Update COVID-19-protocol

Goedenavond, 

Heden, de MA-afdeling basis- en secundair onderwijs uitgegeven Dit persbericht waarin het verzoek van commissaris Riley aan de Board of Education wordt uiteengezet om de bevoegdheid te krijgen om maskers te verplichten voor alle scholen in het Gemenebest. Het bestuur zal op dinsdag 24 augustus 2021 over dit verzoek stemmen. Op dat moment zullen we bijgewerkte richtlijnen voor het begin van ons schooljaar uitbrengen, inclusief maar niet beperkt tot het dragen van een masker en vaccinatieverklaring. 

We zijn blij dat we onze schoolgemeenschap opnieuw een vaccinatiemogelijkheid kunnen bieden. Het Johnson & Johnson-vaccin en de eerste dosis van het Pfizer-vaccin zullen bij ons verkrijgbaar zijn geplande kliniek on 8 september 2021

Het is ook vermeldenswaard dat "Na oktober 1, zou het beleid van de commissaris middelbare en middelbare scholen toestaan ​​om het maskermandaat voor gevaccineerde studenten en personeel alleen op te heffen als de school aan een bepaalde vaccinatiegraad voldoet – ten minste 80 procent van de studenten en het personeel in een schoolgebouw is gevaccineerd.” (Uitvoerend Bureau van Onderwijs, 20 Augustus 2021)

We stellen uw geduld en begrip op prijs terwijl we navigeren door de steeds veranderende staatsrichtlijnen om de gezondheid en veiligheid van onze schoolgemeenschap te waarborgen.

All the best,

Heidi T. Riccio, Ed.D
Hoofdinspecteur-directeur 


Meteen naar de inhoud