Updates COVID-19-protocol 12-29-2021

Beste studenten en gezinnen:

 

We schrijven u om u te informeren dat we het optionele masker tijdens de schooldag zullen uitstellen vanwege de aanhoudende pieken in varianten en gevallen van COVID-19. We zullen de Reopening Task Force vragen om opnieuw te evalueren met behulp van de nieuwste COVID-19-statistieken en een nieuwe aanbeveling te doen voor het optioneel maken van maskers bij Essex Tech. Ondanks onze lage transmissiesnelheid zijn we van mening dat dit op dit moment in het belang is van onze schoolgemeenschap.

 

Het Massachusetts Department of Elementary and Secondary Education (DESE) bood ook een update aan over de richtlijnen voor COVID-19-isolatie en quarantaineduur op basis van recente wijzigingen van de Centers for Disease Control (CDC).  Directie Volksgezondheid (DPH) heeft de landelijke richtlijnen bijgewerkt, waaronder een verkorting van de vereiste isolatieperiode voor COVID-19-positieve personen op K-12-scholen tot 5 dagen (van 10 dagen in de huidige richtlijnen), met onmiddellijke ingang. DESE werkt momenteel samen met hun medische adviseurs en staatsgezondheidsambtenaren om de DESE/DPH-richtlijnen voor protocollen voor het reageren op COVID-19-scenario'sLet op: het ENSATS test-and-stay-programma blijft van kracht en we zullen u op de hoogte houden van de meest actuele richtlijnen van DESE.

 

We moedigen gezinnen en personeel aan om gebruik te maken van onze Booster Clinic op vrijdag 21 januari 2022. Bedankt voor uw begrip en steun aan onze schoolgemeenschap. We stellen het zeer op prijs en zullen u op de hoogte blijven houden zodra we meer informatie ontvangen.

 

Gelukkig Nieuwjaar!

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram 
creëren | Aanmoedigen | Promoten | Ontwikkelen 


Meteen naar de inhoud