Wekelijks bericht van ENSATS 4-9-2021

Goedemiddag verzorgers en studenten:

 

Heden markeert de laatste dag van Kwartaal 3 en Kwartaal 4 begint op maandag. Daarmee verandert de dagen dat elk leerjaar volgende week op de campus is. Bekijk het volgende schema zorgvuldig om er zeker van te zijn dat uw student weet op welke dagen hij/zij afwezig is.

 

Hier alvast een voorproefje van het programma voor volgende week:

Maandag, april 12 – Dag 9: Groen

Remote:

Graad 10 academici

Op de campus: 

Graad 12 academici

Graad 9 & Graad 11 CTE

 

Dinsdag, april 13 – Dag 10: Groen

Remote: 

Graad 12 academici

Op de campus: 

Graad 10 academici

Graad 9 & Graad 11 CTE

 

Woensdag, april 14 – Dag 1: Blauw

10 uur Late start

Remote: 

Graad 9 academici

Op de campus:

Rang 11 academici

Graad 10 & Graad 12 CTE

 

Donderdag, april 15 – Dag 2: Blauw 

Remote: 

Graad 11 academici

Op de campus: 

Graad 9 academici

Graad 10 & Graad 12 CTE

 

Vrijdag, april 16 – Dag 3 Blauw

Remote: 

Graad 9 academici

Op de campus: 

Graad 11 academici

Graad 10 & Graad 12 CTE

 

Fase 3 Heropening

We hebben ons fase 3 heropeningsplan gepresenteerd aan onze schoolcommissie op woensdag 7 april. Met dit plan kunnen 100% van onze studenten terugkeren naar de campus. De commissie keurde het plan goed en daarom beginnen we aan onze fase 3 heropening op woensdag 28 april. We zijn verheugd om eindelijk al onze studenten persoonlijk terug te zien. Alle details van het plan zijn hier te vinden: Fase 3 Heropeningsplan.

 

Dinsdag 27 april

Om ons voor te bereiden op de terugkeer van alle studenten op April 28thDinsdag 27 april zal een zijn asynchrone leerdag op afstand voor klas 9 en 11 academische klassen. Dit geeft academische docenten de tijd om de laatste voorbereidingen te treffen voor de 28e.  Dit betekent dat alle leerlingen van groep 9 en 11 op afstand werken April 28th.  Graad 10 en 12 zullen op de campus zijn voor persoonlijke CTE-lessen.

 

PTO-loterij

Onze geweldige PTO houdt een loterij voor Backyard Makeover. Tickets zijn te koop tot April 30th. Klik hier voor alle details en om tickets te kopen:  Achtertuin make-over loterij

 

Late start op woensdag

Woensdag, april 14th zal een ... zijn twee uur late start, zodat we onze medewerkers uitgebreide professionele ontwikkeling kunnen bieden. Bus ophaaltijden staan ​​vermeld in de kolom "Late-Start Time" op busroutes die op de Transportpagina van de schoolwebsite. Leerlingchauffeurs en de leerlingen die worden afgezet dienen te arriveren niet eerder dan 10 uur. Senioren die eerst lunchen kunnen na de eerste lunch om 10 uur arriveren. De volgorde van periodes voor de Late-Start-dag is C, D, E. A- en B-blokken komen die dag niet samen.

 

Vriendelijkheidsweek

Tijdens de week van April 12th, vieren we de Kindness Week bij Essex Tech. Dankzij de planning door onze eigen Officer Chase en vele medewerkers. Deze week omvat een verscheidenheid aan activiteiten waarmee onze studenten en medewerkers anderen kunnen laten weten hoeveel ze worden gewaardeerd en vriendelijkheid en positiviteit kunnen verspreiden in onze leergemeenschap. Deze activiteiten omvatten het schrijven van bedankkaartjes, het sturen van bedankvideo's, het vrijwillig voorlezen van boeken over vriendelijkheid voor basisschoolkinderen en vele andere opzettelijke vriendelijke daden.

Als onderdeel van de Kindness Week kondigen we met trots de Essex North Shore Kindness Award aan. Als u iemand uit de Essex Tech-gemeenschap wilt nomineren die een voorbeeld is van vrijgevigheid, teamwerk, mededogen, onbaatzuchtigheid en vriendelijkheid, klik dan hier link en scan de QR-code. Nomineren kan tot en met Dinsdag 13 april.

 

Veiligheidsherinneringen

De afgelopen weken hebben we gemerkt dat sommige studenten de COVID-veiligheidsprotocollen niet zo zorgvuldig opvolgen als zou moeten. Als een herinnering, alle studenten moeten te allen tijde maskers dragen op de campus (behalve tijdens de lunch of tijdens maskerpauzes). Dit betekent dat er mondkapjes op moeten als leerlingen van en naar bussen of auto's lopen. Maskers moeten ook correct worden gedragen; die zowel de neus als de mond bedekt.  Studenten moeten ook de gepaste sociale afstand blijven bewaren (6 voet waar mogelijk). We zullen studenten die zich niet aan deze richtlijnen houden doorverwijzen naar de adjunct-directeuren voor disciplinaire maatregelen.  Dit wordt genoteerd als een COVID-overtreding die net zo ernstig is als een OSHA-overtreding waarbij de leerling kan worden gevraagd om de school voor een dag te verlaten. We waarderen uw steun om onze studenten veilig en op school te laten leren!

 

4:00 Late bussen

We zijn erg blij om aan te kondigen dat we vanaf 4 uur late bussen gaan rijden op dinsdag 6 april. De 4:00 late bussen rijden door Alleen dinsdag en donderdag.  Ze rijden niet op maandag, woensdag en vrijdag. Houd er rekening mee dat er om 4:00 uur slechts negen bussen zijn; daarom kunnen het routenummer en de haltes verschillen van de route/stop voor reguliere ochtend- en middagritten. Om met de late bus van 4 uur te rijden, studenten Dan moet je morgenochtend om 9 uur aanmelden. Het digitale aanmeldformulier is beschikbaar op het tabblad Families van de website. Scrol omlaag naar vervoer en klik op de knop Aanmelden voor de bussen van 4:00 uur. Als studenten niet zeker zijn van hun route of halte, moeten ze naar het hoofdkantoor gaan voor assistentie. De late bussen van 5 uur blijven dagelijks rijden voor atletiekleerlingen. Ter verduidelijking: om 4 uur halen bussen studenten op aan de voorkant van het gebouw en om 00 uur halen bussen studenten op aan de achterkant van het gebouw bij de gymzaal. De late bussen van 5 uur zijn beschikbaar voor studenten die na school blijven voor extra hulp of voor studentenactiviteiten. Leerlingen mogen na school niet blijven, tenzij ze met een leraar of adviseur zijn.

 

Ophalen seniorenbord

Als u nog geen grasbord voor uw senior heeft kunnen ophalen, kunt u langskomen op school maandag door vrijdag van 8 uur tot 00 uur. Zie mevrouw Kelly bij de hoofdingang. Er zijn ook een paar extra borden die kunnen worden gekocht voor $ 2, wie het eerst komt, het eerst maalt.

 

Spring College-beurzen

De New England Association for College Admissions Counseling Spring College Fairs zal worden gehouden op woensdag 14 april van 7-00 uur en Zondag mei 16 van 1:00-3:00 uur. Meer dan 180 hogescholen zijn geregistreerd om deel te nemen aan het programma. Registratie voor studenten is verplicht, maar gratis! Ga naar om u te registreren en voor nuttige bronnen https://www.neacac.org/virtual-spring-college-fair-student—school-counselor-registration-2021.

 

ENSATS-honkbal

Voor diegenen die geïnteresseerd zijn om dit voorjaar honkbal te spelen, gelieve het volgende in te vullen Honkbal EnquêteAls u vragen heeft, kunt u een e-mail sturen naar Coach Beauparlant op jbeauparlant@essextech.net.

 

COVID-dashboard

Hier is de link naar de ENSATS COVID-dashboard. Dit dashboard wordt aan het einde van elke week bijgewerkt. We geven de link in onze wekelijkse e-mails, maar je kunt hem ook vinden op de Families-pagina van onze website in de COVID-19-sectie.

 

Activiteiten: Week van 12 april 2021

Bekijk het volgende document voor informatie over activiteiten voor de Week van 12 april 2021.

 

HTR SBD TJO

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon B. Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent opzichter
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | Instagram
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

 

Foto van de Week

Alan Guyotte, van onze afdeling Faciliteiten, Boerderij en Terrein, is hard aan het werk om een ​​deur te repareren bij de Transportgarage. Bedankt Alan, voor alles wat je doet.

Alan Alan


Meteen naar de inhoud