Honor Roll Quarter 1

Congratulations to the following students who have earned the Honors distinction for demonstrating Academic and Career & Technical excellence during Quarter 1 of the 2021-2022 school year.

Mariah Abbott Grade 9 Middleton
Quinn Adametz Grade 9 Methuen
Regan Adametz Veterinary Science 12 Methuen
Emerson Adams Grade 9 Beverly
Isabella Addario Grade 9 Boxford
Owen Addesa Grade 9 Peabody
Alaina Adelman Cosmetology 10 Topsfield
Logan Agganis Automotive Technology 10 Danvers
Justin Agri Information Systems Technology 10 Danvers
Chloe Aiello Collision Repair 11 Beverly
Emma Aiello Veterinary Science 11 Reading
Jeannine Al-Attal Design & Visual Communications 12 Lynnfield
Maribelis Alcantara Health Assisting 10 Salem
Jay Aldrich Information Systems Technology 11 Danvers
Ava Allaire Veterinary Science 11 Lynn
Sophia Allen Design & Media Communications 10 Boxford
Benjamin Almeida Grade 9 Peabody
Diogo Almeida Culinary Arts & Hospitality 12 Salem
Maxwell Alpert Grade 9 Danvers
Gabriella Amaral Culinary Arts & Hospitality 12 Gloucester
Emma Ameral Dental Assisting 10 Peabody
Hadden Amico Grade 9 Danvers
Mia Amodeo Grade 9 Salem
Maia Anastopoulos Grade 9 Peabody
Mattias Anderle Electrical 11 Peabody
Daniel Anderson Plumbing 10 Peabody
Ella Anderson Cosmetology 11 Gloucester
Kristin Anderson Veterinary Science 12 Marblehead
Avery Andrews Grade 9 Danvers
Isabelle Andrews Grade 9 Manchester
John Anthony Grade 9 Middleton
Lianna Ao Design & Media Communications 10 Peabody
Rhuana Arsenault Dental Assisting 12 Danvers
Francesca Attardo Grade 9 Ipswich
Emily Atwood Cosmetology 12 Danvers
Amelia Ausband Culinary Arts & Hospitality 12 Marblehead
Sofia Bacci Grade 9 Reading
Faith Bain Veterinary Science 10 Gloucester
Jennifer Baker Biotechnology 11 Essex
Leighana Barbieri Grade 9 Danvers
Karolyne Barbosa Grade 9 Malden
Madyson Bardgett Construction Craft Labor 11 Nahant
Renara Barreto Health Assisting 11 Gloucester
Ariana Barrows Dental Assisting 12 Danvers
Hannah Barter Grade 9 Rowley
Evan Bartlett Culinary Arts & Hospitality 10 Peabody
Sydney Bartlett Grade 9 Manchester
Sydney Baskin Grade 9 Rockport
Roberto Batista Engineering 10 Peabody
Cassius Bayless Grade 9 Swampscott
Steven Beard Engineering 10 Peabody
Yennalis Beato Veterinary Science 11 Lynn
Alexis Beattie Biotechnology 11 Peabody
Raymond Beaulieu Grade 9 Danvers
Delia Beaupre Equine Sciences 10 Methuen
Drew Beaupre Biotechnology 10 Salem
Jonas Beaver Information Systems Technology 10 Salem
Meagan Beaver Veterinary Science 10 Wakefield
Jenna Beckhusen Health Assisting 12 Salem
Emily Belski Sustainable Horticulture 12 Tewksbury
Isabel Bennett Grade 9 Salem
Amani Benouardia Natural Resource Management 11 Groveland
Colin Benvenuto Grade 9 Peabody
Ava Bereznoski Grade 9 Peabody
Elizabeth Bergmann Construction Craft Labor 11 Gloucester
Sheyla Berrido Masonry & Tile Setting 12 Salem
Maxx Berry Engineering 12 Lynnfield
Jessica Bertwell Culinary Arts & Hospitality 12 Salem
Zoe Berube Companion Animals 11 Methuen
Joshua Berube Electrical 12 Salem
Gianna Bettencourt Cosmetology 11 Salem
Kailey Bettencourt Masonry & Tile Setting 11 Danvers
Isabella Bettencourt Electrical 12 Peabody
Nicholas Beurekjian Grade 9 Beverly
Giana Biagioni Equine Sciences 12 Littleton
Camilo Bianchini Grade 9 Nahant
Damian Biersteker HVAC 10 Danvers
Alyssa Billert Plumbing 12 Danvers
Louis Biondo Grade 9 Peabody
Alyson Bisenti Biotechnology 11 Peabody
Isabel Bishop Companion Animals 10 Lynn
Victoria Bjorgan Health Assisting 12 Gloucester
Isabella Blake Grade 9 Danvers
Noah Blake Electrical 11 Danvers
Sophia Bolger Graphic Communications  12 Peabody
Tatyana Bommer Cosmetology 12 Beverly
Anthony Bonfanti Plumbing 11 Peabody
Christopher Bonfanti HVAC 10 Peabody
Aniyah Booth Landscaping & Turf Management 11 Amesbury
Camden Booth Automotive Technology 12 Danvers
Jack Booth Grade 9 Peabody
Amanda Borsa Health Assisting 11 Danvers
Alyssa Bosse Veterinary Science 12 Haverhill
Logan Botelho Natural Resource Management 12 Woburn
Alana Botti Biotechnology 12 Revere
Conor Boudreault Masonry & Tile Setting 11 Beverly
Luke Bowden Grade 9 Danvers
Penelope Bowen Grade 9 Woburn
Alexa Brabant Veterinary Science 12 Peabody
Kayla Bradley Grade 9 Peabody
Abbie Bragan Cosmetology 10 Swampscott
Kaleigh Breen Sustainable Horticulture 12 Lynn
Kian Breslin Natural Resource Management 11 Reading
October Brisbois Advanced Manufacturing 11 Danvers
Samantha Brogna Grade 9 Danvers
Alyssa Brown Health Assisting 11 Gloucester
Natalie Brown Culinary Arts & Hospitality 12 Nahant
Aiden Brown Equine Sciences 12 Melrose
Abigail Brownson Veterinary Science 12 Swampscott
Riley Bruker Grade 9 Boxford
John Bucchiere Electrical 11 Middleton
Lauren Budd Biotechnology 10 Haverhill
Gregorio Burgos Grade 9 Peabody
James Burke Carpentry 10 Salem
Liam Burke Grade 9 Danvers
Reilly Burnham Equine Sciences 10 Wakefield
Michael Burns Masonry & Tile Setting 11 Beverly
Kyle Butler Masonry & Tile Setting 12 Danvers
Robert Cabral Plumbing 10 Middleton
Macy Cadigan Companion Animals 11 Saugus
Caleb Calderwood Natural Resource Management 12 West Newbury
Hunter Calef Automotive Technology 12 Salem
Brodie Callahan Construction Craft Labor 10 Peabody
Elizabeth Calnan Health Assisting 10 Lynnfield
Ariana Calonge Grade 9 Salem
Isabella Canedo Grade 9 Peabody
Michael Cann Grade 9 Beverly
Antonia Capece Advanced Manufacturing 10 Middleton
Sophia Capillo Grade 9 Middleton
Louisa Caplan Biotechnology 11 Swampscott
Kylie Cardone Dental Assisting 12 Gloucester
Jorge Cardoso Natural Resource Management 12 Peabody
Brendan Carli Grade 9 Peabody
Ana Carolina Maloon Grade 9 Salem
Erin Carpenter Landscaping & Turf Management 11 Haverhill
Alexa Carr Biotechnology 12 Salem
Avery Carrier Dental Assisting 10 Beverly
Gabriella Carroca-Regan Grade 9 Danvers
Kolby Carroll Grade 9 Marblehead
Mason Carter Plumbing 10 Beverly
Nathanael Caruso Plumbing 10 Peabody
Reese Carvalho Electrical 12 Lynnfield
Rory Carvalho Dental Assisting 10 Lynnfield
Logan Casey Electrical 10 Beverly
Austin Cassidy Plumbing 11 Peabody
Ariana Castellarin Health Assisting 10 Middleton
Mary Castracane Companion Animals 12 Wenham
Damian Castro Almonte Culinary Arts & Hospitality 11 Salem
Miabella Cavallaro Equine Sciences 11 Merrimac
Jack Cederholm Culinary Arts & Hospitality 10 Salem
Onehishka Cerda Salado Masonry & Tile Setting 10 Beverly
Elizabeth Chadbourne Equine Sciences 12 Rowley
Zachary Champagne Culinary Arts & Hospitality 12 Rockport
Luisa Chanquet Companion Animals 11 Methuen
Yurry Charles Culinary Arts & Hospitality 12 Peabody
Samantha Chasse Dental Assisting 10 Salem
Audrey Chmura Health Assisting 11 Marblehead
Lily Chouinard-Behen Grade 9 Peabody
Lisa Choung Grade 9 Beverly
Eliza Christensen Veterinary Science 11 Marblehead
Enzo Cioffi Grade 9 Beverly
Rocco Cioffi Veterinary Science 11 Beverly
Ryan Ciulla Veterinary Science 10 North Reading
Joseph Clapp HVAC 10 Middleton
Benjamin Clopton Culinary Arts & Hospitality 12 Swampscott
Ava Clouthier Biotechnology 11 Danvers
Joshua Codair Information Systems Technology 11 Danvers
Maria Coelho Dovale Engineering 10 Peabody
Chloe Coffey Dental Assisting 10 Peabody
Jenna Coffey Biotechnology 12 Lynnfield
Sage Cogliano Grade 9 Peabody
Ryan Colbert Electrical 11 Peabody
Brandon Cole Electrical 10 Peabody
Capria Cole Masonry & Tile Setting 10 Hamilton
Ryan Cole Engineering 11 Danvers
Caitlyn Collins Biotechnology 10 Swampscott
Jillian Collins Grade 9 Danvers
Max Collins Carpentry 12 Rockport
Keyla Colon Companion Animals 11 Peabody
Kiara Colon Health Assisting 11 Peabody
Cerah Colpitts Companion Animals 11 Salem
Katelyn Comeau Natural Resource Management 11 Lynn
Aidan Conley Electrical 11 Topsfield
Chase Conley Grade 9 Marblehead
Kayla Conlin Grade 9 Amesbury
Adam Connolly Advanced Manufacturing 10 Peabody
Reece Connolly Grade 9 Beverly
Scott Considine Automotive Technology 12 Lynnfield
Nicholas Consoli Natural & Environmental Sciences 10 North Andover
Gianna Cook Cosmetology 11 Peabody
Kaitlyn Cook Veterinary Science 10 Malden
Samantha Cook Information Systems Technology 11 Salem
Madeleine Cooper Environmental Technology 12 Danvers
Nicholas Copp Advanced Manufacturing 12 Peabody
Ava Coppola Grade 9 Saugus
Emma Cormier Natural & Environmental Sciences 10 Lynn
Madisyn Correia Advanced Manufacturing 10 Salem
Daniel Corrente Electrical 11 Lynnfield
Kayllany Costa Dental Assisting 12 Gloucester
Morgan Costa Grade 9 Danvers
Mason Coughlin Electrical 10 Peabody
Rosalen Coughlin Grade 9 Danvers
Evan Cowles Culinary Arts & Hospitality 11 Marblehead
Keturah Crayton Veterinary Science 10 Malden
Samuel Crocker Automotive Technology 11 Essex
Ashley Crooker-Domey Companion Animals 12 Wakefield
Benjamin Crosby Automotive Technology 11 Danvers
Megan Crosby Dental Assisting 11 Beverly
Barrett Cross Grade 9 Hamilton
Hanna Crowley Grade 9 Middleton
Paige Crowley Design & Visual Communications 12 Marblehead
Seamus Crowley Environmental Technology 12 Danvers
Jessica Cruciani Dental Assisting 11 Salem
Madeline Cruz Grade 9 Salem
Christopher Cunha Advanced Manufacturing 10 Salem
Savanna Cunha Grade 9 Boxford
Angelena Curcuru Culinary Arts & Hospitality 12 Gloucester
Montana Currier Veterinary Science 12 Amesbury
Kai Curtin Biotechnology 12 Rockport
Reese Curtis Grade 9 Methuen
Nikayla Cusick Grade 9 Amesbury
Katieri Cutone Veterinary Science 11 Lynn
Maria Cutone Culinary Arts & Hospitality 11 Salem
Gracelin Dailey Health Assisting 12 Peabody
Jonathan Daley Environmental Technology 12 Salem
Janelle Dalton Grade 9 Peabody
Bella Dame Veterinary Science 10 Peabody
Ivy Daneau Veterinary Science 11 Merrimac
Paul Danehy Grade 9 Danvers
Megan Danjou Culinary Arts & Hospitality 11 Salem
Joshua Darling Grade 9 Peabody
Domenic Dascoli HVAC 10 Peabody
Adam Dasilva Engineering 10 Lynnfield
Yasmim DaSilva Dental Assisting 11 Gloucester
Erica Dauphin Arboriculture 11 Andover
Isabella David Veterinary Science 10 Lynn
Ashlee Davidson Veterinary Science 11 Beverly
Rex Davidson Landscaping & Turf Management 11 Ipswich
Reilly De Jesus Veterinary Science 11 Beverly
Ruddy De Jesus Gomez Collision Repair 11 Peabody
John de Rochemont Grade 9 Beverly
Emily De Souza Dental Assisting 10 Peabody
Kylie Decelle Grade 9 Salem
Leah Decicco Grade 9 Beverly
Jasmine Decoste Grade 9 Gloucester
Destinee Dejarnette Alexandre Dental Assisting 11 Salem
Erin Delaney Dental Assisting 11 Salem
Deanna DelBene Dental Assisting 12 Peabody
Enzo Deluca Grade 9 Lynnfield
Sandra Dennis Sustainable Horticulture 12 Haverhill
Jaylee Dep Grade 9 Peabody
Hannah Desilets Natural & Environmental Sciences 10 Lynn
Olivia Desmond Equine Sciences 11 Ipswich
Emily Dewey Grade 9 Middleton
Sara Dewey Carpentry 12 Middleton
Sofia Dibattista-Kodis Veterinary Science 10 North Andover
Olivia Dibella Grade 9 Peabody
Samantha Diggs Grade 9 Peabody
Gia Dimino Grade 9 Middleton
Chelsi Dimond Health Assisting 11 Peabody
Cael Dineen Electrical 12 Beverly
Makayla Dion Dental Assisting 11 Gloucester
Lucas Dipietro Grade 9 Peabody
Holden Disarro Grade 9 Gloucester
Emma Doane Biotechnology 12 Georgetown
Cameron Doherty Carpentry 11 Beverly
Cassidy Doherty Culinary Arts & Hospitality 11 Peabody
Richard Domenico Plumbing 12 Peabody
Sophia Domingos Grade 9 Danvers
Shane Donahue Culinary Arts & Hospitality 12 Danvers
Jessica Donald Equine Sciences 12 Methuen
Pierce Donlon Engineering 12 Danvers
Jayce Dooley Construction Craft Labor 11 Peabody
Joseph Dooley Sustainable Horticulture 10 Stoneham
Enrick Dos Santos Automotive Technology 10 Peabody
Gustavo Dos Santos Grade 9 Peabody
Thais Dos Santos Grade 9 Saugus
Mya Doucette Advanced Manufacturing 12 Rockport
Veronica Doyle Environmental Technology 12 Groveland
Cayley Drigotas Veterinary Science 11 Peabody
John Driscoll Advanced Manufacturing 10 Lynnfield
Keara Driscoll Grade 9 Salem
Mary Dubreuil Equine Sciences 10 Salem
Shea Duffy Advanced Manufacturing 10 Swampscott
Daniel Duggan Grade 9 Peabody
Lily Dukette Engineering 12 Gloucester
Sydney Dulong Veterinary Science 10 Lynn
Ivalee Dunbar-Link Biotechnology 12 Peabody
Kayla Dundon Companion Animals 12 Burlington
Damon Dziuba Information Systems Technology 10 Salem
Skyler Eagan Companion Animals 10 Methuen
Alexa Ebersole Design & Media Communications 11 Beverly
Joss Ebersole Grade 9 Beverly
Brynne Ebert Grade 9 Wilmington
Juliet Ekborg Culinary Arts & Hospitality 12 Beverly
Andrew Ellis Carpentry 12 Danvers
Kathleen Ellis Veterinary Science 10 Merrimac
Matthew Ellis HVAC 10 Danvers
Emrikk Elso Grade 9 Beverly
Sophie Emmanuel Grade 9 Marblehead
Peyton Engstrom Health Assisting 10 Salem
Kailey Erickson Health Assisting 12 Swampscott
Emily Ernst Natural Resource Management 12 Marblehead
Noah Erps Grade 9 Beverly
Alyssa Espinal Dental Assisting 11 Salem
Kyle Espinal Health Assisting 11 Peabody
Cyndi Espino Encarnacion Design & Media Communications 10 Salem
Olivia Esquerra Grade 9 Groveland
Danielle Euell Biotechnology 10 Peabody
Caroline Evans Dental Assisting 11 Danvers
Nicholas Everitt Biotechnology 10 Manchester
William Ewer Automotive Technology 10 Beverly
Jada Exama Health Assisting 11 Gloucester
Kayla Farias Health Assisting 10 Lynnfield
Ryan Fariole Grade 9 Saugus
Sofia Fariole Culinary Arts & Hospitality 10 Danvers
George Farraher Landscaping & Turf Management 11 Saugus
Maha Fawzi Veterinary Science 11 Winthrop
Shaylla Fazolo Biotechnology 10 Peabody
Christian Federico HVAC 11 Peabody
Isabella Federico Grade 9 Peabody
Deborah Feliz Grullon Grade 9 Salem
Kali Ferguson Companion Animals 11 Danvers
Logan Fernald Grade 9 Danvers
Samantha Fernandez Design & Visual Communications 12 Peabody
Camila Ferrer Gomez Grade 9 Danvers
William Festa Sustainable Horticulture 10 Saugus
Olivia Feudo Grade 9 Groveland
Shane Field Electrical 10 Beverly
Lucy Figueiredo Grade 9 Peabody
Lyndsey Figueroa Carpentry 11 Beverly
Dominic Filtranti Advanced Manufacturing 12 Beverly
Mia Finn Health Assisting 11 Salem
Aisling Finnegan Biotechnology 11 Peabody
Nathan Finnerty Natural & Environmental Sciences 10 Lynn
Amelia Fisher Equine Sciences 12 Andover
Spiros Flomp Graphic Communications  12 Danvers
Adriana Flores Landscaping & Turf Management 12 Malden
Timothy Flynn HVAC 10 Salem
Nicole Fogarty Companion Animals 12 Lynn
Alexia Foresto Grade 9 Peabody
Isabella Foresto Engineering 10 Peabody
Anthony Fortuna Automotive Technology 12 Beverly
Reynold Fortuna Cruz Construction Craft Labor 12 Salem
Olivia Foster Veterinary Science 10 Tewksbury
Justin Fowler Automotive Technology 11 Danvers
Ava Frallicciardi Grade 9 Lynn
Sarah Franceschini Engineering 10 Danvers
Jolie Frary Grade 9 Swampscott
Teagan Fraser Arboriculture 11 Haverhill
Emily French Veterinary Science 11 Tewksbury
Sam Fritz Carpentry 11 Peabody
Emily Fulton Veterinary Science 11 Georgetown
Mackenzie Fure Culinary Arts & Hospitality 12 Salem
Stephen Gaffey Grade 9 Saugus
Lillian Gaglione Design & Visual Communications 11 Boxford
Ryan Gagnon Construction Craft Labor 11 Peabody
Chloe Galante-Barrett Landscaping & Turf Management 11 Rowley
Kiley Gallagher Natural Resource Management 12 Middleton
Lily Gallagher Companion Animals 10 Methuen
Natasha Gallagher Veterinary Science 12 Haverhill
Gaspar Galleguillos Collision Repair 11 Peabody
Ryan Gallucci HVAC 12 Beverly
Kassidy Gamerdinger Environmental Technology 12 Stoneham
Sophia Garcia Grade 9 Winthrop
Nicholas Garland Environmental Technology 12 Lynn
Hailey Gates Veterinary Science 10 Lynn
Andrew Gaudette Health Assisting 10 Peabody
Janelle Gaudette Electrical 11 Lynnfield
Jonathan Gaudette Grade 9 Peabody
Mia Gauron Natural & Environmental Sciences 10 Haverhill
Devyn Gauthier Dental Assisting 11 Danvers
Madison Gauvain Health Assisting 11 Gloucester
Saviour Gbemu Health Assisting 11 Danvers
Marcos Genao Sanchez Veterinary Science 12 Lynn
Nicholas Gerakaris HVAC 10 Peabody
Gillian Gerbick Equine Sciences 12 Haverhill
Sienna Getty Grade 9 Woburn
Victoria Giacalone Grade 9 Peabody
Jacob Gilbert Grade 9 Beverly
Samantha Gill Collision Repair 11 Peabody
Isobella Gillis Plumbing 11 Danvers
Kelsey Gillis Grade 9 Georgetown
Matthew Gilman Grade 9 Danvers
Elana Gitlin Veterinary Science 11 Peabody
Paige Giuffre Sustainable Horticulture 11 Haverhill
Dylan Giurado Arboriculture 12 Haverhill
Ty Goldberg Grade 9 Lynnfield
Brooke Goldman Grade 9 North Andover
Brayan Gomez Information Systems Technology 10 Beverly
Sophia Gonzales Dental Assisting 11 Marblehead
Abbey Gonzalez Veterinary Science 11 Salem
Lacey Gonzalez Cosmetology 12 Salem
Naylis Gonzalez Design & Media Communications 10 Salem
Kariangi Gonzalez Companion Animals 12 Haverhill
Derrick Gordon Engineering 12 Salem
Crystal Gosiewski Equine Sciences 10 Peabody
Jaycek Gosselin Grade 9 North Andover
Lucas Goulet Grade 9 Danvers
Lawrence Graffeo Culinary Arts & Hospitality 11 Lynnfield
Alexis Grammas Equine Sciences 12 Gloucester
Faye Grandon Biotechnology 10 Gloucester
Aidan Gray Arboriculture 10 Danvers
Xaria Greaves Grade 9 Salem
Hallie Greene-Feliciano Biotechnology 12 Peabody
Matthew Gribbins Plumbing 10 Beverly
Evelyn Grzela Grade 9 Peabody
Domenico Guarino Grade 9 Peabody
Rayya Guarino Grade 9 Peabody
Joseph Guerra Plumbing 10 Boxford
Danna Guerrero Badillo Carpentry 12 Salem
Yosselin Guerrero Badillo HVAC 11 Salem
Emil Guillen Grade 9 Salem
Mariya Guilmain Grade 9 Stoneham
Haley Guilmet Carpentry 11 Beverly
Gabrielle Guimaraes Equine Sciences 12 Haverhill
Kyle Gustin Plumbing 11 Peabody
Logan Guttadauro Advanced Manufacturing 11 Danvers
David Hally Grade 9 Beverly
Keevan Hally Information Systems Technology 10 Peabody
Emma Hambelton Design & Media Communications 10 Hamilton
Nathan Hammerschmitt Le Gal Natural Resource Management 11 Lynn
Emma Hammond Companion Animals 11 Groveland
Scott Harney Engineering 10 Topsfield
Averie Harris Equine Sciences 10 Rockport
Gavin Harris Collision Repair 12 Rockport
Sophia Hart Grade 9 Swampscott
Kaitlin Hawes Natural & Environmental Sciences 10 Lynn
Desiree Hayes Masonry & Tile Setting  12 Peabody
Ryan Hayward HVAC 10 Peabody
Elizabeth Heath Biotechnology 12 Swampscott
Joshua Heath Plumbing 11 Essex
Demetria Hebbelinck Plumbing 12 Danvers
Kyle Heckman Grade 9 Beverly
Dora Heller Design & Visual Communications 12 Beverly
Emily Hembree Natural & Environmental Sciences 10 Lowell
Caroline Hennessey Grade 9 Danvers
Beck Hermann Landscaping & Turf Management 12 Newbury
Catherine Herrera Electrical 12 Boxford
Benjamin Hetnar Veterinary Science 11 Ipswich
Christina Hickey Design & Visual Communications 12 Peabody
Jessica Hickey Environmental Technology 12 Tewksbury
David Hill HVAC 11 Danvers
Audrey Hines Natural & Environmental Sciences 10 Lynn
Joseph Hnulik Culinary Arts & Hospitality 11 Gloucester
Sadie Hochman Grade 9 Peabody
Callie Hogan Sustainable Horticulture 10 Lynn
Brianna Hoisington Equine Sciences 10 Wakefield
Colin Holden Plumbing 11 Topsfield
Joseph Hollingsworth Automotive Technology 12 Middleton
Aiden Holloran Grade 9 Wenham
Marissa Hood Grade 9 Marblehead
Courtney Hopkins Dental Assisting 11 Beverly
Richard Hopkins Design & Media Communications 10 Swampscott
Maxwell Houghton HVAC 12 Swampscott
Evan Hromada Grade 9 Peabody
Riley Huber Health Assisting 11 Essex
Emma Huggins Grade 9 Lynn
Haydin Hughes Advanced Manufacturing 11 Gloucester
Taya Humphrey Dental Assisting 10 Danvers
Cynthia Hunt Equine Sciences 11 North Andover
Garrett Hunter Natural Resource Management 11 Malden
John Hunter Information Systems Technology 11 Beverly
Iwana Hyacinthe Health Assisting 10 Peabody
Guido Iannalfo Electrical 11 Peabody
Michael Indelicato Grade 9 Peabody
Julia Iorio Veterinary Science 12 Lynn
Jaelyn Isales Dental Assisting 12 Peabody
Olivia Isidro Masonry & Tile Setting 10 Peabody
Eli Jache Landscaping & Turf Management 12 Swampscott
Hayley Jacobson Electrical 10 Peabody
Alexis Jaffe Health Assisting 12 Marblehead
Claire Jaroszewicz Cosmetology 10 Danvers
Jandy Jerez Grade 9 Peabody
Xiodeny Jimenez Grade 9 Peabody
Alexis Johnson Cosmetology 11 Gloucester
Annabelle Johnson Design & Media Communications 10 Salem
Anwyn Jones Companion Animals 11 Danvers
Makayla Jones Veterinary Science 12 Beverly
Meadow Jordan Grade 9 Peabody
Susan Josephson Natural & Environmental Sciences 10 Melrose
Luke Joyce Carpentry 11 Peabody
Eleanor Kamau Health Assisting 10 Danvers
Briana Kane Veterinary Science 10 Revere
Isabella Karaganis Grade 9 Beverly
Amaya Kardenetz Design & Media Communications 11 Salem
Madyson Kaufman Equine Sciences 11 Methuen
Sharonjit Kaur Engineering 11 Danvers
Dawson Keenan Grade 9 Beverly
William Keifer Carpentry 11 Danvers
Alyson Kellett Cosmetology 10 Lynnfield
Mackenzie Kelley Natural Resource Management 11 Saugus
Madison Kelley Veterinary Science 11 Wakefield
Sarah Kelly Culinary Arts & Hospitality 12 Salem
Andryelle Kendrick Engineering 10 Salem
Brody Kennison Grade 9 Danvers
Kiaina Kennon Grade 9 Lynn
Mia Kent Dental Assisting 10 Lynnfield
Colin Kerr Plumbing 10 Gloucester
Drew Kerr Plumbing 11 Gloucester
Stella Kersker Grade 9 Beverly
William Keve Information Systems Technology 10 Beverly
Colleen Kielbania Grade 9 Ipswich
Julianna Kimball Culinary Arts & Hospitality 10 Hamilton
Anaise Kimber-Nieves Grade 9 Salem
Scarlett Kindle Grade 9 Marblehead
Cameron King Design & Visual Communications 11 Peabody
Fiona King Natural Resource Management 11 Woburn
Ashley King Biotechnology 12 Danvers
Yelena Kinosian Equine Sciences 11 Newburyport
Nora Kisiel Grade 9 Nahant
Mija Knapp Veterinary Science 11 Georgetown
Zoe Kobus Veterinary Science 12 Peabody
Maya Koelewyn Biotechnology 10 Swampscott
Kristjan Koper Grade 9 Gloucester
Eliza Koyle Arboriculture 11 Lynnfield
Jonas Koyle Grade 9 Lynnfield
Oli Labrador Culinary Arts & Hospitality 10 Swampscott
Emmett Labrie Grade 9 Beverly
Ashley Lacivita Graphic Communications 12 Peabody
Samantha Lake Equine Sciences 11 West Newbury
Ava LaLiberte Landscaping & Turf Management 10 Merrimac
Christian Lane HVAC 10 Salem
Jenna Lane Grade 9 Gloucester
Kyleigh Lane Equine Sciences 10 Beverly
Murphy Langevin Arboriculture 11 Somerville
Dylan Langley Plumbing 12 Gloucester
Hailey Lapointe Equine Sciences 10 Woburn
Ryan Lariviere Masonry & Tile Setting 12 Salem
Victoria Larson Veterinary Science 12 Marblehead
Vienna Lau Grade 9 Salem
Tess Laubner Grade 9 Topsfield
Orion Lawrence Plumbing 10 Topsfield
Daniel LeBlanc Information Systems Technology 11 Peabody
Samantha Leblanc Grade 9 Lynn
Devin Lebron HVAC 11 Peabody
Joshua LeClerc Health Assisting 12 Peabody
Asher Lecolst Grade 9 Lynn
Gabriella Ledrew Grade 9 Peabody
Gianna LeDrew Dental Assisting 12 Peabody
Matthew Lee Information Systems Technology 10 Salem
Kelly Legere Health Assisting 10 Salem
Jessica Leidner Equine Sciences 10 Boxford
Caroline Leiss Equine Sciences 12 Topsfield
Amelie Lemay Grade 9 Gloucester
Brady Leonard Grade 9 Peabody
Paul-John Leontakianakos Grade 9 Danvers
Ella Levesque Natural Resource Management 11 Salem
James Levesque HVAC 10 Salem
Mathew Lilley Advanced Manufacturing 12 Lynnfield
Jaiden Lilly Health Assisting 12 Salem
Mateus Lima Landscaping & Turf Management 12 Saugus
Maleah Lobsitz Advanced Manufacturing 10 Salem
Charles Locke Culinary Arts & Hospitality 12 Swampscott
Drew Logue Veterinary Science 12 Lynn
Clara Lopes Grade 9 Salem
David Lopez Information Systems Technology 10 Salem
Natalia Lopez Health Assisting 11 Salem
Emely Lopez Mendez Culinary Arts & Hospitality 11 Lynnfield
Delaya Lopez Reyna Companion Animals 10 Lynn
Samantha Lord Veterinary Science 10 Danvers
Victoria Lottatore Plumbing 10 Gloucester
Luiz Louza HVAC 10 Beverly
Ryan Lovasco Electrical 11 Beverly
Alexia Luchini Cosmetology 11 Salem
Sophia Luchini Collision Repair 11 Salem
Sophia Lugo Grade 9 Salem
Emme Luise Grade 9 Peabody
Nora Luise Grade 9 Peabody
Isabel Luz Grade 9 Gloucester
Aiden Lynch Plumbing 12 Danvers
Harrison Lynch Electrical 11 Peabody
Connor Lynch Arboriculture 12 Saugus
Ellie MacCallum Dental Assisting 12 Marblehead
Molly Macdonald Grade 9 Tewksbury
Ryan MacDonald Biotechnology 11 Danvers
Brady MacGregor Information Systems Technology 12 Peabody
Cali MacKenzie Grade 9 Peabody
Anna MacPherson Biotechnology 12 Lynnfield
Ava MacTaggart Grade 9 Saugus
Emily Madden Grade 9 Lynn
Jeffrey Madruga Grade 9 Peabody
Kyle Mahan Electrical 11 Danvers
Layla Mahan Grade 9 Danvers
Ava Maher Dental Assisting 10 Peabody
Christopher Maher Landscaping & Turf Management 10 Woburn
Nevin Maher Grade 9 Peabody
Madeline Mahoney Health Assisting 10 Peabody
Andrew Makrakis HVAC 10 Danvers
Jayline Maldonado Veterinary Science 10 Haverhill
Joshua Mallon Automotive Technology 12 Beverly
Gianna Mancaniello Veterinary Science 11 Peabody
Meredith Mangini Grade 9 Danvers
Ella Manninen Culinary Arts & Hospitality 11 Salem
Lilianna Marcolongo Grade 9 Gloucester
Cassidy Margerison Environmental Technology 12 Haverhill
Lindsey Marino Health Assisting 12 Salem
Katherine Marley Dental Assisting 12 Lynnfield
Alma Marresse Veterinary Science 12 Boxford
Christian Martin Culinary Arts & Hospitality 12 Beverly
Dylan Martin Carpentry 10 Salem
Olivia Martin Grade 9 Gloucester
Parker Martin Plumbing 10 Danvers
Christopher Martinello Grade 9 Peabody
Carrie Martinez Health Assisting 10 Salem
Chelsea Martinez Grade 9 Salem
William Martins Automotive Technology 11 Danvers
Paolla Martins Cosmetology 12 Salem
Griffin Martinuk HVAC 10 Peabody
Carlie Martone Grade 9 Wakefield
Noelle Marulli Landscaping & Turf Management 10 Saugus
Emily Matul Health Assisting 12 Salem
Isaac Mauricio Grade 9 Winthrop
Travis Maynard Construction Craft Labor 10 Danvers
Christine Mbachi Health Assisting 10 Peabody
Cathryn McBournie Dental Assisting 11 Topsfield
Jack McBournie HVAC 11 Topsfield
Faye McCarron Cosmetology 11 Topsfield
Cameron McCarthy Culinary Arts & Hospitality 12 Salem
Isabella McCarthy Biotechnology 12 Andover
Hope McCarthy Dental Assisting 12 Gloucester
Chase McCollom HVAC 10 Danvers
Mckenzie McConnell Masonry & Tile Setting 11 Danvers
Samantha McCoy Grade 9 Peabody
Joseph McCoy Plumbing 12 Peabody
Jameson McDermott Grade 9 Danvers
Trevor McDermott Grade 9 Danvers
Madeline Mcdonald Veterinary Science 11 Swampscott
Madison McDonald Dental Assisting 10 Peabody
Michael McDonough Electrical 10 Peabody
Brooklynne McFadden Health Assisting 12 Danvers
Madison McFadden HVAC 12 Danvers
Niamh McGilligan Health Assisting 10 Essex
Logan McGonigle Graphic Communications 12 Peabody
Synclair McGovern Health Assisting 12 Peabody
Andrew McKenna Grade 9 Peabody
Connor McKie Grade 9 Swampscott
Caitlyn McKiernan Biotechnology 10 Salem
Perlita McLain Design & Media Communications 10 Gloucester
Amanda McLeod HVAC 12 Peabody
Thalia McNamara Grade 9 Ipswich
Caitlin McNeil-Wentzell Engineering 10 Beverly
Olivia McNeilly Grade 9 Essex
Maggie McQuade Equine Sciences 12 North Andover
Shalyn Medailleu Design & Media Communications 11 Peabody
Zachary Medailleu Information Systems Technology 12 Peabody
Austin Medico Carpentry 12 Salem
Brooke Medico Grade 9 Salem
Nathan Medina Engineering 12 Peabody
Adriana Meechin Grade 9 Salem
Sophia Meechin Dental Assisting 11 Salem
Aliani Melenciano Companion Animals 12 Lawrence
Kyle Melendy Grade 9 Danvers
Sarah Mello Cosmetology 10 Peabody
Sofia Mello-Botelho Grade 9 Peabody
Matilda Melvin Culinary Arts & Hospitality 10 Gloucester
Gianna Mena Biotechnology 11 Hamilton
Ashly Mendez Grade 9 Lynn
Bianca Mendez Rivas Engineering 11 Melrose
Maxwell Mentuck Grade 9 Salem
Joshua Mercer Biotechnology 11 Peabody
Curtis Merrill Information Systems Technology 11 Manchester
Gianna Micalizzi Grade 9 Boxford
Riley Michael Grade 9 Beverly
Isabella Michel Grade 9 Lynn
Gregory Miller Design & Media Communications 10 Gloucester
Sophie Mills Dental Assisting 12 Gloucester
Emma Mimmo Grade 9 Hamilton
Aila Minette Grade 9 Peabody
Anna Miserandino Equine Sciences 10 Topsfield
Ellen Molla Grade 9 Danvers
Olivia Monsini Veterinary Science 11 Peabody
Brihanna Montina Cosmetology 10 Peabody
Jackson Moody Grade 9 Danvers
Jacob Moody Culinary Arts & Hospitality 11 Danvers
Ashley Moran Companion Animals 12 Ipswich
Ryan Moran Carpentry 10 Danvers
Isabella Morello Equine Sciences 10 Ipswich
Christopher Morency Electrical 11 Danvers
Autumn Morgan Engineering 12 Boxford
Allison Morley Design & Media Communications 10 Peabody
Lilly Morley Grade 9 Ipswich
Garrett Moroney Engineering 11 Danvers
Jillian Moroney Dental Assisting 10 Danvers
Alysa Morris Grade 9 Rockport
Jayden Moses Environmental Technology 12 Andover
Sara Mostrom Grade 9 Woburn
Andres Moya Grade 9 Lynn
Kennedy Moyle Grade 9 Beverly
Jacob Muise Natural Resource Management 12 Danvers
Danielle Mulready Electrical 12 Peabody
Jillian Mumley Carpentry 12 Middleton
Cian Murphy Grade 9 Beverly
Bria Murray Grade 9 Peabody
Madeline Murray Grade 9 Everett
Niamh Murtagh Design & Visual Communications 11 Marblehead
Nicholas Mustacchio Carpentry 10 Danvers
Layla Najeeb Grade 9 Peabody
Margaret Napoli Equine Sciences 10 Woburn
Savana Nardella – Pace Grade 9 Merrimac
Gavin Natti Grade 9 Gloucester
David Nazzaro Information Systems Technology 10 Peabody
Mark Nazzaro Electrical 11 Peabody
Adriana Neville Sustainable Horticulture 12 Malden
Kate Newman Companion Animals 11 Woburn
Thai Nguyen Plumbing 11 Danvers
Thi Nguyen Information Systems Technology 12 Danvers
Emma Nicosia Natural Resource Management 11 Lynn
Hailey Nobile Dental Assisting 10 Peabody
Christopher Nocivelli Landscaping & Turf Management 11 Salem
Jacob Nolan Grade 9 Saugus
Zoe Norman Natural Resource Management 12 Woburn
Peter Norton Electrical 11 Marblehead
Charleigh Novoselsky Grade 9 Revere
Aidan Nunes Design & Media Communications 10 Essex
Lilliana Nunez Culinary Arts & Hospitality 11 Salem
Daniel O’Brien Engineering 12 Beverly
Thomas O’Brien Grade 9 Middleton
Liam O’Connor Health Assisting 11 Lynnfield
Rylee O’Donnell Graphic Communications  12 Danvers
Alexandra O’Malley Electrical 11 Manchester
Trevor O’Neil Carpentry 11 Haverhill
Collin O’Reilly Landscaping & Turf Management 11 Lynn
Ella O’Rourke Dental Assisting 10 Peabody
Vanessa Odoardi Veterinary Science 11 Hamilton
Gabriel Olafsson Information Systems Technology 12 Boxford
Francesca Oliveto Veterinary Science 11 North Andover
Ledio Omeri Masonry & Tile Setting 11 Beverly
Talia Orlando Companion Animals 12 Beverly
Benicio Ortiz Veterinary Science 11 Malden
Delia Ortiz Grade 9 Malden
Jaylene Ortiz Veterinary Science 11 Lynn
Jose Ortiz Electrical 12 Peabody
Haley Osborn Grade 9 Danvers
Haley Osborne Dental Assisting 12 Beverly
Nicholas Ostiguy Grade 9 Beverly
Christopher Otero-Otero Biotechnology 12 Peabody
Hayley Ouellette Companion Animals 10 Peabody
Zachary Ouellette Masonry & Tile Setting 12 Salem
Jake Overstreet Environmental Technology 12 Lynn
Ketlyana Pacaud Sustainable Horticulture 11 Lynn
Jack Pais Plumbing 12 Peabody
Catarina Palermo Dental Assisting 12 Danvers
Roman Palermo Information Systems Technology 11 Middleton
Sofiya Palermo Automotive Technology 12 Danvers
Lillian Palmer Cosmetology 11 Gloucester
Wylinn Palmisano Health Assisting 12 Danvers
Lilly Parker Health Assisting 11 Peabody
Maria Parnassa Carpentry 11 Salem
Alli Parr Dental Assisting 11 Salem
Emily Parseghian Grade 9 Newburyport
Jeffrey Partelow Grade 9 Gloucester
Natalie Partelow Grade 9 Gloucester
Tirth Patel Grade 9 Peabody
Jonathan Payne HVAC 12 Danvers
Marley Pelland Grade 9 Topsfield
Hayley Pelletier Grade 9 Salem
Michael Pelletier Electrical 11 Salem
Olivia Pelletier Landscaping & Turf Management 10 Methuen
Parker Pellino Grade 9 Malden
Ashley Pena Martinez Companion Animals 11 Lynn
Haylie Perault Grade 9 Wilmington
Aileen Perez Design & Visual Communications 12 Salem
Adrian Perez Del Pulgar Torres Grade 9 Peabody
Michael Pesce Grade 9 Danvers
Haleigh Peterson Companion Animals 11 Danvers
Emma Philbrook Culinary Arts & Hospitality 12 Danvers
Megan Pierce Grade 9 Gloucester
Nicole Pierce Grade 9 Gloucester
Geoffrey Pike Landscaping & Turf Management 11 Lynn
Brandon Pisano Plumbing 12 Danvers
Alyson Piscitello Grade 9 Danvers
Rohan Plante Information Systems Technology 10 Middleton
James Poirier Grade 9 Andover
Thomas Politano Landscaping & Turf Management 11 Lynn
Ashlyn Pool Design & Visual Communications 12 Gloucester
Devin Potorski Electrical 11 Salem
Victoria Potter Equine Sciences 12 Haverhill
Michelle Powers Environmental Technology 12 Salem
Melissa Pratico Grade 9 Beverly
Benjamin Prentiss HVAC 11 Danvers
Alexander Pulido Engineering 11 Marblehead
Robert Pulisciano Advanced Manufacturing 11 Danvers
Merium Quadri Grade 9 Haverhill
Danielli Queiroz Batista Biotechnology 10 Salem
Jack Quimby Information Systems Technology 10 Middleton
Isabella Raimo Grade 9 Newburyport
Priyani Rawal Grade 9 Danvers
Sophia Raymond Dental Assisting 11 Danvers
Charles Reed Grade 9 Ipswich
Elizabeth Rehal Companion Animals 11 Beverly
Ava Remon Equine Sciences 10 Lynnfield
Isabella Remon Biotechnology 12 Lynnfield
Leighton Rennick Plumbing 11 Middleton
Emma Rich Grade 9 Peabody
Elsa Richards Equine Sciences 10 Wilmington
Justin Richards Construction Craft Labor 11 Peabody
Chanel Richards Collision Repair 12 Gloucester
Logan Richardson Carpentry 12 Peabody
Sneha Rising Companion Animals 12 Manchester
Gianna Rivera Grade 9 Lawrence
Christine Rivet Equine Sciences 12 North Andover
Brielle Rizkallah Equine Sciences 12 Winthrop
Grace Robbins Companion Animals 11 Gloucester
Taylor Robenek Equine Sciences 11 Georgetown
Katina Roberts Cosmetology 11 Danvers
Lily Robinson Veterinary Science 12 Amesbury
Sophia Roderick Companion Animals 12 Woburn
Abigail Rodriguez Sustainable Horticulture 11 Lynn
Gilberto Rodriguez Collision Repair 12 Beverly
Mateo Rodriguez Grade 9 Beverly
Cristian Rodriguez Iglesias HVAC 11 Peabody
Jaden Rogers Grade 9 Gloucester
Olivia Rogers Grade 9 Beverly
Dominic Romano Construction Craft Labor 10 Danvers
Carolyn Romano Culinary Arts & Hospitality 12 Wenham
Mae Romsavich Companion Animals 10 Danvers
Grace Ronayne Grade 9 Stoneham
Anthony Roper Electrical 10 Salem
Kiamary Roquez Health Assisting 10 Danvers
Johanna Rosa Aguilar Grade 9 Lynn
Natasha Rosario Culinary Arts & Hospitality 11 Peabody
Aidan Rosell Grade 9 Gloucester
Roberta Rosselle Health Assisting 10 Danvers
Aidan Rotondo Grade 9 Beverly
Mariah Roy Health Assisting 12 Danvers
William Rubenstein Engineering 12 Gloucester
Orla Rushbrook Grade 9 Danvers
Aislin Russell Dental Assisting 11 Peabody
Jane Rust Grade 9 Beverly
Jocelyn Salcedo Design & Media Communications 10 Peabody
Adelaide Saltsman Landscaping & Turf Management 12 Amesbury
Ava Salvati Grade 9 Peabody
Leonardo Sanchez Grade 9 Wakefield
Natalie Sanchez Health Assisting 12 Peabody
Isabella Santana Biotechnology 11 Salem
Ava Santiago Veterinary Science 10 Lawrence
Tyler Santiago Veterinary Science 11 Lynn
Bruno Santos Carpentry 10 Peabody
Lorena Santos Grade 9 Danvers
Brooke Sargent Grade 9 Hamilton
Lauren Sargent Grade 9 Hamilton
Jessica Saunders Grade 9 Peabody
Tate Scanlon Grade 9 Manchester
Ruby Scarcella Biotechnology 11 Beverly
Larissa Scardua Dental Assisting 12 Peabody
Jeremiah Scharlach Veterinary Science 10 Georgetown
Logan Schevis Grade 9 Peabody
Luca Schiavuzzo Plumbing 10 Middleton
Jackson Schimpf Advanced Manufacturing 10 Essex
Julianna Schipilliti Engineering 10 Peabody
Marco Schirripa HVAC 11 Peabody
Victoria Schroeder Cosmetology 11 Salem
Jackson Schwartz Information Systems Technology 10 Middleton
Nevaeh Scimemi Grade 9 Danvers
Malena Scott-Puertas Culinary Arts & Hospitality 10 Swampscott
Tatyana Sena Grade 9 Peabody
Jordan Sevene Veterinary Science 10 Billerica
Diya Shah Equine Sciences 10 Burlington
Allie Shai HVAC 12 Peabody
Madeline Shairs Grade 9 Danvers
Brooke Shaughnessy Health Assisting 10 Peabody
Robert Shaw Information Systems Technology 10 Peabody
Alexander Shea HVAC 10 Lynnfield
Frank Shea Grade 9 Middleton
Lilah Sherriff-Streng Culinary Arts & Hospitality 11 Middleton
Mia Shevlin Grade 9 Methuen
Kianna Sholds Collision Repair 10 Manchester
Eleanor Show Natural Resource Management 11 Lynn
Benjamin Sieve Carpentry 11 Lynnfield
Ashley Silva Culinary Arts & Hospitality 11 Beverly
Courtney Silva Grade 9 Peabody
Gavin Silva Electrical 10 Peabody
Kayleigh Silva Grade 9 Danvers
Natalia Silva Cosmetology 10 Peabody
Emma Silvia Cosmetology 11 Peabody
Adryana Simard Grade 9 Salem
Brennan Simms-Steinel Veterinary Science 11 Haverhill
Jackson Skane Dental Assisting 10 Danvers
Taylor Skane Grade 9 Danvers
Andrew Skory Plumbing 10 Peabody
Kyla Slomsky Natural & Environmental Sciences 10 Georgetown
Finian Smith Engineering 10 Danvers
Giavanna Smith Veterinary Science 11 Revere
Jacob Smith Arboriculture 10 Danvers
Riley Smith Grade 9 Essex
Stacie Smith Companion Animals 12 Haverhill
Katie Smith Design & Visual Communications 12 Salem
Iris Snell Grade 9 Gloucester
Zachary Soltys Plumbing 12 Boxford
Taylor Somers Health Assisting 11 Peabody
Nathaniel Sorell Landscaping & Turf Management 11 Danvers
Justin Sousa Information Systems Technology 12 Peabody
Marlon Sousa Natural & Environmental Sciences 10 Ipswich
Jacob Spanks Plumbing 10 Gloucester
Jared Spear Information Systems Technology 12 Danvers
Josephine Spinale Grade 9 Melrose
Ali Sprissler Grade 9 Beverly
Ailee Spritz Grade 9 Swampscott
Ajay Stanton Construction Craft Labor 11 Haverhill
Julia Stasinos Grade 9 Peabody
Peyton Stavis Veterinary Science 11 Beverly
Mara Stein Carpentry 10 Peabody
Stella Stephanos Grade 9 Haverhill
Jonah Stevens Engineering 11 Rockport
Cory Stolarski Arboriculture 12 Merrimac
Alexandra Stone Dental Assisting 11 Peabody
Amanda Stone Health Assisting 11 Peabody
Ryan Stone Design & Media Communications 10 Gloucester
Kyle Straccia Engineering 11 Danvers
Zuzanna Strawinski Health Assisting 10 Salem
Jeremy Sudak Advanced Manufacturing 10 Boxford
Jvet Suggs Grade 9 Lynn
Lillian Sullivan Companion Animals 10 Winthrop
Harry Sultzbach Plumbing 12 Middleton
Eric Summit Information Systems Technology 11 Salem
Mason Sutcliffe Grade 9 Peabody
Camden Sutherland Design & Media Communications 11 Danvers
Madison Sutherland Grade 9 Peabody
Savannah Swan Dental Assisting 10 Salem
Matthew Sweatt Grade 9 Gloucester
Brendan Swike Plumbing 12 Swampscott
Colin Swike Plumbing 10 Swampscott
Emma Swiniarski Natural & Environmental Sciences 10 North Andover
Jillian Tanner Veterinary Science 10 Lynnfield
Nikolas Taormina Collision Repair 11 Gloucester
Matthew Tavares Information Systems Technology 10 Danvers
Timothy Tavares Grade 9 Danvers
Nicholas Taverna Electrical 10 Peabody
John Taylor Electrical 10 Peabody
Lauren Tenney Equine Sciences 10 Danvers
Ron Tenorio Advanced Manufacturing 10 Salem
Carly Thayer Equine Sciences 10 Wilmington
Juliana Therrien Dental Assisting 10 Peabody
Cody Thibodeau Grade 9 Peabody
Kayla Thibodeau Health Assisting 10 Beverly
Alexandria Thomas Veterinary Science 10 Marblehead
Isabel Thomas Veterinary Science 12 Woburn
Emily Thompson Carpentry 10 Lynnfield
Carmella Thompson Veterinary Science 12 Wilmington
Fiona Thornton Grade 9 Rowley
Dominic Tiberii Electrical 10 Manchester
Olivia Tinkham Dental Assisting 11 Peabody
Alicia Tkach Veterinary Science 12 Middleton
Samuel Toerne Natural Resource Management 12 Danvers
Eleanor Toner Health Assisting 12 Manchester
Darianna Toribio Dental Assisting 11 Peabody
Bailey Tracchia Health Assisting 11 Peabody
Alexandra Trimper Veterinary Science 11 Newburyport
Evan Tsoulas Engineering 10 Peabody
Peter Tsoutsouras Electrical 11 Salem
Cierra Tucker Equine Sciences 10 Danvers
Ella Tucker Grade 9 Gloucester
Akyra Unis Cosmetology 12 Gloucester
Adrianna Uva Grade 9 Peabody
Gianna Vangemert HVAC 10 Middleton
Sofia Varga Biotechnology 12 Gloucester
Paola Vasquez Sorto Cosmetology 11 Peabody
Jiselle Velasquez Grade 9 Swampscott
Vanessa Velasquez Graphic Communications 12 Danvers
Ayaris Velez Health Assisting 11 Salem
Gracie Ventura Cosmetology 12 Danvers
Odalina Ventura Landscaping & Turf Management 11 Lawrence
Ariana Verdiglione Health Assisting 12 Peabody
Isabella Verrico Sustainable Horticulture 10 Peabody
Isabella Vetrano Grade 9 Peabody
Brianna Vetree Equine Sciences 12 Malden
Sarah Vieira Biotechnology 11 Peabody
Victoria Vigneaux Veterinary Science 10 Salisbury
Makayla Vigneaux Environmental Technology 12 Salisbury
Robert Villalona Automotive Technology 12 Peabody
Nicholas Wachlin Grade 9 Peabody
Kaitlyn Wade Natural Resource Management 11 Danvers
Catori Waite Grade 9 Merrimac
Dillon Wall Environmental Technology 12 Lynn
Ely Wallen Engineering 10 Swampscott
Aidan Walsh Grade 9 Peabody
Delaney Ward Grade 9 Wilmington
Sydney Ward Grade 9 Rowley
Jack Warren Natural & Environmental Sciences 10 Topsfield
Keira Warren Veterinary Science 12 North Reading
Jordyn Washington-Butler Grade 9 Peabody
Brendan Waters Grade 9 Salem
Al Watts Design & Media Communications 10 Danvers
Jayne Weaver Grade 9 North Reading
Jacob Wells Environmental Technology 12 Woburn
Ashley Wescott Health Assisting 12 Beverly
Alexander Wettengel Advanced Manufacturing 10 Salem
Bridget White Grade 9 Danvers
Rylie White Cosmetology 12 Marblehead
Savannah White Veterinary Science 10 Melrose
Erica Whitehead Grade 9 Peabody
Hannah Wiebe Engineering 11 Peabody
Thomas Williamson Information Systems Technology 10 Danvers
Jada Wilson Grade 9 Peabody
Gabriella Winston Grade 9 Hamilton
Rebecca Winston Engineering 11 Hamilton
Shea Wolf Grade 9 Peabody
Henry Worth Carpentry 11 Salem
Syfullah Yeasin Information Systems Technology 12 Peabody
Ava York Cosmetology 11 Nahant
Joseph Yutkins Plumbing 12 Topsfield
Isabel Zagoreos Cosmetology 10 Peabody
Lily Zagoreos Information Systems Technology 12 Peabody
Brenna Zahine Natural & Environmental Sciences 10 Lynn
Amina Zaman Engineering 10 Salem
Cara Zayac Grade 9 Peabody
Jaiden Zimirowski Veterinary Science 10 Georgetown
Daniel Zurbrigg Culinary Arts & Hospitality 12 Gloucester