Bericht van ENSATS 09-10-2021

Goedenavond verzorgers en studenten:

 

Het was een spannende week toen onze negende klassers aan hun loopbaanontdekkingscyclus begonnen. Junioren brachten hun eerste paar dagen door in hun CTE-programma's en senioren en tweedejaarsstudenten werkten met hun nieuwe academische leraren.  

 

Terwijl we de eerste paar weken doorwerken, doen we ons best om het verkeer op de campus bij in- en uitstappen, parkeerproblemen, dienstregelingswijzigingen en busroutes te beheersen... om nog maar te zwijgen van COVID en alles wat daarbij komt kijken. Wij vragen om uw geduld! Helaas hebben we deze week verschillende ouders gehad die zowel telefonisch als persoonlijk tegen personeelsleden schreeuwden. Bij Essex Tech is een van onze doelen het promoten en aanleren van vriendelijkheid, en we moeten dit voor onze studenten modelleren.  Wees vriendelijk voor ons personeel! We beschouwen dit als een klantenservice-industrie en onze medewerkers zullen hun best doen om u te helpen. Met wat geduld en vriendelijkheid kom je een heel eind als we ons allemaal moeten aanpassen aan ons nieuwe schooljaar.

 

20e verjaardag van September 11th

Dank aan onze leraren Engels van groep 12, onze leraren Geschiedenis I in de Verenigde Staten en onze leraren Welzijn voor het delen met studenten vandaag een herinneringsles ter gelegenheid van het 20-jarig bestaan ​​van September 11th. De leerlingen leerden over het evenement op 11 september 2001, luisterden naar persoonlijke verhalen van degenen die door die gebeurtenissen waren getroffen, en kregen een virtuele rondleiding door het Memorial op Ground Zero om de gebeurtenissen twintig jaar geleden te herdenken. 

Speciale dank ook aan geschiedenislerares, Nicole Grace, voor het leiden van de openbare aankondiging waarin de gebeurtenissen van worden erkend 11 september 2001 met drie van onze studenten deze morgen. Twee junioren, Amani Benouardia van Environmental Science en Thomas Politano van Landscape and Turf Management, deelden samen met eerstejaars Aiden Holloran de gebeurtenissen terwijl ze zich ontvouwden op 11 september 2001 via de luidspreker met de hele school.  

Het is erg belangrijk voor de leergemeenschap van Essex North Shore dat we altijd de tijd nemen om degenen te herinneren die grote opofferingen en diensten voor ons land hebben getoond.

 

Aankomend schema

Hierbij alvast een voorproefje van het programma voor komende week.  

Maandag, september 13

Dag 9: Groen

Dinsdag, september 14

Dag 10: Groen

Woensdag, september 15

Dag 1: Blauw  8 uur Late start 

Donderdag, september 16

Jom Kipoer: geen school

Vrijdag, 17 september

Dag 3: Blauw

 

Larkin Gala & Veiling

Ons 3e jaarlijkse Larkin Gala wordt gehouden op zaterdag, oktober 16, 2021, van 6:00-9:00 uur. Dit is een geweldig evenement ter ere van Catherine Larkin, een legerverpleegster die is omgekomen in de oorlog en afgestudeerd aan Essex Aggie. We herbouwen het huisje op onze campus om haar herinnering levend te houden en huisvesten een agrarisch museum en evenementencentrum. Het huisje wordt gebouwd door onze studenten samen met de bouwvakkers. We hopen dat je overweegt om naar het Gala te komen! Klik hier voor meer informatie en om tickets te kopen. KOOP HIER TICKETS.

We zijn op zoek naar donaties voor onze online en live veilingen. Stuur een e-mail naar Shelby Collins als u een bijdrage kunt leveren op scollins@essextech.net. Deze items kunnen zoiets eenvoudigs zijn als een cadeaubon, service of tickets. Wij waarderen het!

 

Masker verduidelijkingen

Ter verduidelijking, studenten en personeel moeten maskers dragen wanneer ze zich in het schoolgebouw bevinden wanneer de school open is. Gezichtsschermen zijn geen acceptabel masker, volgens het Department of Elementary and Secondary Education. Gezichtsschermen zijn alleen toegestaan ​​als er medische documentatie is voor deze accommodatie of als studenten en medewerkers werken met een lid van onze gemeenschap die slechthorend of doof is. Daarnaast moeten maskers over de mond en neus worden gedragen. Studenten die niet aan deze verwachting voldoen, worden doorverwezen naar het secretariaat van de adjunct-directeuren.

 

Senior foto's

We hebben de beslissing genomen om onze verbinding met LifeTouch te verbreken voor onze schoolfoto's. Ons ontwerp- en mediacommunicatiepersoneel zal foto's van alle onderklassers maken voor ID's. Ze zullen ook beschikbaar zijn om seniorenfoto's te maken. We zullen binnenkort een schema met data en tijden voor foto's verstrekken, en als u een foto van uw senior wilt laten maken, kunt u een afspraak plannen. Als u de seniorfoto's van uw kind liever met een andere fotograaf laat maken, is dat ook prima. We zullen binnenkort informatie voor u hebben over het indienen van die foto's voor het jaarboek.

 

Mobiele telefoons en hoeden / dragen van kappen / uniformen

Ons schoolbeleid is dat mobiele telefoons tijdens de leertijd niet gebruikt mogen worden. We hebben elke leraar voorzien van een gsm-caddy waar de leerlingen ze tijdens de les in kunnen plaatsen. Petten en het dragen van kappen is ook niet toegestaan ​​voor zowel de veiligheidsprofessionaliteit in ons gebouw. Studenten wordt gevraagd om hun pet af te geven als ze deze dragen, waar ze deze aan het eind van de dag in het AP-kantoor kunnen krijgen. Dit kan ook een veiligheidsoverweging zijn bij het identificeren van indringers of studenten. Ten slotte maken uniformen deel uit van ons schoolbeleid. Dit geldt ook voor laarzen en een veiligheidsbril, indien van toepassing. Gescheurde spijkerbroeken zijn niet toegestaan ​​(gevaarlijk in verband met vlammen) en een herkenbaar overhemd. Voor buitenprogramma's, die alle landbouw- en bouwactiviteiten omvatten, vragen we u ervoor te zorgen dat uw kind voorbereid is op de elementen. Als het koudere weer komt, moet uw kind komen met mutsen, werkhandschoenen en geschikte buitenkleding. Deze programma's werken vaak het hele jaar door buiten. Als vakschool leren we onze leerlingen het beste uit zichzelf te halen.

Dit beleid is niet nieuw, er kan niet over worden onderhandeld en we verwachten dat het wordt nageleefd. We stellen uw medewerking en steun op prijs, aangezien we deze aanpakken wanneer dat nodig is.

 

Voetbalwedstrijden en atletiek

Dit jaar laten we studenten het volkslied zingen tijdens onze thuisvoetbalwedstrijden en playoff-wedstrijden. Ook gaan we een stimulans initiëren voor studenten die naar onze spelen komen. Laat je Hawk Pride zien door ons logo te dragen en je mag gratis naar binnen! Dit is alleen voor studenten. We hopen op een geweldig atletiekseizoen, want de kinderen zijn hard aan het trainen!

 

CTE Uniform Store is weer open

Gebruik de onderstaande link om CTE-uniformen te bestellen. De webshop is open tot September 24th.  UNIFORME VERBINDING

 

COVID-19-vaccinatieattest en test- en verblijfsprogramma

Terwijl we ons schooljaar daarna beginnen met een maskerplicht Oktober 1st het beleid van de commissaris voor basis- en secundair onderwijs staat middelbare scholen toe het maskermandaat voor gevaccineerde leerlingen en personeel op te heffen, alleen als de school voldoet aan een bepaald vaccinatiepercentage met tenminste 80 procent van studenten en medewerkers in een schoolgebouw die gevaccineerd zijn. Op dit moment hebben we 1080 studenten die gevaccineerd zijn, en dit is ongeveer 68%. 

Wij vragen u dit formulier in te vullen als uw kind gevaccineerd is. Dit zal ons helpen onze volgende stappen te meten. Hier is de link: Verklaringsformulier voor COVID-19-vaccinatie.

Om deel te nemen aan het test- en verblijfsprogramma, hebben we gezinnen nodig die de preregistratie-toestemming invullen online.  (https://www.cic-health.com/consent/ma). Dit stelt ons in staat om uw kind te testen als het als een nauw contact op school wordt beschouwd en als het negatief is, het op school blijft. Als studenten niet vooraf zijn geregistreerd door hun verzorger, moeten studenten de bestaande quarantaineprotocollen volgen en naar huis worden gestuurd. 

Als uw kind is gevaccineerd, nauw contact heeft en geen symptomen vertoont, hoeft het niet in quarantaine te gaan of deze test te doen.

Toegang voor zorgverleners 

Schoology is ons leerbeheersysteem, een centraal, digitaal klaslokaal dat u waardevolle toegang geeft tot de vorderingen van uw kind in al hun klassen en waarmee u aankomende opdrachten kunt volgen. Zorgverleners hebben toegang tot Schoology door hun eigen account aan te maken. Voordat u aan de slag gaat, moet u zich aanmelden bij Aspen om de "Schoology Access Code" van uw student te vinden. Deze toegangscode is te vinden in Aspen onder het bovenste tabblad Families, tabblad Details, tabblad Technologie. Zodra u die code heeft, volgt u deze deze richtingen om uw Schoology-account aan te maken. We hebben ook een routebeschrijving en een schooloverzicht beschikbaar in videoformaat hier

 

Momball en Beverly Bootstraps-donaties

Momball is een liefdadigheidssoftbaltoernooi. Alle scholen die de stad Beverly bedienen, hebben teams van moeders die strijden terwijl ze geld inzamelen voor openbare scholen. SkillsUSA van Essex North Shore zal het weekend van de snackbar runnen september 17-19, zoals we de afgelopen twee jaar hebben gedaan, en een deel van de opbrengst ontvangen. Daarnaast is er een liefdadigheidsactie voor Beverly Bootstraps die items verzamelt die nodig zijn om gezinnen in nood te helpen. Elk team krijgt een "item" en het is een wedstrijd om te zien wie het meest inbrengt. Dit jaar hebben we PASTA toegewezen gekregen. Als u wilt doneren, staan ​​er tot en met inzamelboxen in het hoofdkantoor September 15th. Klik voor meer informatie over Momball hier.

Hoogachtend,

HTRSBDTJO

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur 
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent hoofdinspecteur 
Essex North Shore landbouw- en technische school

Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

Foto's van de week:  

Hier zijn enkele foto's van onze leerlingen van de 9e klas, in Career Discovery, die kennis maken met onze dieren- en constructiegebieden.

Carrière-ontdekking

Carrière-ontdekking

Carrière-ontdekking


Meteen naar de inhoud