Wekelijks bericht van ENSATS 8-28-2020

Goedenavond verzorgers en studenten,

 

In de komende twee weken zijn we erg verheugd om onze volgende stap te zetten in het heropeningsproces van onze school, waarbij al onze medewerkers tien dagen lang naar school terugkeren voor professionele ontwikkeling, terwijl we ons voorbereiden op uw studenten om op woensdag 16 september met ons hybride leermodel te beginnen. .

 

We begrijpen dat voor sommige leerlingen de overgang naar school enige tijd zal vergen om te wennen en zich weer veilig te voelen. Het belangrijkste is dat studenten nieuwe contacten kunnen leggen met hun docenten tijdens de overgang tussen hun dag op de campus en leren op afstand de volgende dag.

 

Weet alsjeblieft dat we hier zijn om je studenten te ondersteunen bij het belangrijke werk van het maken van een cultuur van academische en technische excellentie voor hen door het opbouwen van relaties, hoogwaardige instructie en doelgerichte betrokkenheid in onze nieuwe hybride omgeving.

 

Schema's

De roosters voor leerlingen van groep 10-12 zijn op dinsdag 15 september beschikbaar via Aspen. Leerlingen van groep 9 ontvangen hun rooster op 15 september bij New Student Orientation. Gezien de complexiteit van het plannen van studenten in de hele school terwijl we de richtlijnen voor sociale afstand van 6 meter volgen, zullen we pas in oktober wijzigingen aanbrengen in de roosters van studenten.

 

Rijopleiding

We hebben meerdere verzoeken om informatie over de rijopleiding ontvangen. Tanner City zal dit najaar hun lessen online houden met verschillende opties voor lessen. De informatie is op onze website geplaatst. Gebruik de volgende link om de informatie te bekijken:  Chauffeurs Ed Info

 

Virtueel leerplan

We hebben onze gemaild Virtueel leerplan op dinsdag 25 augustus die de mogelijkheid schetst voor studenten die niet naar school kunnen met ons hybride plan. Terwijl we het plan blijven verfijnen om de best mogelijke educatieve ervaring te bieden aan degenen die niet persoonlijk aanwezig kunnen zijn, mogen studenten virtueel CTE-lessen bijwonen tijdens de afgelegen dag van het hybride leermodel voor hun CTE-programma. Op de dagen dat CTE-studenten op de campus zijn, zullen Virtual Learning-studenten werken aan gemeenschappelijke onderdelen die verband houden met hun programma via het Edgenuity Learning-platform, goedgekeurd door het Massachusetts Department of Elementary and Secondary Education als een virtuele aanbieder van het Gemenebest. Wij geloven dat deze wijziging de technische en landbouwprogramma's zal verbeteren.

 

Nieuwe ouder/verzorger oriëntatie

Bedankt aan de gezinnen die onze Caregiver Zoom-presentatie op dinsdag 25 augustus hebben bijgewoond voor nieuwe studenten. We stellen uw doordachte vragen en feedback op prijs. Als u de bijeenkomst heeft gemist en de opname wilt bekijken, is deze beschikbaar op ons YouTube-kanaal of door op deze link te klikken:  Nieuwe oriëntatieopname voor ouders/verzorgers

 

Als we uw specifieke vraag toevallig niet hebben beantwoord of als u niet in staat was om de vergadering bij te wonen, zijn hier enkele beheerders van Essex North Shore waarmee u contact kunt opnemen als u nog vragen heeft:

 

 

Bijgewerkte kalender

We hebben de school kalender voor schooljaar 20-21. Deze wijziging weerspiegelt de 10 professionele ontwikkelingsdagen van leraren aan het begin van het jaar, zoals dit jaar vereist door het Departement Basis- en Secundair Onderwijs. Daarom is onze eerste schooldag voor studenten woensdag 16 september 2020.

 

Kalenders voor hybride leren

Om het voor gezinnen gemakkelijker te maken om te weten wanneer hun kind is ingepland voor leren op afstand en wanneer ze zijn ingepland voor leren op de campus, hebben we kalenders op leerjaarniveau gemaakt om elke dag te helpen identificeren. Houd er rekening mee dat de reguliere schoolkalender, die hierboven is geplaatst, nog steeds belangrijke informatie zal bevatten en nog steeds als hulpmiddel moet worden gebruikt.

Graad 9 kalender

Graad 10 kalender

Graad 11 kalender

Graad 12 kalender

 

Oriëntatie eerstejaars en nieuwe studenten

We zijn verheugd om onze nieuwe studenten te verwelkomen in de Essex Tech-familie! Op dinsdag 15 september 2020, alle nieuwe studenten komen persoonlijk naar school voor een formele oriëntatie! Op maandag 24 augustus 2020 is er een e-mail over oriëntatie verzonden. Als u specifieke vragen heeft over de oriëntatie van nieuwe studenten, kunt u een e-mail sturen naar mevrouw Jennifer Skane op jskane@essextech.net.

Atletiek Update

We hebben samengewerkt met onze atletiekdirecteur, mevrouw Lalli, om nieuwe richtlijnen van de MIAA te herzien en we hopen volgende week een beslissing over herfstatletiek met u te delen. Bedankt voor je geduld.

 

Rijopleiding

We hebben meerdere verzoeken om informatie over de rijopleiding ontvangen. Tanner City zal dit najaar hun lessen online houden met verschillende opties voor lessen. De informatie is op onze website geplaatst. Gebruik de volgende link om de informatie te bekijken:  Chauffeurs Ed Info.

 

Werkvergunning

Omdat veel studenten zich voorbereiden op de arbeidsmarkt, geven we je graag de link voor een tewerkstellingsvergunning. Dit wordt afgehandeld door onze afdeling Begeleiding en mevrouw Larivee. https://essexnorthshore.org/studentenservice/begeleiding/het verkrijgen van een baan-werk-vergunning/

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent opzichter


Meteen naar de inhoud