Wekelijkse e-mail van ENSATS 08-07-2020

Goedemiddag verzorgers en studenten!

Nu we het weekend ingaan, willen we dat je aanvullende informatie hebt voor de heropening van onze school. Hoewel dit een uitgebreide e-mail is, hopen we dat u de tijd wilt nemen om de informatie te lezen en in u op te nemen.

Heropening van onze scholen:

 1. Het volledige heropeningsplan, zoals vereist door MA DESE, omvat volledig persoonlijk, hybride en op afstand. We werden gevraagd om in te dienen dit volledige plan naar MA DESE vóór 14 augustus (ze verlengden de deadline van 10 augustus).
 2. Het plan dat op 6 augustus 2020 door onze schoolcommissie is goedgekeurd, was Hybrid 2. We werken verder aan dit plan. Dit plan zal volledig worden ontwikkeld (planning, veiligheidsprotocollen, transport, ondersteunende diensten, enz.) zodra er nieuwe informatie beschikbaar komt van de staat en CDC. We hebben met opzet wat informatie uit het plan weggelaten zodat we "onze zeilen kunnen bijstellen", terwijl de staat en CDC verdere richtlijnen geven. We hebben voor dit model gekozen omdat we begrijpen dat studenten vorig schooljaar het leren zijn kwijtgeraakt toen we stopten en de beroeps- en landbouwschool sterk gefocust zijn op toegepaste leermethoden. 50% van onze studentenpopulatie in onze gebouwen hebben (we hebben een miljoen vierkante meter aan ruimte, studenten zitten in cohorten tijdens hun CTE-tijd en er zijn meerdere gebouwen die onze studenten huisvesten) is haalbaar, mits goed gepland. We hebben sinds maart veel e-mails ontvangen van studenten en medewerkers over de behoefte aan live instructie. We zullen de gezondheid van onze medewerkers of studenten niet in gevaar brengen als er nieuwe informatie beschikbaar komt die neigt naar een ander model.

Enkele voorzorgsmaatregelen waaraan we hebben gewerkt:

 • We kozen ervoor om het model van 6 meter te gebruiken voor klassikale instructie, in tegenstelling tot het model van 3 meter dat MA DESE gebruikte voor minimale tussenruimte. Onze medewerkers hebben XNUMX uur per dag gewerkt aan het maximaliseren van de ruimte, het meten van kamers, het verplaatsen van meubels, het printen van bewegwijzering, enz.
 • We hebben 16 draagbare handenwasstations van commerciële kwaliteit gekocht die op locaties in het hele gebouw zullen worden geplaatst. Afgezien van handdesinfecterend middel, zijn goede handwaspraktijken en -technieken van cruciaal belang voor alle gezondheidsoverwegingen.
 • We hebben een tent van 40 voet x 100 voet gekocht die kan worden verwarmd en volledig afgesloten en voor meerdere doeleinden kan worden gebruikt.
 • PBM kopen wij sinds maart groot in. Dit omvat maskers, handdesinfecterend middel, desinfecterende spray, papieren handdoeken, handschoenendoekjes goedgekeurd door CDC.
 • We hebben acryl barrières voor kantoren, zodat studenten hun begeleiders kunnen ontmoeten.
 • We hebben competitieve en recht op beurzen geschreven en blijven schrijven om ons voor te bereiden op een veilige terugkeer naar onze school.
 • Onze school, gebouwd in 2014, volgt de HVAC-normen van 2009. Onze 2014 wordt sindsdien minutieus onderhouden door hoogopgeleide vakmensen en aannemers. We hebben één fulltime HVAC-erkende aannemer die eerder in ziekenhuizen aan de noordkust werkte. Bovendien zullen alle systeemventilatoren de hele dag en nacht draaien, wat resulteert in minimaal 15 luchtverversingen per ruimte per dag.
 • We hebben onze wachtdiensten gewijzigd om een ​​groter personeelsbestand te creëren tussen 12 en 3 uur, waar we continu openbare ruimtes kunnen schoonmaken. We zullen aanvullende gecontracteerde diensten inhuren met betrekking tot bewaring en dieptereiniging. Een medewerker zal worden ingezet om deurklinken en andere vaak openbare contactoppervlakken te desinfecteren.
 • We kochten meer dan 25 elektrostatische machines om contactoppervlakken te ontsmetten. Elk CTE-programma krijgt er een en onze bewaarders hebben er meerdere bij de hand voor elk bouwgebied.
 • We hebben meer dan 500 borden gedrukt (er komen er nog meer) voor doorgangsroutes, sanitaire voorzieningen, 6 meter afstand en maximale capaciteit.
 • Elk klaslokaal en elke winkelruimte heeft een speciaal "sanitatiestation" met papieren handdoekjes voor eenmalig gebruik, desinfecterende spray aanraakvrije ontsmettingsmiddel, handschoenen en wegwerpmaskers.
 • We bieden pre-order lunches aan via een app, zodat ze tijdens de lunch kunnen worden opgehaald. Dit zal lijnen en sociale afstandsproblemen in eetruimtes en cafetaria's verminderen.
 • Alle studenten en medewerkers dragen de hele dag mondkapjes. Gedurende de dag zijn er pauzes.

Planningsproces:

 • Hoewel we een masterschema hebben voltooid voor het volledige leerplan en de cursusselecties, moeten we overschakelen naar een ander model.
 • Het hebben van het aantal klaslokalen en de maximale capaciteit van die klaslokalen was essentieel voor ons om verder te gaan met het Hybrid 2-schema.
 • Ons planningsactieteam heeft hieraan gewerkt en zal de komende twee weken doorgaan om het meeste uit een hybride model te halen.
 • Houd er rekening mee dat keuzevakken er anders uitzien in dit model. Doorgaans zijn de keuzevakken onze grootste ingeschreven lessen en kunnen we niet veilig een volledige klas onderbrengen met de door de CDC aanbevolen sociale afstand.

 

Parkeerkosten

 • We werken aan een plan voor de parkeertarieven. Bedankt voor je geduld. We erkennen dat senioren een tegoed hebben voor dat parkeertarief. Blijf kijken.

Optie voor leren op afstand tijdens hybride 2

 • We realiseren ons dat sommige verzorgers kunnen besluiten om hun kind op dit moment niet terug naar school te brengen vanwege ziekte of andere zaken. Ze moeten voor overleg contact opnemen met onze directeur van schoolbegeleiding, Sandy Goldstein (sgoldstein@essextech.net).
 • Dit leren op afstand kan er op de 'live dagen' anders uitzien dan het hybride model. We blijven samenwerken met onze staatsvereniging voor een aantrekkelijk model voor beroepsonderwijs op afstand.

Eerstejaars oriëntatie

 • We hopen dat je genoten hebt van de vorige Zoom-gesprekken met onze Essex Tech-teams! We hadden veel lol.
 • Het uiterlijk van oriëntatie kan veranderen op basis van onze richtlijnen voor sociale afstand. Volgende week sturen we gedetailleerde informatie met betrekking tot oriëntatie.
 • Ouderoriëntatie is 25 augustus 2020
 • Oriëntatie voor studenten is 27 augustus 2020

Staff aanemen

 • We gaan door met het inhuren van extra personeel, indien nodig en ter voorbereiding op Hybrid 2. Dit omvat een verpleegster, gangmonitors en kantinemedewerkers.
 • We huren een Equity Coach in om met onze studenten en medewerkers te werken aan curriculum- en inzetbaarheidsvaardigheden voor het werken in een divers personeelsbestand.

Vervoer

 • In de nabije toekomst zullen we meer informatie geven over busroutes. Ons plan volgt de door MA DESE aanbevolen maximale capaciteit van elke andere stoel en afwisselende zijden.
 • Leerlingen mogen niet in een andere bus rijden dan ze op dit moment toegewezen krijgen.
 • De staatsrichtlijnen zijn te vinden hier..

We zullen extra mogelijkheden hebben via Zoom Webinar om een ​​open communicatielijn te creëren. Mocht u nog vragen hebben, neem dan gerust contact op met de NIEUWE HOTLINE VOOR HEROPENING telefoonnummer 978-304-4649 of e-mail heropening@essextech.net. De juiste persoon zal uw bericht terugsturen. Zoals altijd stellen we uw steun zeer op prijs.

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D., Hoofdinspecteur-directeur
Shannon Donnelly, MAT, Principal
Thomas O'Toole, Ed.D., Assistent Hoofdinspecteur


Meteen naar de inhoud