2019 MomBall-donatieactie ten voordele van Beverly Bootstraps

Het is een wedstrijd om te zien welke school (er zijn er 14) de meeste items kan inzamelen om North Shore-gezinnen in nood te helpen via Beverly Bootstraps! Elke school heeft een item toegewezen gekregen.

De Essex North Shore Agricultural and Technical School "Mutha Hawkers" is toegewezen: SHAMPOO/CONDITIONER

Kun jij onze school helpen de meeste spullen in te zamelen voor gezinnen in nood?  Laten we de Hawk Pride zien en breng je flessen shampoo en/of conditioner voor 9/18 naar school

MomBall is een liefdadigheidssoftbaltoernooi dat in Beverly wordt gespeeld om het openbaar onderwijs en lokale goede doelen ten goede te komen. De Skills USA-groep van onze school helpt het hele weekend met het runnen van de snackbar en ontvangt een percentage van de winst om hun inspanningen te ondersteunen. We hebben ca. 20 moeders spelen dit jaar en zouden graag uw steun willen. Het toernooi is het weekend van 9/20-9/22 op Harry Ball Field in Beverly.

 

Voor meer informatie:

Vragen? Neem contact op met een van onze teamcaptains: Kerri Boudreault kerriboudreault@gmail.com

Wat is MomBall?: www.momball.com

Wat is Beverly Bootstraps?: www.beverlybootstraps.org


Meteen naar de inhoud