vriendelijkheid is, kunt u gerust foto's sturen van uw kind dat een buurman helpt tijdens de storm!

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de volgende week.  

Maandag januari 31, 2022 Dag 4: Blauw
Dinsdag februari 1, 2022 Dag 5: Blauw
Woensdag februari 2, 2022 Dag 6: Groen 8 uur Late start
Donderdag februari 3, 2022 Dag 7: Groen
Vrijdag, februari xnumx, xnumx Dag 8: Groen

 

***Nieuw bij Essex North Shore: naschoolse academische ondersteuning***

We bieden vanaf maandag 31 januari tot later in het schooljaar naschoolse academische ondersteuning in de bibliotheek/mediacentrum van 2 uur tot de late bus van 45 uur. Hier is het schema:

 • Ondersteuning Engels/Geschiedenis op maandag en donderdag
 • Wiskunde Ondersteuning op dinsdag en donderdag
 • Wetenschapsondersteuning op maandag en dinsdag
 • Spaanse ondersteuning op maandag en dinsdag 

Dit is een kans voor u om uw student aan te moedigen die baat zou hebben bij extra academische ondersteuning en coaching om na school te blijven en aanwezig te zijn op de dagen dat de leraar van de student geen naschoolse uren aanbiedt. We vragen je ook om studenten die deel uitmaken van onze atletiekteams te sturen die baat zouden kunnen hebben bij extra tijd om hun academische leerproces te verbeteren op dagen dat ze niet oefenen of spelen.

 

Snackprogramma na school

Vanaf dinsdag 1 februari bieden we na schooltijd een snackprogramma aan in het Mediacentrum. Dit biedt studenten de keuze uit heel fruit, mueslirepen en sandwiches met pindakaas.  

 

Masker opheffen

In afwachting van goedkeuring door de schoolcommissie is het Essex North Shore Agricultural & Technical School District van plan het maskermandaat op maandag 14 februari 2022 op te heffen. Op 10 januari 2022 heeft het Department of Elementary and Secondary Education in overleg met hun medische adviseurs en het Massachusetts Department of Volksgezondheid wijzigde het beleid bij de verlenging van het maskermandaat.

Link naar persbericht

 

Instagram-pagina's

Gisteravond hebben we een e-mail naar studenten gestuurd omdat we op de hoogte zijn gesteld van meerdere Instagram-pagina's die kwetsend zijn voor studenten. Of het nu seksueel, racistisch of raciaal ongevoelig is, we kunnen dit gedrag niet tolereren. Praat met uw kind over de impact die woorden op anderen hebben. Dit geldt ook voor foto's die worden geplaatst. We proberen er bovenop te zitten zodra het aan ons wordt gemeld. We willen niet dat de weinige studenten de positieve ervaringen van de meerderheid vernietigen. Hun digitale voetafdruk is voor altijd. We hebben vier video's kunnen maken en de studenten die deze video's leuk vonden, zullen ze rechtstreeks ontmoeten en contact opnemen met hun families. Ze kunnen dit bericht niet verwijderen ondanks het verwijderen van een bericht. Als iemand eenmaal iets ziet, is het er voor altijd. Dit is een uitdaging voor ons en we hebben gewerkt aan een inclusieve en veilige omgeving, zowel emotioneel als fysiek. Instagram-pagina's die we hebben gevonden: essex_tech_overheard, essextech.racists, essextech.shipd. Positief is dat we veel leerlingen hebben die naar ons toe komen omdat ze dit niet willen op onze school. Het is een geweldig bewijs van de cultuur van onze school wanneer kinderen bij ons terecht kunnen als vertrouwde volwassenen. Dit is zeker een leercurve.

 

Inleverherinnering

Alle leerlingen moeten worden afgezet op de achterste parkeerplaats bij het gymnasium. De afgelopen weken zien we een toename van het aantal studenten dat wordt afgezet bij de Hoofdingang. Het voorterrein is 's ochtends druk met bussen en personeel en extra drop-offs vormen een veiligheidsprobleem.  

 

MCAS-datums

Alle leerlingen van groep 10 zullen dit jaar de MCAS-tests afleggen in Engelse taalkunde, wiskunde en biologie. Deze toetsen zijn een afstudeervereiste. De data voor de testen zijn als volgt:

 • ELA: 22 & 23 maart (Inhaaldagen: 24 & 25 maart)
 • Rekenen: 17 en 18 mei (inhaaldagen: 19 en 20 mei)
 • Biologie: 7 juni & 8 juni (Inhaaldagen: 9 juni & 10 juni)

 

Early College

Alle ENSATS-studenten Grade 9 en Grade 10 studenten komen in aanmerking om in aanmerking te komen voor deelname aan deze geweldige kans en worden aangemoedigd om met ons mee te doen aan onze Zoom-informatiesessie op 9 februari 2022 om 6:00 uur. Leerlingen van groep 10 en 11 die momenteel zijn ingeschreven voor het Early College Program, gaan volgend schooljaar door met de Early College Program-cursussen en worden ook aangemoedigd om ook met hun verzorgers deel te nemen aan deze sessie. Klik alstublieft hier voor meer informatie.

 

SkillsUSA-week

Leerlingen maken zich klaar voor SKILLS WEEK! SKILLS WEEK is een spirituele week voor onze SkillsUSA-afdeling die wordt gehouden van 7 tot en met 11 februari. Dit geeft studenten die nog niet weten wat SkillsUSA is een kans om te leren waar het allemaal om draait. Gedurende die week houden we dagelijks verschillende uitdagingen, waaronder het dragen van vaardigheidskleuren, trivia, voorbereidingen treffen voor districten en een speurtocht. Aan het einde van de week tellen we punten op om kans te maken op een hoofdprijs!

 

Esdoornstraat Bistro

Ons restaurant, The Maple Street Bistro, is 5 dagen per week geopend van 11:15 – 12:15 uur. Bel (978) 304-4700 toestel. 2120 om te reserveren.

 

PTO Valentijnsloterij

We zijn halverwege het schooljaar en de ENSATS PTO hoopt dat je ons helpt geld in te zamelen voor de Teacher Appreciation Week en Senior Scholarships van dit voorjaar! Elke inzending geeft je de kans om EEN van de twee cadeaubonnen van $ 200 te winnen bij Pellana in Peabody of 1606 in het Beauport Hotel in Gloucester. Hoe meer inzendingen u koopt, hoe groter uw kans om te winnen!  https://essexnspto.rallyup.com/valentines2022

 

Verloren en gevonden kleedkamer

Er waren onlangs verschillende items die in de kleedkamers waren achtergelaten. Deze items bevinden zich momenteel in het kantoor van Athletic. Bent u iets kwijt, kom dan even langs om te kijken of we het nog hebben. 

 

Larkin Gala

Het Larkin Cottage Homecoming Gala is een geldinzamelingsactie ter ondersteuning van de wederopbouw van de Catherine Larkin Memorial Practice Cottage op de zuidcampus van de Essex North Shore Agricultural & Technical School.  

Datum en tijd: zaterdag 14 mei 2022 om 6:00 uur 

Locatie: op 'The Lawn' aan de Essex North Shore Agricultural & Technical School (tegenover Smith Hall) 

Tickets: 

 • $ 150 elk 
 • Tafel van 10 voor $ 1,200 
 • Beschikbaar hier online 

Aanvullende manieren om te ondersteunen

We zijn ook op zoek naar items en diensten die kunnen worden gedoneerd voor de live en stille veiling.

Daarnaast zijn we op zoek naar projectsponsors. Projectsponsors zullen worden herkend in het programma voor de avond, bewegwijzering op het evenement en op een plaquette die zal worden weergegeven in de Larkin Cottage.

Projectsponsoringsniveaus:

 • Strijkijzer - $ 250
 • Brons - $ 500
 • Zilver – $1000
 • Goud - $ 2000
 • Platina - $ 5000

Om het project online te sponsoren, alstublieft gebruik dan deze link. Cheques kunnen worden betaald aan ENSATS "Larkin Cottage Project" 

 

Activiteiten: Week van 31 januari 2022

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 31 januari 2022.

 

COVID-dashboard en COVID-informatie-update

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Het Dashboard is direct toegankelijk op de familiespagina van onze website in de COVID-19-sectie. We hebben ook bijgewerkte DESE COVID-19-protocolstroomschema's en Test-en-Blijf-informatie aan deze sectie toegevoegd.  

 

Heb een rustig weekend.

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

Foto's van de week

Tandheelkundige studenten hadden een geweldige tijd op de Yankee Dental-conferentie!

Tandheelkundige excursie

DMC-excursie naar Brunt werkkleding. Brunt is zeer genereus geweest voor onze vakstudenten door gratis werkschoenen van hoge kwaliteit te verstrekken. #Partnerschappendiewerken

DMC-excursie

DMC-excursie

Creatief Haar in Cosmetologie!

Creatief Haar


Meteen naar de inhoud