Bericht van ENSATS 10-22-2021

Goedenavond Ouders, verzorgers, verzorgers en studenten:

 

Het was een zeer spannende Homecoming-week bij Essex Tech! Deze week arriveerden studenten gekleed in pyjama's, neonkleuren en klaskleuren om Spirit Points te verdienen. We hadden een fantastische opkomst om onze volleybal- en voetbalteams aan te moedigen. Vandaag was het pep-rallydag! Het was geweldig om te zien hoe onze leerlingen hun schooltrots vierden en lieten zien. Dit was absoluut een evenement dat we vorig jaar hebben gemist. We willen beheerders, medewerkers en studenten bedanken die de Homecoming-week en de Pep Rally mogelijk hebben gemaakt. Deze evenementen zouden niet mogelijk zijn geweest zonder al je harde werk en we waarderen je enorm. Als laatste willen we de Klasse van 2022 feliciteren! Ze hebben de meeste Spirit-punten verdiend, de meeste punten verdiend in de rallycompetities en zijn de ontvangers van de Essex Tech Hawk Cup van dit jaar.

 

Aankomend schema

Hierbij alvast een voorproefje van het programma voor komende week.  

Maandag oktober 25 Dag 9: Groen
Dinsdag oktober 26 Dag 10: Groen
Woensdag oktober 27 Dag 1: Blauw   8 uur Late start 
Donderdag oktober 28 Dag 2: Blauw
Vrijdag oktober 29 Geen school voor studenten:

Dag van de professionele ontwikkeling van het personeel

 

PSAT & Accuplacer zijn volgende week!

Allen opgelet Juniors! Alle junioren zullen op dinsdag 26 oktober de PSAT- of de Accuplacer-test op school afleggen. Bekijk dit alstublieft document voor belangrijke informatie.

 

Pink Out-dag: 28 oktober

De afgelopen week hebben we T-shirts voor de strijd tegen kanker "Tackle for a Cure" verkocht. Donderdag 28 oktober is Pink Out Dag. Doe alsjeblieft mee door je roze shirts te dragen. We hebben de Tackle for a Cure-shirts uitverkocht, maar je kunt nog steeds deelnemen door een keuzeshirt te dragen. 

 

Eerstejaars Ouder CTE Informatieavond

Eerstejaars ouders en verzorgers worden aangemoedigd om op woensdag 9 november een informatiesessie bij te wonen die wordt georganiseerd door de Grade 9 School Counselors over het Grade 3 Career Technical of Agricultural selectie- en plaatsingsproces. Het programma begint stipt om 6 uur in ons Main Cafe . 

 

Sneeuwdag-update

Net als voorgaande jaren houdt het district dit schooljaar traditionele sneeuwdagen. Ondanks dat de staat vorig jaar dagen voor leren op afstand toestond, zullen ze dit tot nu toe niet toestaan. We geloven echter dat een sneeuwdag een geweldige manier kan zijn om tijd met het gezin door te brengen, een buurman te helpen en te genieten van een onverwachte vrije dag. Onze schoolkalender houdt rekening met vijf sneeuwdagen. Alles meer dan dat, zal dienovereenkomstig worden verzonnen.

 

PTO Award van MASC!

We kennen onze aftakas-rotsen! Beverly Griffin-Dunne, onze vertegenwoordiger van het Peabody School Committee, heeft de Essex North Shore PTO genomineerd voor de MASC Outstanding School Partner Award.

 

Activiteiten: Week van 25 oktober 2021

Bekijk het volgende document voor informatie over activiteiten voor de: Week van 25 oktober 2021.

 

COVID-dashboard

Hier is de link naar onze COVID-dashboard. Deze wordt wekelijks geüpdatet met het aantal positieve COVID-19 gevallen en het aantal nauwe contacten.  

 

 

Have a great weekend!

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur 
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Hier zijn enkele foto's van onze pep-rally:

 


Meteen naar de inhoud