Wekelijks bericht van ENSATS 2-5-2021

Goedenavond verzorgers en studenten:

Dit was een spannende week voor onze leerlingen van groep 9 toen ze aan hun laatste verkenningsweek begonnen en hun CTE-selecties maakten. Dit grote moment zal hen op hun carrièrepad zetten, en we zijn enthousiast voor hen terwijl ze dit proces doorlopen. We willen graag de CTE-leraren, counselors, verbindingspersonen en beheerders bedanken die een belangrijke rol hebben gespeeld bij het soepel laten verlopen van het Grade 9 Exploratory-proces en die onze studenten hebben ondersteund bij deze beslissing. Ouders/verzorgers ontvangen hierover een e-mail van cursusselectie@essextech.net vanavond met de CTE Program Selection-ranglijst van hun kind. Ouders/verzorgers wordt gevraagd dit elektronische goedkeuringsformulier door te nemen en te ondertekenen UITERLIJK ZONDAG 7 FEBRUARI 2021 vóór 5:00 uur.  

OPMERKING: Per student wordt slechts één goedkeuringsformulier per e-mail verzonden. Controleer andere e-mails van zorgverleners en uw ongewenste e-mail als een ouder/verzorger onze communicatie in eerste instantie niet vindt. Als één van de ouders/verzorgers onze e-mail morgen (zaterdag)ochtend nog niet heeft ontvangen, stuur dan een e-mail cursusselectie@essextech.net met de naam van uw kind en de naam van de ouder/verzorger.

 

Hier is nogmaals de link naar de ENSATS COVID-dashboard. Dit dashboard wordt aan het einde van elke week bijgewerkt. We geven de link in onze wekelijkse e-mails, maar je kunt hem ook vinden op de Families-pagina van onze website in de COVID-19-sectie.

 

Hier alvast een voorproefje van het programma voor komende week.

Maandag, februari xnumx Dag 9: Groen Op de campus: Grade 11 CTE & Grade 10 Academici

Op afstand: Graad 9 CTE & Graad 12 Academici

Dinsdag, februari xnumx Dag 10: Groen Op de campus: Grade 9 CTE & Grade 12 Academici

Op afstand: Graad 11 CTE & Graad 10 Academici

Woensdag, februari 10

8 uur Late start

Dag 1: Blauw Op de campus: Grade 9 Academici & Grade 12 CTE

Op afstand: Graad 11Academici & Graad 10 CTE

Donderdag, februari 11 Dag 2: Blauw Op de campus: Grade 11 Academici & Grade 10 CTE

Op afstand: Grade 9 Academics & Grade 12 CTE

Vrijdag, februari 12 Dag 3: Blauw Op de campus: Grade 9 Academici & Grade 12 CTE

Op afstand: Grade 11 Academics & Grade 10 CTE

 

Zwembad testen

Als een update van de e-mail van vorige week, zullen we hier op de Essex North Shore Agricultural & Technical School geen pooltesten aanbieden. Dank aan alle mensen die de enquête hebben ingevuld. Na beoordeling van meerdere datapunten, waaronder onze lage transmissie- en nauwe contactpercentages, lijkt dit niet de beste beslissing voor ons district.

 

Schoology

We wilden verduidelijken dat wanneer cijfers worden geregistreerd als "Onvolledig" in Schoology, ze niet als nul worden meegerekend in het algemene gemiddelde. Als deze opdrachten niet worden verzonnen en nullen worden, heeft dit een negatieve invloed op het gemiddelde van de student.

Onze afdeling informatietechnologie heeft informatie verstrekt voor zorgverleners die het schoolaccount van hun kind willen bekijken. Om toegang te krijgen tot de schoolvoortgang van uw student, moet u een account aanmaken volgens de onderstaande instructies.

Voordat u begint met het maken van het account, moet u zich aanmelden bij Aspen om de "Schoology Access Code" van uw student te vinden.

  • Deze toegangscode is te vinden in Aspen onder het tabblad 'Families' bovenaan, het tabblad 'Details' en vervolgens het subtabblad 'Technologie'.
  • We raden aan de code te kopiëren zodat deze direct in Schoology kan worden geplakt wanneer daarom wordt gevraagd en ga dan naar de volgende link:

https://support.schoology.com/hc/en-us/articles/201000823-Meld u aan als ouder

  • Nadat u uw account heeft aangemaakt en de toegangscode van uw leerling heeft toegevoegd, kunt u de onderstaande Schoology Oudergids raadplegen om te zien hoe u door het systeem kunt navigeren:

https://support.schoology.com/hc/en-us/articles/201000833-Home-Page-Ouders-

  • Daarnaast hebben we een video-tutorial gemaakt voor ouders over hoe ze door Schoology kunnen navigeren die nuttig kan zijn om te bekijken en is hieronder gelinkt:

https://drive.google.com/file/d/1kSXTPzffNN6p9K-xje5JxsHiT2vf_G0Q/view?usp=delen

 

Verander naar 5:45 Late Bussen

Vanwege het beperkte aantal studenten dat de late bus van 5:45 uur neemt, rijden we vanaf maandag 1 februari vier late bussen in plaats van acht. Elke student die met de late bus vervoer naar huis nodig heeft, wordt nog steeds ondergebracht. Let op: Studenten moeten zich nog steeds voor 10 uur aanmelden voor de late bus via onze online formulier om ervoor te zorgen dat er een bus naar hun stad rijdt.

 

Activiteiten: Week van 1 februari 2021

Bekijk het volgende document voor informatie over activiteiten voor de Week van 8 februari 2021.

 

HTR SBD TJO

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent opzichter
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | InstaRAM
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

 

Foto van de Week

Mevrouw Kelly, onze geweldige receptioniste, is trots om te pronken met de gloednieuwe bewegwijzering bij onze hoofdingang. Sommige van onze studenten en bezoekers hadden wat moeite met het vinden van de zoemer, dus mevrouw Kelly vroeg om wat bewegwijzering om de zaken wat duidelijker te maken. Onze Director of Facilities, Farm and Grounds, de heer St. Pierre schoot te hulp met de hulp van White Light Visual in Beverly. Dank jullie beide!

RK


Meteen naar de inhoud