Wekelijks bericht van ENSATS 1-2-2021

Goedenavond verzorgers en studenten:

 

Gelukkig Nieuwjaar!  We hopen dat al onze studenten en medewerkers tijd hebben gehad om uit te rusten en op te laden tijdens de vakantie. Onze facilitaire medewerkers zijn deze week hard aan het werk geweest om het gebouw schoon te maken en klaar te maken voor de terugkeer van onze studenten en medewerkers op maandag 4 januari.

 

We erkennen en begrijpen dat de statistieken voor positieve COVID-19-gevallen zijn toegenomen. Dit is net zo zorgwekkend voor ons als voor u. We zijn echter nog steeds van mening dat live instructie van cruciaal belang is en het nauw volgen van de opgestelde protocollen zal ons helpen onze school open te houden. We raden u ten zeerste aan om onze protocollen door te nemen en met uw kinderen te praten over het belang van het volgen ervan. 

 

Ontbijt lunch: Het Amerikaanse ministerie van landbouw heeft een federale ontheffing verlengd waardoor schooldistricten in het hele land tot 30 juni 2021 gratis maaltijden kunnen aanbieden aan alle kinderen. Alle studenten krijgen gratis ontbijt en lunch. We moedigen studenten aan om deel te nemen aan dit programma, aangezien een goed dieet essentieel is voor het leren van studenten.

 

Hier alvast een voorproefje van het programma voor komende week.

Maandag, januari 4 Dag 4: Blauw Op de campus: Grade 9 Academici & Grade 12 CTE

Op afstand: Grade 11 Academics & Grade 10 CTE

Dinsdag, januari 5 Dag 5: Blauw Op de campus: Grade 11 Academici & Grade 10 CTE

Op afstand: Grade 9 Academics & Grade 12 CTE

Woensdag, januari 6

8 uur Late start

Dag 6: Groen Op de campus: Grade 11 CTE & Grade 10 Academici

Op afstand: Graad 9 CTE & Graad 12 Academici

Donderdag, januari 7 Dag 7: Groen Op de campus: Grade 9 CTE & Grade 12 Academici

Op afstand: Graad 11 CTE & Graad 10 Academici

Vrijdag, januari 8 Dag 8: Groen Op de campus: Grade 11 CTE & Grade 10 Academici

Op afstand: Graad 9 CTE & Graad 12 Academici

 

Nu we deze week weer naar school gaan, willen we onze leerlingen herinneren aan de belangrijke protocollen die we hebben om de verspreiding van COVID-19 te helpen voorkomen. We moeten allemaal ons steentje bijdragen om gezond te blijven en de verspreiding tegen te gaan. Met jouw hulp kunnen we in het nieuwe jaar doorgaan met persoonlijk onderwijs, sporten en activiteiten.

  • Draag altijd maskers op school (behalve tijdens de lunch en tijdens maskerpauzes).
  • Houd altijd anderhalve meter afstand.
  • Zit tijdens de lunch op toegewezen stoelen.
  • Ga op de daarvoor bestemde plaatsen in de bus zitten.

 

Bekijk deze video van de herfst om onze veiligheidsprotocollen te bekijken: Terug naar school veiligheidsprotocollen.

 

Houd uw kind thuis als het:

  • zijn aan het ervaren eventuele ziekteverschijnselen (en neem contact op met hun huisarts)
  • Ben geweest blootgesteld aan iemand die positief is getest op COVID-19 in de afgelopen 14 dagen
  • Zijn in afwachting van resultaten voor een COVID-19 test of
  • Hebben positief getest voor COVID-19 in de afgelopen 10 dagen.

Zie voor meer informatie over quarantaine- en isolatierichtlijnen: massa.gov/info-details/covid-19-isolatie-en-quarantaine-informatie

 

Als een van deze scenario's van toepassing is op uw kind of gezin, stuur dan een e-mail verpleegkundige@essextech.net met de naam van uw kind, de klas en het beste telefoonnummer om contact met u op te nemen. Een vertegenwoordiger van ons School Health Office zal opvolgen om plannen te maken voor de terugkeer van uw kind naar school.

Ter herinnering: gouverneur Baker heeft de reisbeperkingen aangescherpt. Hoewel we erkennen dat familiebijeenkomsten in een bepaalde hoedanigheid zullen plaatsvinden, hopen we dat u de reisadviezen volgt. Hieronder vallen ook reizen naar het buitenland. Zie het advies HIER. Er is nieuwe informatie met betrekking tot de duur van quarantaine in geval van nauw contact, en deze informatie kan worden gevonden HIER.

 

HTR SBD TJO

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent opzichter
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | InstaRAM
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

 

Foto van de Week

De heer Guyotte van onze afdeling Facilities, Farm en Grounds werkt aan het vervangen van de vloerbedekking in het hoofdkantoor tijdens de winterstop.

Vervanging van tapijt


Meteen naar de inhoud