Bericht van ENSATS 10-9-2021

Goedenavond Ouders, verzorgers, verzorgers en studenten:

We hebben het lange vakantieweekend gehaald! Het is prachtig weer en het lijkt perfect voor bladgluren. Wij wensen u een vredig en ontspannen lang weekend en hopen dat u tijd heeft om de Topsfield Fair te bezoeken om onze FFA Cider Stand te steunen.  

 

Er is nog een maand te gaan tot het einde van kwartaal 1 November 8th. Er zijn dus nog ongeveer 2 blauwe weken en 2 groene cycli over in het kwartaal. Studenten en verzorgers moeten de cijfers in Schoology controleren om er zeker van te zijn dat de opdrachten compleet zijn en dat er niets ontbreekt.

 

Aankomend schema

Hierbij alvast een voorproefje van het programma voor komende week.  

Maandag oktober 11

Geen school: Columbusdag

Dinsdag oktober 12

Dag 10: Groen

Woensdag oktober 13

Dag 1: Blauw   8 uur Late start 

Donderdag oktober 14

Dag 2: Blauw

Vrijdag oktober 15

Dag 3: Blauw

 

Homecoming 2021 

De week van thuiskomst staat voor de deur. Klik hier voor alle details:  Homecoming 2021.

 

Virtuele ouderavond – 14 oktober 2021

We zijn van plan om een Virtuele ouderavond op donderdag 14 oktober. Hier is de rooster voor de avond. Let op: per leerjaar is er een specifiek rooster. Dit virtuele evenement geeft zorgverleners de kans om de leerkrachten van hun kind te ontmoeten en meer te weten te komen over de verwachtingen van de klas. We zullen op de 14e links geven naar Zoom-bijeenkomsten voor docenten.

 

Informatie over financiële hulp

Onze afdeling Schoolbegeleiding heeft een document voor financiële hulp gemaakt met informatie over financiële hulp en nuttige bronnen. Klik hier voor het document in Engels en hier voor het document in Spaans.

 

PSAT & Accuplacer-informatie

Allen opgelet Juniors! Alle junioren zullen op school de PSAT- of de Accuplacer-test afleggen op dinsdag 26 oktober. Bekijk dit alstublieft document voor belangrijke informatie.

 

Topsfield eerlijke speurtocht

De Klasse van 2024 houdt een speurtocht voor iedereen die de Topsfield Fair van oktober 1 tot oktober 11. Het enige dat u hoeft te doen, is foto's maken van uzelf terwijl u geniet van de evenementen op de beurs die hier worden vermeld: Wat te jagen. Verschillende afbeeldingen hebben verschillende waarden en sommige kunnen meer dan eens worden gebruikt, dus lees aandachtig! Plaats dan eenvoudig uw foto's op dit formulier Haviken van 2024 Topsfield Fair Scavenger Hunt evenals de EssexNorthShore Instagram-pagina. Toppuntenverdieners winnen fantastische prijzen!

 

Zieke kinderen moeten thuisblijven

We zien een toename van zieke kinderen die op school komen. We vragen kinderen thuis te blijven als ze zich niet lekker voelen of COVID-achtige symptomen vertonen. Doordat wij gebruik maken van Schoology is schminkwerk laagdrempelig. We hebben liever dat uw kind thuis de rust krijgt die het nodig heeft. Bekijk het volgende Aantekeningen van verpleegkundigen voor meer specifieke informatie over COVID-symptomen.

 

Ouders Ondersteunende ouders

Het BRYT-programma biedt een reeks virtuele ondersteuningsgroepbijeenkomsten voor zorgverleners. Klik hier voor meer informatie: Flyer voor ouders die ouders ondersteunen.

 

Inzamelingsactie voor recycling

De Essex Tech DECA-club houdt een inzamelingsactie voor elektronicarecycling op zaterdag 16 oktober van 8 - 00 uur. Zie hun flyer voor meer informatie.

 

Activiteiten: Week van 11 oktober 2021

Bekijk het volgende document voor informatie over activiteiten voor de: Week van 11 oktober 2021.

 

COVID-dashboard

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Deze wordt wekelijks geüpdatet met het aantal positieve COVID-19 gevallen en het aantal nauwe contacten.  

 

Have a great weekend!

 HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur 
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Presentatie van de week:  

Onze afdeling Schoolbegeleiding heeft geweldig werk geleverd door gezinnen weer op de campus te verwelkomen voor onze jaarlijkse College and Career Fair! Het was zeer goed bezocht zoals u kunt zien.

College beurs

Onze atletiek- en fansectie hebben het gerockt! Felicitaties aan ons meisjesvolleybalteam voor een fantastische overwinning tegen Div. Ik Lawrence Lancers! We hebben momenteel drie ongeslagen tijden (meisjesvolleybal, meisjescrosscountry en jongensvoetbal met één gelijkspel). 

Vollybal

Hawks-fans


Meteen naar de inhoud