Bericht van ENSATS 12-10-2021

Goedenavond Ouders, verzorgers, verzorgers en studenten:

 

Dit was een fantastische week bij Essex Tech. Vandaag was het Hawk Holiday Hope-dag. Als gemeenschap hebben we cadeaus kunnen kopen voor 200 kinderen in de DCF-opvang aan de North Shore. Elk kind ontving minstens 8 geschenken samen met een knuffel die elk jaar genereus werd geschonken door onze vrienden bij PetSmart. Dat zijn ruim 2000 cadeaus! Het is geweldig om de vrijgevigheid van onze haviken te zien en hoe enthousiast de studenten waren om de feestdagen magisch te maken voor kinderen in nood. We willen graag onze dank uitspreken aan de vele families en leden van de gemeenschap die geschenken, inpakpapier, versieringen of tijd hebben gedoneerd om te helpen bij onze HHH-festiviteiten. Tot slot, voor de vele medewerkers die elk detail hebben gepland en georganiseerd, zou Hawk Holiday Hope niet mogelijk zijn zonder jullie!

 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de volgende week.  

Maandag 13 Dec Dag 4: Blauw
Dinsdag, december 14 Dag 5: Blauw
Woensdag, december 15 Dag 6: Groen  8 uur Late start
Donderdag, december 16 Dag 7: Groen
Vrijdag, december 17 Dag 8: Groen 

 

Ongepast gedrag

Het is ons opgevallen dat er vandaag overdag racistisch ongepaste opmerkingen zijn gemaakt. We zullen dit incident en alle gerelateerde incidenten maandag opnieuw onderzoeken. Het is diep bedroevend en frustrerend dat dit soort situaties zich op school hebben voorgedaan, vooral op een dag als Hawk Holiday Hope, waarop alle leerlingen zich hadden moeten kunnen concentreren op vriendelijkheid. Weet dat dit soort gedrag onaanvaardbaar is en niet wordt getolereerd. Verder waren er enkele studenten die niet geloofden dat de regels voor hen gelden. We moeten allemaal samenwerken om zowel fysiek als emotioneel een veilige leeromgeving te creëren! We leren onze kinderen om productieve leden van de samenleving te zijn, wat betekent ALLE mensen met respect behandelen. Geen enkele werkgever zal werknemers aannemen of behouden die zich niet kunnen houden aan fundamenteel menselijk gedrag. Als iemand een HAWK pijn doet, doet dat ons allemaal pijn. We applaudisseren voor de studenten en medewerkers die de moed hadden om op te staan ​​en dit te melden. Dit is precies wat we als gemeenschap moeten veranderen. Het begint bij ons. 

 

Wijzigingen in maskervereisten

Zoals we vorige week in de memo hebben uitgelegd, we hebben een Reopening Task Force opgericht om onze vaccinatiegegevens te bekijken en ons plan voor de toekomst te bepalen met betrekking tot het versoepelen van het dragen van maskers voor gevaccineerd personeel en studenten. Tijdens de vergadering van het schoolcomité op donderdag 9 december stelde de Reopening Task Force voor om het maskermandaat te versoepelen op dinsdag 18 januari. De schoolcommissie keurde dit verzoek goed en we hebben toestemming gekregen van het Department of Elementary and Secondary Education (DESE). Daarom hoeven vanaf 18 januari gevaccineerde studenten en medewerkers geen mondkapje meer op. Studenten en medewerkers die niet gevaccineerd zijn, moeten maskers blijven dragen volgens de DESE-voorschriften. Let op: dit is een mogelijkheid voor gevaccineerde studenten en medewerkers. Iedereen die maskers wil blijven dragen, is van harte welkom om dat te doen. De taskforce zal de COVID-19-statistieken blijven ontmoeten en monitoren om ervoor te zorgen dat we veilig kunnen doorgaan zonder maskers.  

 

Ski Club

We hebben enkele studenten en medewerkers benaderd over de mogelijkheid om een ​​skiclub te beginnen. We willen graag de interesse peilen om te zien of dit iets is waar veel studenten in geïnteresseerd zouden zijn. Als uw kind geïnteresseerd zou zijn in Ski Club, vul dan dit in klanttevredenheid.

 

Vakantie winkelen

Onze schoolwinkel is nog steeds online actief op https://shop565.square.site/ of u kunt dagelijks van 10 tot 00 uur persoonlijk langskomen om te winkelen.

 

Softbal Enquête

Gelieve dit in te vullen klanttevredenheid als je interesse hebt om dit voorjaar te softballen. Als u vragen heeft, kunt u een e-mail sturen naar mevrouw Deleskey, jdeleskey@essextech.net.

 

Familierondes in het ziekenhuis van Salem

Het Family Health Resource Center in het Salem Hospital organiseert een online bijeenkomst als onderdeel van hun maandelijkse Family Rounds over kinderen en de impact van toxische stress. De bijeenkomst is op donderdag 16 december van 12-00 uur. Alsjeblieft Klik hier voor meer informatie. 

 

Activiteiten: Week van 13 december 2021

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 13 december 2021.

 

COVID-dashboard

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Deze wordt wekelijks geüpdatet met het aantal positieve COVID-19 gevallen en het aantal nauwe contacten.  

 

Have a great weekend!

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur 
Shannon Donnelly, MAT, Principal 
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 

 

Foto's van de week:  

Zoals elk jaar sinds december 2016 hebben de Essex Tech Parent Elves onze school feestelijk gemaakt voor ons Hawk Holiday Hope-feest!

Aftakas Winter Wonderland

Aftakas Winter Wonderland

Hier zijn enkele foto's van de Hawk Holiday Hope-festiviteiten.

Havik vakantie hoop

Havik vakantie hoop

Havik vakantie hoop


Meteen naar de inhoud