Naamswijziging school

Geachte Essex North Shore Agricultural & Technical School-gemeenschap:

Ik schrijf om de wijzigingen in de officiële naam van onze school te verduidelijken. Op donderdag 15 maart 2018 stemde de schoolcommissie om de naam van de school te veranderen van Essex Technical High School in Essex North Shore Agricultural and Technical School (ENSATS). (Vergadernotulen). De beslissing werd genomen nadat veel belangrijke belanghebbenden hadden meegewogen; inclusief ouders, studenten, vertegenwoordigers van de staat en andere leden van de gemeenschap. We zijn van mening dat deze verschuiving beter aansluit bij alles wat we als scholengemeenschap doen. De schoolcommissie komt dit najaar opnieuw bijeen om de 'bijnaam' van onze school te bepalen. Meer informatie volgt zodra we die ontvangen. In de tussentijd gebruiken we onze formele naam in de communicatie en op onze sociale mediapagina's om goed nieuws over onze studenten, medewerkers en gemeenschap te verspreiden. We waarderen uw steun.

We hebben het geluk om uitzonderlijk landbouw-, loopbaan- en technisch onderwijs te bieden aan meer dan 1400 studenten. Onze missie is om creëren, aanmoedigen, promoten en ontwikkelen studenten voor een loopbaan op vele gebieden, waaronder de bouw, diensten, technologie, biowetenschappen en natuurlijke hulpbronnen. Bovendien is het ons doel om ervoor te zorgen dat studenten voorbereid zijn om post-secundaire instellingen te betreden, productieve burgers te worden en iets terug te doen voor hun gemeenschap door middel van vrijwilligersmogelijkheden.

Als er nog vragen zijn, aarzel dan niet om rechtstreeks contact op te nemen met mijzelf of met Shannon Donnelly. We zijn beide goed bereikbaar via e-mail of telefoon. Geniet van de laatste resterende zomerdagen!

 

Hoogachtend,

Heidi T. Riccio, Ed.D.
Hoofdinspecteur-directeur
978-304-4673
hriccio@essextech.net

 

Shannon Donnelly, MAT
Principal
978-304-4700
sdonnelly@essextech.net

Essex North Shore landbouw- en technische school
Esdoornstraat 565 | Hathorne, MA 01937
(978) 304-4700 | EssexNorthShore.net
Vind ons op Twitter | Facebook | InstaRAM


Meteen naar de inhoud