Bericht van ENSATS 10-30-2020

Goedenavond verzorgers en studenten,

 

We hebben deze week wat geruchten rond het gebouw gehoord over een Halloween-feest. Hoewel we begrijpen dat dit leuk kan zijn voor studenten, help ons alsjeblieft om onze studenten veilig en gezond te houden. Lokale scholen in onze gemeenschap moesten volledig overgaan op leren op afstand vanwege weekendfeesten waar studenten bij waren. We denken niet dat iemand van ons wil dat dit onze schoolgemeenschap overkomt. Zeker als je bedenkt dat we er alles aan doen om onze COVID-19 voorzorgsmaatregelen op school te volgen zodat we open kunnen blijven. Het is belangrijk dat onze leerlingen zoveel mogelijk real-time met hun docenten krijgen en een groot feest zou dit in gevaar kunnen brengen.  Help ons alstublieft open te blijven en grote sociale bijeenkomsten te vermijden!

 

Hier alvast een voorproefje van het programma voor komende week.

Maandag, november 2 Dag 4: Blauw Op de campus: Grade 11 Academici & Grade 10 CTE

Op afstand: Grade 9 Academics & Grade 12 CTE

Dinsdag, november 3 Dag 5: Blauw Op de campus: Grade 9 Academici & Grade 12 CTE

Op afstand: Grade 11 Academics & Grade 10 CTE

Woensdag, november 4

8 uur Late start

Dag 6: Groen Op de campus: Grade 9 CTE & Grade 12 Academici

Op afstand: Graad 11 CTE & Graad 10 Academici

Donderdag, november 5 Dag 7: Groen Op de campus: Grade 11 CTE & Grade 10 Academici

Op afstand: Graad 9 CTE & Graad 12 Academici

Vrijdag, november 6 Dag 8: Groen Op de campus: Grade 9 CTE & Grade 12 Academici

Op afstand: Graad 11 CTE & Graad 10 Academici

 

Nieuwe informatie

Activiteiten: Week van 2 november 2020

Bekijk het volgende document voor informatie over activiteiten voor de: Week van 2 november 2020.

 

ALICE boort

In samenwerking met de politie van Danvers hebben we deze week twee ALICE Lockdown-oefeningen gehouden. Leerlingen van groep 10 en 11 oefenden de ALICE-oefenoefening op donderdag en leerlingen van groep 9 en 12 oefenden op vrijdag. Als onderdeel van de oefening oefenden studenten het barricaderen van deuren in hun klaslokalen of CTE-ruimtes. Deze oefeningen helpen studenten en personeel voor te bereiden om te reageren in het geval van een indringer in het gebouw en stellen ons ook in staat om problemen op te lossen en belangrijke informatie te verzamelen die ons zal helpen onze veiligheidspraktijken op school te verbeteren. We willen de studenten en docenten bedanken voor hun medewerking tijdens de oefening en speciale dank uitspreken aan de Danvers Police School Resource Officers die hier waren om te helpen.

 

Financiële hulp

Als u meer wilt weten over financiële hulp. De Massachusetts Educational Financing Authority (MEFA) organiseert van maandag 2 november tot en met donderdag 5 november vier keer per week GRATIS webinars over collegefinanciering, zowel overdag als 's avonds. Webinars worden gepresenteerd door experts uit de industrie, zowel van binnen MEFA als van hogescholen en organisaties in heel Massachusetts. Meld u aan voor een webinar via mefa.org/evenementen.

 

SAT-testen bij Essex Tech

Essex North Shore is verheugd aan onze studenten en gezinnen aan te kondigen dat we door de College Board zijn goedgekeurd als een SAT-testcentrum voor de volgende SAT-examendata van de College Board: zaterdag 5 december 2020 en zaterdag 13 maart 2021. Toegang voor studenten om zich te registreren om te testen bij Essex Tech is nu beschikbaar op de College Board SAT-site. Let op: Registratie voor deze sessies is NIET beperkt tot Essex Tech-studenten en Essex Tech-studenten krijgen GEEN prioriteitsregistratie. Deze sessies zijn openbaar. Registratie is wie het eerst komt, het eerst maalt, en elke student van elke middelbare school kan zich registreren om te testen op onze campus. Bovendien is de capaciteit voor beide testsessies beperkt vanwege de huidige richtlijnen voor sociale afstand die zijn opgesteld door zowel de College Board als het Massachusetts Department of Secondary and Elementary Education. We moedigen onze studenten die van plan zijn om op een of beide data te testen aan om zo snel mogelijk toegang te krijgen tot hun College Board-account om zich te registreren om toegang te krijgen tot een zitplaats op onze locatie.  

 

Speciaal Onderwijs PAC Serie 1

Op 9 november 2020, van 5 tot 30 uur, vindt de eerste PAC-bijeenkomst voor speciaal onderwijs plaats via Zoom, gevolgd door een Q&A-sessie. De bijeenkomst zal omvatten

  • Introductie
  • Overzicht procedurele waarborgen – Sue Stevens, Directeur Speciaal Onderwijs, ENSATS
  • Hybride leren en leren op afstand: een workshop voor zorgverleners om studenten te helpen bij het navigeren door digitaal leren – Erinn Gilmore, technologieadviseur
  • Vragen en antwoorden
  • Zoom-uitnodiging: https://essexnorthshore.zoom.us/j/87863724140?pwd=UmlGdkRrcjk3cjB1T2RNV3hoSlU5QT09 Wachtwoord: 27Y6nlxDed

 

Vroege universiteitskans op North Shore Community College 

NSCC Lente 2021: Afterschool Early College-aanbiedingen

North Shore Community College en Essex Tech blijven samenwerken om onze studenten in het voorjaar van 2021 (1 februari 2021-10 mei 2021) toegang te bieden tot Early College-cursussen. Voorjaar 2021 NSCC Early College-cursussen worden aangeboden als ZOOM-sessies op afstand na schooltijd en 's avonds. Alle cursussen in het voorjaar van 2021 zijn gratis voor ingeschreven ENSATS-studenten. Klik hier voor toegang tot informatie over de NSCC Early College-cursussen en -roosters van het voorjaar van 2021: NSCC voorjaar 2021 Early College-cursussen. Studenten of gezinnen die op zoek zijn naar aanvullende informatie of een NSCC Early College-aanvraag voorjaar 2021, worden aangemoedigd om hun begeleidingsadviseur een e-mail te sturen.

 

Oefenschema buiten het seizoen

Zie het volgende rooster als uw kind geïnteresseerd is in trainingen buiten het seizoen voor volleybal, cheerleading en voetbal.

 

Eerdere updates

Studenten ophalen

Alle begeleiders die aan het eind van de dag leerlingen komen ophalen dienen zich op te halen op de parkeerplaats achter de gymzaal. De afgelopen weken hebben we gemerkt dat studenten worden opgehaald in zijstraten, bij Angel in Essex en op South Campus. Bij ontslag zijn er zoveel bewegende delen dat het niet veilig is om leerlingen op andere locaties te laten ophalen. Dit belemmert ook de zaken in Smith Hall en Angel in Essex. Als suggestie, als je het ontslagverkeer probeert te vermijden, arriveer dan om 2:45 uur of later op de campus, wanneer alle bussen en studentenchauffeurs buiten de campus zijn, en je kunt stoppen bij de hoofdingang en haal je kind op. Studenten zijn meer dan welkom om een ​​paar minuten extra op je te wachten.

 

Het Larkin-gala

Ons jaarlijkse Larkin Gala ter ondersteuning van het Larkin Cottage Building-project wordt virtueel gehouden op 4 december! Informatie vinden hier over Catherine Larkin. Het evenement zal beschikken over Keynote Speaker, senator Joan Lovely. We hebben stille veilingitems nodig. Neem dan contact op met Bonnie Carr via larkindonations@essextech.net als u wilt doneren aan de veiling.

 

Nieuws van de Essex North Shore PTO

De volgende PTO-vergadering zal worden gehouden op Woensdag 4 november via Zoom! Ze zijn altijd op zoek naar nieuwe leden en vrijwilligers. Overweeg alsjeblieft om mee te doen.

 

HTR  SBD  TJO

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent opzichter
Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.org
Vind ons op Twitter | Facebook | InstaRAM
Creëer | Aanmoedigen | Promoot | Ontwikkelen 

 

Foto van de week: Halloween-tijd op de campus

Bij Smith Hall hebben we een programma voor de kinderen van onze leraren. Vandaag konden ze Halloween vieren en een gevoel van normaliteit krijgen. Het was leuk om ze met een grote glimlach te zien!

Halloween

Weekend integratieproject!

Met een subsidie ​​van het Massachusetts Department of Elementary and Secondary Education hebben vier teams van studenten op basisniveau met docenten gewerkt aan de hand van het ontwerpproces om een ​​voertuig te maken. De wedstrijd is morgenochtend op de campus. Hier is een van onze klas 10 Collision Repair-studenten die de pompoen klaarmaakt voor haar team.

Botsing

 


Meteen naar de inhoud