Wekelijks bericht van ENSATS 11-19-2021

Goedenavond Ouders, verzorgers, verzorgers en studenten:

De herfstsporten zijn bijna afgelopen, Hawk Holiday Hope is in volle gang en we kijken uit naar Thanksgiving volgende week. Dit schooljaar lijkt snel te gaan. We hopen dat u tijdens de vakantie kunt genieten van wat ontspanning en tijd voor uw gezin. 

Let op: vanwege de Thanksgiving-vakantie volgende week hebben we een vaste klant 7:45 begin op woensdag 24 nov en een 11:00 vervroegde vrijlating. 

Aankomend schema

Hier is een voorproefje van het schema voor de komende twee weken.  

Maandag, november 22

Dag 9: Groen

Dinsdag, november 23

Dag 10: Groen

Woensdag, november 24

Dag 1: Blauw     

7: 45 am  Normale ochtendstarttijd

11: 00 am Sinds 

Donderdag, november 25

Geen school: Thanksgiving-vakantie

Vrijdag, november 26

Geen school: Thanksgiving-vakantie

Maandag, november 29

Dag 4: Blauw

Dinsdag, november 30

Dag 5: Blauw

Woensdag, december 1

Dag 6:  Groen 8 uur Late start 

Donderdag, december 2

Dag 7: Groen

Vrijdag, december 3

Dag 8: Groen

Schoolrapporten

Kwartaal 1 rapportkaarten zullen beschikbaar zijn in Aspen vandaag. Als u problemen ondervindt bij het openen van de rapportkaarten, stuur dan een e-mail aspenhelp@essextech.net.

 

Foto make-up

De komende twee weken zullen we make-upfoto's maken voor elke student die eerder deze maand niet op de foto is gezet. De leerlingen van groep 10 en 12 worden op de foto gezet op dinsdag 23 nov en studenten van groep 9 en 11 zullen make-up hebben op dinsdag 30 nov. We sturen de link om toegang te krijgen tot foto's die al zijn gemaakt op maandag 22 nov.

 

Uniformen en verkennende kleding

Ter herinnering: alle leerlingen in klas 10 en 12 moeten in uniform zijn in hun CTE-ruimtes. Er zijn geen hierop uitzonderingen. We leiden het toekomstige personeelsbestand op en een goede werknemer zijn begint nu door zich gepast te kleden en de standaardwerkprocedures te volgen. Alle uniforme verwachtingen zijn gepost sinds studenten op de campus arriveerden als studenten van groep 9. Dit is geen nieuwe informatie. Als studenten geen uniform hebben, ze worden naar het CTE-kantoor gestuurd om een ​​geschikt shirt te kopen. We kunnen gezinnen achteraf factureren, daarom is geld geen probleem. Verkennende studenten van graad 9 worden voor kleding naar het kantoor van de assistent-directeuren gestuurd. Een pluim voor Carpentry voor het naar beneden sturen van een student die niet gekleed was voor succes in klas 9, vergezeld door Lindsey van Peabody die het perfecte uniformprotocol modelleerde! 

Traagheid

We willen onze leerlingen en ouders eraan herinneren dat de school om 7 uur begint. Daarom is de verwachting dat de leerlingen om 45 uur in de klas zijn. We hebben de laatste tijd een toename gezien in het aantal te laat komen, vooral bij onze leerling-chauffeurs. Het is belangrijk dat leerlingen op tijd komen en de hele klas aanwezig zijn. Net als bij uniformen leiden we de toekomstige beroepsbevolking op en op tijd komen is nog een andere belangrijke vaardigheid voor inzetbaarheid. Als een student een aanzienlijk aantal te laat komt, kan dit ook een negatieve invloed hebben op plaatsing in Coöperatief Onderwijs. Als een leerling niet kan aantonen dat hij op tijd op school kan zijn, kunnen we er niet zeker van zijn dat diezelfde leerling ook op tijd op een Coöpplaatsing zal zijn. We helpen elke leerling graag om aan deze verwachting te voldoen met strategieën en suggesties als iemand onze steun nodig heeft om elke dag stipt op school te komen.

Havik vakantie hoop

We zijn begonnen met ons jaarlijkse schoolbrede gemeenschapsdienst-leerproject: Hawk Holiday Hope, waar studenten, personeel, ouders en andere groepen die betrokken zijn bij de school vakantiegeschenken kopen voor kinderen in nood via het Department of Children and Families in Salem. Dit is een geweldige kans om onze Hawk Family Pride te laten zien en tegelijkertijd te geven aan degenen die onze steun nodig hebben in deze tijd van het jaar! Bekijk deze video voor meer informatie over dit geweldige project: Hawk Holiday Hope-video.

 

Inpakpapier

We hebben inpakpapier nodig voor onze Hawk Holiday Hope-cadeaus. Met zo'n 200 kinderen om voor te kopen, zullen we veel cadeautjes moeten inpakken. Als u inpakpapier wilt doneren, kunt u dit bij het Hoofdkantoor afgeven Donderdag 9 december. Bij voorbaat dank. 

Citrus-inzamelingsactie

De Klasse van 2023 houdt momenteel hun inzamelingsactie in november. Neem even de tijd om de citrusverkoopinformatie hieronder te bekijken. De klas heeft een kans om een ​​aanzienlijke winst te maken als elk lid bereid is deze informatie met familie en vrienden te delen. Items worden rechtstreeks naar klanten verzonden, dus iedereen in de Verenigde Staten kan deelnemen. We zijn nu geld aan het inzamelen om de kosten van Senior Week-activiteiten te bekostigen. Stuur een e-mail naar mevrouw Mills op kmills@essextech.net met eventuele vragen. Deze inzamelingsactie eindigt op November 30th om levering op tijd voor de feestdagen te garanderen. Hier is de link om te kopen: https://www.floridaindianrivergroves.com/ecommerce/1025981.

Thanksgiving-voedseldonaties

We hebben een studente en haar gezin die voedsel inzamelen voor Thanksgiving-donaties. Als u wilt helpen, kunt u maïs in blik, sperziebonen in blik, instant aardappelen in dozen, vulling, jus of cranberrysaus doneren. Donaties kunnen worden afgegeven bij het Hoofdkantoor door Woensdag 24 november.

Aanpasbare sweatshirts

We hebben nu aanpasbare hoodies te koop via de schoolwinkel. Ze hebben je winkelnaam op de achterkant en kunnen ook worden gepersonaliseerd met een naam op de mouw. Hoewel hoodies niet gedragen kunnen worden in CTE-gebieden, zijn deze perfect voor de academische week of buiten school. Ze zullen op tijd klaar zijn voor de winterstop.  

Volg deze link om te kopen: https://shop565.square.site/custom-shop-hoodies.

Activiteiten: Week van 22 november 2021

Het volgende document bevat activiteiten voor de: Week van 22 november 2021.

COVID-dashboard

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Deze wordt wekelijks geüpdatet met het aantal positieve COVID-19 gevallen en het aantal nauwe contacten.  

 

Have a great weekend!

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur 
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram
Maak | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

 

Presentatie van de week:  

Diergeneeskundestudenten leerden zich goed te kleden (PBM) voor röntgenfoto's.

X-Ray

Ons Arbor-programma maakte hout klaar voor de zagerij! Het hout wordt gefreesd voor gebruik bij speciale projecten op de campus.

Arbor zagerij

Een wandeling over de campus onthulde de groei van onze appelboomgaard! Op de achtergrond is de hoofdcampus te zien. Wist je dat onze studenten 295 appelbomen hebben geplant en dat onze Farm, Facilities & Grounds-ploeg dit hertenhek heeft geplaatst om ze te beschermen?

Zonsondergang
De winnaars van ons Integration Academy-team zijn gisteravond gepresenteerd aan onze schoolcommissie tijdens hun maandelijkse vergadering! Ze hebben fantastisch werk geleverd door hun programma's, steden en dorpen en klassen te vertegenwoordigen! Sommige van deze leerlingen zaten in groep 9! Ze werkten samen met studentmentoren uit de hogere klassen om een ​​skelter met remapparaat de heuvel af te ontwerpen, te bouwen en te navigeren bij de paardenstal en stopten bij ontwerp in een doelgebied.

Integratie 


Meteen naar de inhoud